P.W. Cukiernia Bolero s.c.

Sosnowiec

P.W. Cukiernia Bolero s.c.

Opinie o P.W. Cukiernia Bolero s.c.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w P.W. Cukiernia Bolero s.c.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Dzień dobry Proszę o przekazanie adresu punktu na którym się Pani zawiodła i o jakiej ilości ciastek Pani mówi ponieważ na każdym punkcie są kartoniki

Benia

Niestety o ile ciastka i ciasta są utrzymane na jakimś poziomie, to niestety obsługa i pakowanie ciasta beznadziejne!!!! Najlepiej żeby chyba klient przyniósł sobie swoje opakowanie!!!! To jest nie do pomyślenia żeby nie mieć pojemników czy pudełek na większą ilość ciastek dla klienta!!! Po prostu żenada-jak stanęłam przed dylematem do czego Ja mam to sobie zapakować????

ewa 123
@Benia 29.12.2017 10:22

A co dostała Pani te ciastka do ręki bez żadnego opakowania bo ja też tam kupuje i Panie zawsze dają ciastka na podkładkę kładą folię i zawijają w papier więc jest Pani wyjątkiem

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie P.W. Cukiernia Bolero s.c. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o P.W. Cukiernia Bolero s.c. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Cukiernia Bolero s.c.