Liwax - B.H.P. Liliana Gudalewicz

Opinie o Liwax - B.H.P. Liliana Gudalewicz

ewa
użytkownik zarejestrowany

Ciężko się tutaj dostać? Skończyłam podyplomówkę z zakresie bhp na szkole pożarniczej i teraz intensywnie szukam pracy. Usłyszałam od nich od koleżanki i zastanawiam się czy dałabym radę po takim przygotowaniu tutaj pracować

szkolony

Współpraca z Liwax to jakaś masakra szkolenia w 5 minut, brak materiałów szkoleniowych, wykładowcy nie mają pojęcia o BHP Krótko mówiąc kolejna firma drukująca zaświadczenia

Zadowolony

Współpraca z firma na bardzo dobrym poziomie. Wszystko na czas. Dziwią mnie komentarze negatywne !!!. Zawsze sie trafi 1 osoba niezadowolona na 100 zadowolonych. Polecam :)

nie polecam

pieniądze marne, na umowie minimalne L.G sprawia wrażenie zaradnej ale jak co do czego to bałagan atmosfera nie za dobra, [usunięte przez moderatora]

zapomij! firma bardzo kiepsko płaci o wszystko trzeba sie upomiać. Miałem doczynienie z tą firmą i z jej klientami - tez narzekali ... trzeba swiecic oczami za szefową.

Zostaw opinię o Liwax - B.H.P. Liliana Gudalewicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liwax - B.H.P. Liliana Gudalewicz