Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

Oczy szeroko zamknięte...

Nie potrafię zrozumieć jak w tej firmie lekko się daje i lekko zabiera premie. To że człowiek pracuje chory gdzie powinien leżeć w domu a chorobowe odpada bo straci premię więc woli pracować . Albo Człowiek pracujący długo w drutexie i parę miesięcy przed końcem umowy powiadamia "górę" ze nie przedłuży umowy zabierają mu premie do końca umowy CAŁĄ PREMIĘ! Tak odpłacają się za tyle lat pracy? A tyle samo godzin przepracowane jak koledzy z linni tak samo ciężko pracował nic gorzej A nawet lepiej niż niektórzy. Człowiek jest tam tylko masą robolem, nie liczy się. Szkoda gadać przyjść samemu zobaczyć. Są tacy co im nie przeszkadza ważne że na łeb nie pada hajs jest i idą jak te konie w pole. A są też tacy co mają otwarte oczy i z każdym dniem tracą motywację do pracy. Jedni pracuja za dwóch bo muszą nakręcić cały ten motor A innych paru stoi A zarabia to samo. Jeżeli chodzi o jakieś wybicie się lub zasłużenie? Niee szara masa robić nie pytać jak z góry wpadnie kasa sie cieszyć i nie pytać co i jak... tylko robić mądry ma gorzej głupi to nie zrozumie nie przemysli kwesti różnych.

Koleżanka
@Oczy szeroko zamknięte...

Bardzo dobrze napisane jedni robią na drugich a wypłaty te same i to takie wypłaty że masakra wystarcza na opłaty i wegetację bo życiem tego nazwać nie można za te pieniądze!!

SI M
@Koleżanka

To dawaj cwaniaro do innych zakładó za 1500 na rękę!

pracodawca
@SI M

nikt już tyle nie płaci ja płacę 20zł. na godzinę netto praca przy wykopach

@pracodawca

Jakich znów wykopach ?

pracodawca
@greg

melioracje,odwadnianie fundamentów,dokopy po koparkach itp

bery
@SI M

A kto normalny pracuje jeszcze za 1500 zł. Trzeba być desperatem lub idiota.

bery
@pracodawca

Jak za kopanie łopata przez cały dzień to szału nie ma.

mel
@bery

może i nie ma,ale pieniądze jakie takie są

zawiedziony
@mel

No brawo. Jakieś są. Na sucha bułkę starczy.

Netto 2,8, a brutto to prawie 4k w papierach. Z tego co wiem nie ma takich systemów przynajmniej dla pracowników produkcji.

greg

Weź jeszcze pod uwagę ze połowa to premia do której nie masz składek z których teoretycznie masz potem dostać emeryturę. Nie licz na emerytur gdy będziesz skrobał latami z najniższą.

pol
@greg

Muwisz nieprawde , kazda premia jest składnikiem płacy i jest oskładkowana do emerytury , chyba , że dostajesz to "pod stołem" ale mysle , że tak duzy zakład tego nie robi.

pol
@pol

"Mówisz " zła pisownia szybki tekst i stąd błą

znudzony
@pol

Od kiedy premia jest oskładkowana ? Co ty bredzisz ? Robią cie na szaro a ty jeszcze bzdury wypisujesz na ich korzyść . Premie się po to płaci abyś miał niby więcej ale jednocześnie uniknąć podatków.

@znudzony

To w takim razie sprawdź na kartce od wypłaty jeżeli pracujesz w drutexie ile masz netto a ile brutto. Porównaj różnice np w kalkulatorze netto/brutto. U mnie wszystko się zgadza a parę lat już pracuje i zawsze wszystko było odprowadzane. Co do tego w drutexie nie mam zarzutów.

drut pracownik

napewno bardzo dobre zarobki dla przedstawiciela, auto (skode octawie nowa ) itd .... większość osób co tu się tak strasznie krytycznie wypowiada niech jeszcze powie ile czasu tam robili i za co wyrzucili albo czy wogule tam robili każdy w drutexie ma ubior roboczy dodatkowo od stanowiska jakies inne rzeczy dostajesz np kurtka polar itd firma placi na czas, wszystko na legalu nic na czarno na hali możesz wyciągnąć ponad 2 klocki (prawie wszyscy zarabiaja ponad 2 spokojnie) tylko nie można pić a niektórym to przeszkadza, leżec itd. przychodzisz do pracy i firma oczekuje od Ciebie uczciwej pracy

