Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Jaga Mariusz Kurs w Elbląg

counter
Jadwiga Nowy wpis
Klient

Sklep przy Nowowiejskiej w Elblagu Panie obslugujace są zajęte sobą i rozmową mmiedzy soba a nie klientami. Kultura obslugi jest niska i często niehigieniczna.. Nie mozna rowniez ufac ich opinii o jakosci wyrobów /kłamstwo / Jakość wyrobów tez nie jest wysoka np .babka ziemniaczana cienka, sucha i z taka iloscią resztek jakiejs wędzononki ze nawet pies sie zastanawiał..Sucha krakowska slona, ........Trzeba przyznac ze wybor jest duzy -to jedno.

klientka Nowy wpis

Nie po raz pierwszy Pański sklep zawiódł mnie. Przyznaję, że asortyment jest bardzo bogaty w stosunku do innych sklepów tej branży lecz to nie wszystko aby wyrazić zachwyt. Jestem klientką sklepu od lat wraz z całą moją rodziną i niestety coraz częściej mam zastrzeżenia odnośnie personelu, który jak myślę powinien już być przynajmniej częściowo wymieniony z powodu zbyt dużej zażyłości jak również odpowiednio przeszkolony w zakresie prawidłowej sprzedaży. Piszę o sklepie przy ul. Nowowiejskiej i wyjaśniam co budzi moje zastrzeżenia: 1. Po raz któryś już otrzymałam inny towar niż chciałam kupić. W dniu dzisiejszym sytuacja powtórzyła się kiedy prosiłam o krokiety z mięsem a otrzymałam krokiety z kapustą i grzybami, których nie dość że nie lubię to nie mogę jeść. Oczywiście zapłaciłam za krokiety z mięsem a nie z kapustą. 2. Kupowałam również pierogi, są smaczne lecz wyłącznie w Pańskim sklepie ekspedientki nie przestrzegają podstawowych zasad higieny sprzedaży, nakładając je gołą ręką, krokiety także. Panie biorące do ręki surowe mięsa i wszelkie inne towary nie raczą założyć jednorazowych rękawiczek i to jest skandal !!! 3. Ceny w Pańskim sklepie są dosyć wysokie ale bez względu na to wymagania kultury sprzedaży obowiązują. Spora często ilość klientów tworzących kolejkę nie powinna skutkować takim sztucznym pośpiechem Pańskich ekspedientek bo kilka stanowisk kasowych wystarcza z powodzeniem na w miarę spokojną obsługę, tymczasem biegają one jak w amoku, rozchichotane, nie skupione na tym co mają podać a skutek tego ponosi klient. Nie twierdzę, że nie napracują się bo doceniam każdą pracę ale nie takimi metodami. Uważam, że te panie pozostają już w zbyt dużej zażyłości między sobą co powoduje nieuczciwość i błędy. Dla eliminowania nieprawidłowości personel winien być co jakiś czas poddawany przynajmniej częściowej wymianie pomiędzy innymi sklepami, które przecież Pan posiada. Reasumując uważam, że szkoda dobrej marki sklepu poprzez uchybienia jego pracowników. Na dzień dzisiejszy nie jestem pewna czy nadal będę klientką sklepu aczkolwiek przyjrzę się czy nastąpiła poprawa.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Handlowe Jaga Mariusz Kurs w mieście Elbląg? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Jaga Mariusz Kurs - Elbląg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad