P.W. Cukiernia Bolero s.c.

Sosnowiec

Opinie o P.W. Cukiernia Bolero s.c.

Benia

Niestety o ile ciastka i ciasta są utrzymane na jakimś poziomie, to niestety obsługa i pakowanie ciasta beznadziejne!!!! Najlepiej żeby chyba klient przyniósł sobie swoje opakowanie!!!! To jest nie do pomyślenia żeby nie mieć pojemników czy pudełek na większą ilość ciastek dla klienta!!! Po prostu żenada-jak stanęłam przed dylematem do czego Ja mam to sobie zapakować????

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie P.W. Cukiernia Bolero s.c. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o P.W. Cukiernia Bolero s.c. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Cukiernia Bolero s.c.