@drut pracownik

"każdy w drutexie ma ubior roboczy dodatkowo od stanowiska jakies inne rzeczy dostajesz np kurtka polar itd firma placi na czas, wszystko na legalu nic na czarno na hali możesz wyciągnąć ponad 2 klocki (prawie wszyscy zarabiaja ponad 2 spokojnie) tylko nie można pić a niektórym to przeszkadza, leżec itd." Ale ty jesteś żałosny. Ubranie robocze to coś co firma ma obowiązek dostarczyć. Płaca na czas to także obowiązek. Na legalu ? A co to za łaska ? To tez nie prawda bo część pensji to premia a od tego nie ma składek. Ponad dwa tys za prace za kilka osób ?

do polo

nie narzekaj kolego, sa gorsze zaklady pracy, tutaj masz kase na czas, nie musisz sie o to martwic. 2 kola zarobisz, wiec nie placz. w sobote jest jedna zmiana, w sezonie sa dwie, a w niedziele nie pracujesz wiec nie sciemniaj.(usunięte przez administratora)Nie zebym chwalil bo mnie tez sie tu nie usmiecha ale grrruuuuuuuubo przesadzasz.

@do polo

Gorsze ? Gdzie ? Łaska bo kasa na czas i niedziela wolna ? Nie bądź śmieszny.

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Heheszky

Generalnie nie pracowałem, ale.. Z opinii znajomych to różnie, jedni chwalą, jedni nie są zbyt zadowoleni. Ogólnie zależy jak trafisz, jak na halę z Majstrem który generalnie ma ludzkie podejście to już połowa sukcesu. Ogólnie to opinie dotyczące pracy na hali i w biurze są różne. Co do zapytania czy kobiety zatrudniają? Odpowiedź jest TAK, zatrudniają, ale akurat raczej nie ma co liczyć na lżejszą pracę. Nie chcę wyrażać opinii własnej, gdyż jak pisałem nie pracowałem tam i nie mam swojego zdania, chciałbym tylko przekazać zdanie innych (znajomych) bo w sumie to wynika z ich doświadczeń (tak pracują tam nadal) że zarobek niezły, ale też się napracuje i nie ma zbytnio czasu na nic.. . Ogólnie to też zależy od Majstra i hali na której się wykonuje pracę, bo są i hale z tego co mi mówiono gdzie jest np. jedna lub dwie zmiany i z reguły stałe. Z opowieści też trochę dziwne jest dla mnie że pracuje się w sobotę ma się np. wolny wtorek, ale jeżeli tak to zorganizowano to cóż lepiej coś niż nic. Pozdrawiam. P.S Dam ocenę "Celujący" żeby nie zaniżać ale podkreślam że to tylko dlatego że aby dać tutaj wpis trzeba dać jakąkolwiek a nie chcę zaniżać bezpodstawnie oceny, bo wiadomo jak to jest ludzie gadają, ale najlepiej samemu się przekonać. ;)

;(
@Heheszky

Jaki celujący chyba Cię pojebało gości!!!!!!!!!!!zastanów sie co piszesz?.Widać,że tam nie pracowałeś albo byłeś przydupasem brygadzisty!!

