P.W. Cukiernia Bolero s.c.
counter
4 6 9 5 1
DANUTA Nowy wpis

ZAMAWIAŁAM W TEJ CUKIERNI SPORĄ ILOŚĆ CIASTA NA POŻEGNANIE W PRACY.MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE,JAKOŚĆ CIASTA JEST DOSKONAŁA ,SMACZNA ŚWIERZA I NIE DROGA .OBSŁUGA PRZEMIŁA .CIASTO POPAKOWANE W WYGODNE KARTONY .ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAMÓWIENIE OTRZYMAŁAM GRATISA W POSTACI DODATKOWEJ PORCJI CIASTA.GDY TYLKO BĘDĘ POTRZEBOWAŁA JESZCZE KIEDYŚ KUPOWAĆ WYPIEKI NA PEWNO ZGŁOSZĘ SIĘ DO BOLERO.

Miko Nowy wpis

Transparentny pracodawca

Jolka Nowy wpis

Szkoda, że pracownicy nie zaglądają na forum. Liczyłam, że coś dowiem się o atmosferze i ewentualnej pracy.

Marek Nowy wpis

Kupuje w Bolero od jakiegos czasu i coraz lepiej mi sie tu podoba . Super obsluga i duzy wybor. Przypomina mi to dziecinstwo jsk szlo sie po chleb i zawsze mozna bylo spotkac polosiedla w jednym miejscu.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w P.W. Cukiernia Bolero s.c.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Dzień dobry Proszę o przekazanie adresu punktu na którym się Pani zawiodła i o jakiej ilości ciastek Pani mówi ponieważ na każdym punkcie są kartoniki

Benia

Niestety o ile ciastka i ciasta są utrzymane na jakimś poziomie, to niestety obsługa i pakowanie ciasta beznadziejne!!!! Najlepiej żeby chyba klient przyniósł sobie swoje opakowanie!!!! To jest nie do pomyślenia żeby nie mieć pojemników czy pudełek na większą ilość ciastek dla klienta!!! Po prostu żenada-jak stanęłam przed dylematem do czego Ja mam to sobie zapakować????

ewa 123
@Benia

A co dostała Pani te ciastka do ręki bez żadnego opakowania bo ja też tam kupuje i Panie zawsze dają ciastka na podkładkę kładą folię i zawijają w papier więc jest Pani wyjątkiem

TakNie

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie P.W. Cukiernia Bolero s.c. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Cukiernia Bolero s.c. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P.W. Cukiernia Bolero s.c.