Interpartners

Opinie o Interpartners

pikpik

Nie polecam!!! Pani rekrutująca mało profesjonalnie podchodzi do rekrutacji i poszanowania drugiej osoby. Na telefon z terminem spotkania lub potwierdzeniem czeka się w nieskończoność. Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie.

Kadydat

Przykro mi stwierdzić ale firma ma mało profesionalne podejscie do tematu HR. Moze to wynik rekrutacji ukrytej ale powiadamianie telefonicznie o tym ze sie zadzwoni w pozniejszym terminie w celu ustalenia detali miejsca spotkania brzmi co najmniej dziwnie. Za miejsca spotkań wyznaczane były biura PatchWorkowe wynajmowane "na miescie" na kilka godzin ( za kazdym razem inne ) - nigdy w siedzibie firmy. Brak wyciagniecia reki przy przywitaniu jak i kontaktu wzrokowego podczas rozmowy a takze oczekiwanie pomimo punktualnego przybycia jak Pani Rekruterka skonczy rozmawiać przez telefon z kolezanką - wg mnie swiadczy o braku elementarnych zasad poszanowania kandydata a takze braku kultury osobistej. Na domiar wszytkiego brak informacji zwrotnej ( w przypadku negatywnej decyzji o zatrudnieniu ) po mimo proby uzyskania takowej po ponagleniu. Jednym slowem odradzam - choć moze była to tylko jednorazowa wpadka tak jak w moim przypadku.

Zostaw opinię o Interpartners - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interpartners