bez niku
@;(

Słuchajcie ludzie pracuje tam juz troche czasu i podam wam wszystkie wady i zalety tego zakladu. zalety sa takie ze ubrania robocze dostaje sie nowe nawet jak stare zniszczysz po tygodniu. wyplaty sa zawsze przed 10 kazdego miesiaca. no i to tyle z zaletami. wady to przedewszystkim chore zmiany. pracuje w systemie 3zmianowym. jak mam 1 zmiane to poniedzialek mam wolny, we wtorek 12godz. od srody do soboty 8godz. 2 zmiana poniedzialek 12godz,wtorek wolne a od srody do soboty 8godz.nocki poniedzialek i wtorek 12godz a od srody do piatku 8godz. czesto sie zdarze ze w sezonie plastiki maja 2 lub 3 tygodnie non stop 12 godzin. zgadzam sie z tym co koledzy pisali wyzej ze brygadzisci scigaja sie kto zrobi wiecej zapominajac przy tym o jakosci.a jak przyjdzie duzo reklamacji z danej zmiany to mozecie pozegnac sie z premia oczywiscie oprucz brygadzistow. wynagrodzenia nie sa zle ale trzeba pamietac ze polowa to premia, jak podpadniesz to pracujesz za najnizsza. przyklad moja ostatnia wyplata to 2400zl na reke z tego 1200zl premi. jak cos odwalicie to robicie za 1200zl caly miesiac a to juz jest tyle co nic. dobra rada dla osob ktore chca pracowac w drutex. zapomnijcie o urlopach w okresie od marca do pazdziernika nawed 1dzien bez jakiejs bardzo waznej przyczyny jest trudno dostac. druga rada nie chorujcie bo jestescie w tedy pierwsi w kolejce do zwolnienia. uwazajcie na wypadki przy pracy. przyklad kolega rozcial sobie palca szyba i nie poszedl na chorobowe, bhpowiec nie wyslal mu papierow do ubezpieczalni. ostatnio ja mialem wypadek bylem nie caly miesiac na chorobowym i tez robi mi strasznie pod gorke, jak go pierwszy raz zobaczycie pomyslicie jaki mily i fajny gosciu a w rzeczywistosci to (usunięte przez administratora) zajebany. jak sie tylko cos zdarzy to drze na ciebie morde i traktuje jak smiecia. co do tej klauzuli jak sie przyjmujecie ze nie mozesz sie zwolnic przez 3 lata bo bedziesz musial placic kare, prawnie jest ona nie legalna i przy zwalnianiu zarzadajcie o kopie nagrania z waszego szkolenia. nie ma kopi bo szkolenia nie bylo analogicznie nie macie za co placic tej kary. bo ta kara to koszty szkolenia ktorego tak naprawde nie bylo i nie moga wam przedstawic zadnych dowodow. jak ktos ma grupe inwalidzka to przed przyjeciem dostaje sterte papierow do podpisania w ktorych rzeka sie swoich dodatkowych praw i zgadza sie na nadgodziny i prace na 3 zmiany. co do wlasciciela to w rzyciu jak mnie mijal nie podal mi reki ani nie powiedzial dziendobry chyba ze ja pierwszy i bardzo glosno powiedzialem. musze przyznac ze z czasem jest coraz gozej wszech obecny monitoring nie daje nam chwili do staniecia i na wyplate mozna zrobic duze oczy bo brakuje ci 500zl na wyplate. jak macie prace ze stala pensja 1800 to idcie tam smialo bo tutaj zarobki sie wachaja od 1200 do 2400 na hali kierowcy maja ok polowe wiecej w zaleznosci czy jezdza busami czy tirem. o pracy w biurze mozecie zapomniec jak jest wolne miejsce to sa wpychani jacys znajomi tych co tam pracuja chyba ze jestes jakims bardzo wyksztalconym kolesiem i na nowo utworzone stanowisko. z checia bym zostawil jakies dane zeby odpowiadac zainteresowanym ale drutex bardzo uwaznie przeglada wszystkie wpisy na ich temat wiec bym sam sie wjebal.

Heheszky
@bez niku

Tak nie pracowałem (i nie pracując tam nie mogłem być również (usunięte przez administratora) majstra) i uzasadniłem to dając moją ocenę, przeczytaj mój post żeby się przekonać że ani nie chwalę ani nie ganię, po prostu według tego co słyszałem pisałem. Wiem że z Urzędu Pracy co rusz tam wysyłają.. wiadomo mają z tego profity.. . Dla równowagi dam Niedostateczny. PoZdRo

gumiś
@bez niku

Preacowałem tam rok czasu i podpisuję się dwoma rękami pod tym - sama prawda na temat tej firmy - wypłata zawsze na czas to największa zaleta (ale różnie bywa z jej wysokością...)

xyz
@bez niku

widzę,że w Drutexie sami niewolnicy, tylko od kiedy niewolnikom się płaci

www
@xyz

Płaci się aby mieli na jedzenie. Niewolnika tez trzeba nakarmić. Pojmujesz ?

pawel20
@bez niku

witam daj znac czy komus sie udalo wygrac z nimi z tymi kosztami szkolenia pozdrawiam

t

ooo

@xyz

Geniuszu. Niewolnik to ktoś kto pracuje za jedzenie i kąt do mieszkania a takie zarobki w sumie na tyle starczają.

Niedługo były pracownik

Odradzam prace na produkcji w tej firmie. Co miesiąc tydzień pracy po 12h. Urlopy tylko zimą. Urlopy na żądanie? Nie, niewolniku. Przepisy BHP? W tej firmie przyczepią się do słuchawek w uszach, ale pilarze mogą, a nawet muszą wspinać się po kontenerach bo "schódki" są za niskie by sięgnąć profil z góry (6 kontenerów, jeden na drugim). W sytuacji gdy wydarzy się wypadek "człowiek" od BHP powie "wypadek z winy pracownika ponieważ nie miał odpowiedniego obuwia które dostał. Tego że dwie osoby męczą się z kilku set kilogramowym oknem na załadunku "góra" woli nie widzieć. Maszyny są stare i ciągle się psują. Wielu Ukraińców miga się od pracy, dostają płacone za ciągłe korzystanie z telefonu, Polak za używanie telefonu może stracić premię, na szkleniu niszczą skrzydło/ramę przy wkładaniu szyby i takie okno idzie dalej by później wrócić na reklamacji. Wielu brygadzistów to nieludzie.

Kolega
@Niedługo były pracownik

Co ty (usunięte przez administratora) bzdety wypisujesz .....nikt w tej firmie nie pracuje tygodnia po 12 godzin (jestes pracownikiem to doskonale wiesz), "słuchawki ", jak cos się stanie po postaw sie w roli BHP (słuchasz muzyki , a nie słyszysz co dzieje sie dookoła )Ubezpieczyciel szuka wszystkiego aby nie wypłacić odszkodowania........(to tak nawiasem).Co prawda nie jest to prawnie uregulowane (sprawdzałem)ale być może pracodawca ma przepis wewnątrzzakładowy, ma do do tego prawo !Obuwie ...piszesz ,że każdy dostał ! Ok super ! To dlaczego w nich nie chodzi tylko w jakiś tenisówkach , adidasach, trampkach, emu ......Załadunek .....Z tego co wiem do załadunku przydzielonych jest kilkanaście osób , ale jak kolega koledze nie chce pomóc (bo po co lepiej postać i jakoś te 8h zleci !!!!Maszyny ......Stare ??????Przesadzasz !!!!Zostawię to bez komentarza ............albo nie !!!!Przejdz się po halach i popatrz(skoro piszesz , że cyt."Niedługo były pracownik"Jak zatrudnisz się w innej firmie to będziesz miał porównanie (Przepaść technologiczna)Telefon....Nie słyszałem o takiej sytuacji , ale jak piszesz to firma która produkuje okna a nie Telekomunikacja....Uszkodzenia ....tu totalnie przegiąłeś z tym opisem !!!!!A tak nawiasem ...pokaż zakład w którym jaka kolwiek produkcja nie ma reklamacji (nawet w piekarni kupisz zakalec) I tak na koniec .........żebyś nie potrzebnie bzdur jak do tej pory nie wypisywał...Jestem pracownikiem tej firmy , "zwykłym pracownikiem" nie jakaś kadra zarządzająca i z żadnym brygadzistą nie jestem na "ty". Po prostu robie swoje , co mam robić dostaję za to wynagrodzenie i jest ok ! A jak Tobie się nie chce pracować to adios ......Mam dla Ciebie radę ....otwórz własna działalność i pilnuj sam swoich pracowników ( daj i ciuchy , urlopy, premię , rozdaj wszystkim telefony, kupuj same nowe wypasione maszyny,(często je zmieniaj ,żeby nie były "stare" !!!, pozwalaj na słuchawki a potem....................potem poczytasz opinie na temat własnej firmy !!!!! Hej ! Aha ! Otwarcie działalności dziś w Urzędach to naprawdę kilka minut !!!!!

@Kolega

Fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Drutex. Mógłbyś nieco więcej napisać na temat warunków zatrudnienia? Ciekawi mnie, czy poza podstawową pensją zatrudnieni pracownicy mogą liczyć na ewentualne dodatki bądź premie? Zachęcam do aktywności, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Pracownik miesiąca
@Kolega

Kolego, chyba krótko pracujesz ponieważ rok temu pracowało się w miesiącu 5dni pod rząd po 12h. A to co napisał ex pracownik o schodach do profili też było prawdą, ale odkąd są nowi kierownicy się pozmieniało. Jest porządek z kontenerami i schody są odpowiednio wysokie ;) może oni czytają tę opinię ????

nowi kierownicy
@Pracownik miesiąca

Już się "nowi kierownicy" nie wybielajcie. Od razu widać że to K.S lub A.W napisał tą opinię no albo złotowłosa.

WrogDrutexa!

Tragedia! Najgorsza firma z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Okna zamontowane byle jak, jeden z parapetów nie dojechał bo pękł podczas załadunku, jedno z okien ma źle nawiercone otwory na klamkę i teraz będę czekała Bóg wie ile na reklamacje, a już szczytem głupoty było wstawienie klamek na wysokości 1/3 od dołu okna!! Do czego ma to służyć? Zamawiając okna 3 razy zaznaczyłam że mieszkam na 3 piętrze i mam małe dzieci i najbardziej zależy mi na bezpieczeństwie więc chce klamki zamykane na kluczyk.to mi (usunięte przez administratora) klamki na takiej wysokości że moje młodsze dziecko nie potrzebuje nawet krzesła żeby sobie je otworzyć!zamki działają tylko na zamkniętym oknie,więc praktycznie całą dobę muszę mieć zamknięte żeby moje małe dziecko sobie nie otworzyło! Pozatym Klamki na tej wysokości wyglądaja o okropnie, psują cały efekt nowych okien. Albo mi je wymienia na normalne albo nie zapłacę im reszty kasy a wstawili je tylko za zaliczkę. Porażka! Odradzam tą firmę każdemu i osobiście nigdy więcej z niej nie skorzystam Moje sugestie dla Drutex: Zamknijcie firmę i nie wkurzajcie więcej ludzi.

@WrogDrutexa!

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, który zamawiał produkt oferowany przez firmę Drutex. Myślę, że zbyt daleko posunąłeś się z sugestiami, aby zamknąć firmę, która przysłała Ci towar nie do końca zgodny z tym, co ustalałeś. Próbowałeś może kontaktować się z firmą w tej sprawie i próbować wyjaśnić, dlaczego to zamówienie tak wyglądało? Napisz, jakie kroki poczyniłeś, aby rozwiązać tę sprawę.

Nieznajomy
@WrogDrutexa!

Okna zle zamontowane? Od kiedy drutex montuje okna? Zamowilas pzrez posrednika wiec moze tu lezy wina :) drutex nie sprzedaje okien klientom indywidualnym. Pozdrawiam

@Nieznajomy

Widzę, że masz informację na temat firmy Drutex, dlatego może również wiesz coś na temat pracy w tym miejscu? Wiesz może, czy pracodawca poszukuje obecnie nowych pracowników do pracy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia? Proszę o informację na ten temat.

lila

A jak kształtują się zarobki w biurze? Jaka atmosfera pracy? Chodzi mi przede wszystkim o dział Księgowości.

Potencjalny klient

A co z oknami czy są dobrze zrobione , bo do tej pory tylko jedna opinial

@Potencjalny klient

Jest to forum opinii o pracy w firmie Drutex, dlatego niekoniecznie możesz znaleźć informację o tym, jak wygląda jakość produktów oferowanych przez tę firmę. Jeżeli dodałeś już wpis związany z tym tematem, to napiszesz może, dlaczego zakup akurat w tej firmie Cię zainteresował? Firmę polecił Ci znajomy, czy może trafiłeś na ich produkty zupełnie przypadkowo? Odpowiedz, proszę.

Psm

Jeśli poziom Twojego zachowania jest taki jak ortografii to się nie dziwię że polecieliscie.

K2

Składające papiery jak najszybciej warunki pracy w drutexie bardzo się poprawily pieniądze też są ciekawe więc warto wystarczy przychodzić na czas i zajmować się swoim.

AA
@K2

spadaj naganiaczu to już lepiej było w kołchozie.

Salamander

Witam. Interesują mnie zarobki operatora okleiniarki ze stażem.

Weronika

@K2 Jeśli udało Ci się dostać u nich prace, to podziel się również wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej oraz atmosfery jaka panuje w Drutex. Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów.

Weronika

@Kamil26 zastanawia mnie, czy sama miałaś okazję pracować w Drutex? Może znasz kogoś, kto dostał angaż w tej firmie? Jeśli posiadasz jakieś informacje na temat warunków pracy lub aktualnych rekrutacji to podziel się nimi proszę. Wielu z nas przyda się obiektywna informacja na ich temat.

Weronika

@moc Chodzi o to, żeby taka wypowiedź miała merytoryczną treść, bez względu na swój wydźwięk. Każda wypowiedź, negatywna i pozytywna jest cenna, ale ważne, żeby była zgodna z regulaminem strony. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie Drutex?

moc

Do WERONIKA. To nie są oszczerstwa tylko prawda. niech sie tym zajmą w biurze. Taki człowiek nie powinien byc brygadzistą.

Weronika

@moc pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Weronika

@Maciek, na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

@Weronika

Weronika w majtki sika ciekawska

Weronika

@Nieznajomy, czy możesz napisać więcej o traktowaniu pracowników przez firmę? Co masz konkretnie na myśli? Czekamy na Twoją opinię.

pożal się boże

Weronika

@Pracowników mówisz o wysokości wynagrodzenia brutto czy netto? Skoro nie ma takich rzeczy, to czy w ogóle funkcjonuje w firmie jakiś system motywacyjny?

@Weronika

a ty co za jedna pracujesz w cbś czy cba

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex