Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

Karol

Witam. Jestem pracownikiem przy produkcji stolarki. Jak na razie uważam, że praca jest w porządku. Przede wszystkim zaproponowali mi umowę o pracę, co generalnie było dla mnie jednym z najważniejszych punktów. Pracę mam w systemie zmianowym więc mi odpowiada.

Alkoholik

Nie polecam tej firmy jeżeli chodzi o pracę kierownicy czyli pijak i reszta jego poddanych (usunięte przez administratora) ludzi jak psów zabierają premię i wyrzucają ludzi jak sie jemu ta osoba nie podoba majstrowie wykorzystują psychicznie ludzi i napierdala sztuki okien że by podlizac się alkoholikowi brak słów robota na 3 zmiany A dostajesz (usunięte przez administratora) na wypłatę i jesteś (usunięte przez administratora) cały miesiąc przez majstrow i zasranych kierowniczkow tak jak wymyślili starsi pracownicy produkcji A co 2 nie ma pojęcia o robocie

Witam serdecznie! Doszły mnie słuchy, że podobno wczoraj tj. 21.10.21r. nastąpiła przerwa w dostawie prądu, więc pracownicy prosto z pracy zostali " puszczeni " przymusowy urlop. Jeśli to prawda to jest to żenujące, wydaje mi się, że taka sytuacja powinna być zgłoszona do PIP. Jak można tak traktować pracowników i jak to świadczy o firmie....??

Smog
@Adam

Idź i szybko zgłoś podaj tez prąd do sądu ze wyciął takiego psikusa

Kama

Ile zarabiają kobiety na halach w pierwszym roku?

Magdalena
@Kama

To bardzo dobre pytanie. Ja także jestem ciekawa, jak zarabiają kobiety na halach w Drutexie. Kluczowa kwestia jest tak, czy nie zarabiają gorzej od mężczyzn - może ktoś w końcu powie coś na ten temat. A masz już jakieś konkretne doświadczenie w tego typu pracy?

nick
@Magdalena

Jak będziesz zasuwać tak samo jak mężczyźni w co wątpię to gorzej nie zarobisz.

Cypis
@Kama

Na produkcji, kobiety zarabiają ok 3200 na rękę, a jeśli nie masz ukończone 26 roku życia dodaj do tego podatek

Kama
@Kama

Tyle samo jak pracownik który prwcuje już z 10lat:)

Mało

dorman

100 tysięcy złotych

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ludzie chcą pracować, ale i tez adekwatnie zarobić za prace 3 zmianowa. Wymaga się coraz więcej i coraz więcej wymyślają kierownik tylko szuka,aby kogoś zwolnić za byle co lub premie zabrać! Ludzie się zwalniają i będą zwalniać nie przez prace,ale przez kierownika na którego narzekają wszyscy w tej firmie a dwa niższe wypłaty premie co z tego ze płaca minimalna wzrasta jak itak nie ma to w tej firmie znaczenia .

Gazon
@Marta

Sam tam pracuje, co wy mówicie, chcielibyście leżeć kasę brać i palarni siedzieć na płotach. Pracować trzeba wszędzie. Pokażcie firmę w której za błędy i leserowanie dostaje się wyplste

Hhvvbh
@Marta

Musisz zrozumieć ze przychodząc do pracy trzeba pracować No niestety teraz wam ma ręce patrzą i to was boli

Szarak
@Gazon

O widzę jakiś czopek ???? a gdzie ty tam widzisz że koleżanka skarży się że nie może palić ????‍♂️????????

Pytam się
@Gazon

Co to jest wypista za błędy i leserowanie

Jan

Firma wykorzystuje cwaniaczy brak szacunku do pracownika poza tym 2900 wypłaty przy 3 zmianach braku parkingu 15 minutach przerwy brakiem możliwości rozmowy z innymi problemy z urlopem praca w święta firma nie warta uwagiii za te pieniądze

Antek
@Jan

Musiałeś być wyjątkowym leserem bo piszesz bzdury nawet kobiety maja 3500

Xxx

Pracowałem w tej firmie 3 lata i zostałem zwolniony bez wyjaśnienia.Dla mnie ta firma jest skończona.

Na jakie benefity można liczyć w Drutex?

777 Арчи

Зарплата и премия)))

Szarak

Heheh żadne...

Prywatny

Witam Może ktoś mi nakreślić jak praca na produkcji "wygląda" aktualnie pracuje na produkcji (skór) Ale warunki się robią coraz gorsze zakazy palenia na terenie zakładu zakaz jedzenia na stołówce itp nie mówiąc o penis która jest blisko nn krajowej Na jakie zarobki mógłbym liczyć jakie zmiany Dodam ze do firmy w Bytowie mam ok 70km więc dobrze by było jak ktoś by się znalazł na dojazdy od strony miastka

Grażyna
@Prywatny

W tej firmie nic nie jest lepiej praca trzyzmianowa a płacą szkoda słów co miesiąc to mniejsza wypłata ,pracownicy zwalniają się na potęgę tak rządzi pan kierownik który pracował w innej firmie gdzie też tak robił az w koncu go zwolnili teraz próbuje zniszczyć ta firmę ,robi wszystko zeby pracownicy się zwalniali chyba chce sam pracować. A w sobotę jak jest pierwsza zmiana drutex pracuje 12 godzin i zaraz w poniedziałek tez 12 godzin do tego za 1 maj gdzie nalezy się wolny dzień dadzą Ci go ale za to musisz go odrobić pracując tez po 12 godzin więc jak mozna tą firmę komuś polecić robią z ludźmi co chcą tam pracownicy nie maja żadnych praw i dlatego nie polecam pracy w tej firmie.

Jop
@Grażyna

Żałosny komentarz jak się nie chce robić albo chcesz poczuć różnice to do Niemca na truskawki

Uu
@Jop

Skoro nie wiesz jak jest to się nie (usunięte przez administratora)....

Jop
@Uu

Poziom twojej wypowiedzi świadczy o poziomie twojego zaangażowania w prace czyli najlepiej leżeć palić i mieć zapłacone za samo pojawienie się w pracy

Rambo

Drutex robi się biedny.za głupie papierosy chcą zabierać 100.zl.a jak ludzie co nie palą nieraz jda do w.c odpoczywać na 15.minut to wtedy do dobrze.albo na szkoleniu stoją 2.godziny i nic nie robią.a za głupie fajki chcą zabierać jak jedziesz góra na papierosy 3 razy to wychodzi 10 minut włącznie masakra!!!

Vvvv
@Rambo

Albo przychodzisz pracować albo palić zatrudnij sobie takie osoby twojego pokroju i zmienisz zdanie

Fff
@Rambo

Czyli twierdzisz że chowacie sie po WC żeby nie pracować? To świadczy tylko o was!!! Wstyd

Maly

Kierownika (usunięte przez administratora) z Gostkowa zatrudnili i w ostatni dzień powiedzieli że w majówkę na 24do pracy jak nie to wpiszą N i cała premie zabiorą ludzi traktują jak konie do roboty nie polecam tam pracy nic nie można zaplanować

pracus
@Maly

Kierownictwo znow zmusza do pracy po całym tygodniu. Jak w kazde dni wolne. Jest nakaz do przyjscia z soboty na niedziele na 12 godzin. Przecież od poniedziałku pracujemy na 12 godzinnych zmianach!!!! Ogarnijcie się w koncu i zatrudnijcie ludzi a nie cala produkcie robocie kosztem pracowników którzy zostali w zakładzie. Drutex stal się (usunięte przez administratora) a kiedys to była fajna firma, mam nadzieje ze w koncuvuda mi się znalezc prace gdzie indziej.

Johny
@Maly

Ważne że kierownik zachleje sobie w majówkę , bo przecież ma kierowców ???????????????? co go wożą do pracy bo tylko mu prawko wzięli za jazdę po alkoholu

Karol

Macie dodatek do prania ?

Łukasz

Mam problem nikt z poważanych pan/panów mi gry na drucie nie może zainstalować !!! Ktoś jest taki skromny ? aby mi pomóż !!! I przeszkolić !!

Pomino pademi jest lepszy zysk.a płaczą gorzej.jeszcze 2lata temu premia byla 2250.zl a teraz premi jest w roku 2021 1550.zl dobre co a stawka krajowa urosła przez 2lata 650.zl.tego nie widzą ze wszystko drożeje w sklepach i ogólnie.teraz nie ważne jest zima czy wiosna czy lato czy jesień.pracy jest czaly rok i wymagają dużo od ludzi!!!niech tylko sie skończy pademia to zobacza ile ludzi beda mieli.jeszcze 2 lata temu jak kierownika żadnego nie było na produkcji.to lepie filma płaciła!!!szkoda słów niech tak dalej filma robi.nawet Ukraina nie chce zrobić firmie

Nie poleczam tej firmy coraz gorzej placza szkoda słów.

@Miki

Czy CV składane przez stronę Drutex są rozpatrywane? Aplikowałam o pracę niestety bez żadnego odzewu, pomimo dużego doświadczenia. Szkoda:-(

fq

Dzień dobry. Czy sa w państwa firmie działy pracujące tylko na 2 zmiany? Posiadam duże doświadczenie w pracy z maszynami, w szczególności maszynami do obróbki metali.

Michał 3lina

Pozdrawiam Ernesta sympatyczny osobnik myśle o podniesieniu zarobków do minium 4200. Dobra cenna za takiego pracownika

Marian 5linia
@Michał 3lina

pozdrawiam go również, bardzo przyjemny współpracownik, da się z nim zapinać dobrze okeliny

Pattersson

Witam jakie są godziny pracy jeśli chciałbym się zatrudnić jako pracownik na produkcji ? 8 godzin na zmianie ? 12 godzin ? ile jest zmian ?

Maciej
@Pattersson

Witaj. Możesz do swojej wypowiedzi dodać jakie masz doświadczenie w pracy na produkcji? Myślę, że to będzie dosyć istotna kwestia przy Twoim ewentualnym zatrudnieniu. Mógłbyś to dokładnie sprecyzować?

Pattersson
@Maciej

Witaj Macieju. Doświadczenie na produkcji mam dosyć spore pracowałem głównie na produkcji mebli oraz na praca aktualna w tartaku. Czy dojeżdżają osoby z Brus albo okolic ? Co z tego jeśli miałbym zarobić więcej jeśli jak miałbym samemu dojeżdżać do pracy autem jak na diesla co pali dużo z moją ciężką nogą :P to wyddanie 1000zł na paliwo wg mnie mija się z celem

AA

każdego chętnie przyjmą

greg

"Linia nr 15 "majster.."Krzysztof Wolski. ZERO SZACUNKU DO KOBIET i pracowników. Ludzie mają go dosyć." To mnie rozwaliło. Czyli dzielisz ludzi na kobiety i pracowników ? Na jakiej zasadzie ? Czy jedni są lepsi/gorsi od drugich ?

greg

A co kierownico obchodzi jaki jest majster i jaka tworzy atmosferę skoro wszyscy niewolnicy jeszcze nie uciekli ? Będzie problem z ludźmi to się tym zainteresują.

Hahah..... Nie wierzę że K. Wolski jeszcze tam robi.... Pracowałem 2 lata u niego na linii 08.... Widzę że się nic nie zmienił... Odkąd się zatrudnilem wozilem okna na magazyn dopuki nie wysiadł mi bark.... 2 mies zwolnienia.... Po zwolnieniu lek pracowałem do końca umowy i mi nie przedłużył... Ogólnie nie liczac jego przydupasow to brygada była ok. Wolski nawet na linie się nie nadaje a co dopiero na majstra.... Na nocce raz prezes Rafał go zaskoczył jak kimal przy biurku to do końca zmiany był blady hahah

Robert

Na publicznym forum nie można podawać nazwisk innych osób, ma to także związek z ochroną danych osobowych. Czy prócz tego, że nie miałeś zbyt dobrych relacji z przełożonym inne sprawy związane z pracą Ci odpowiadały? Liczę na Twój komentarz.

Prawnik
@Robert

Podanie samego nazwiska nie jest chronione przez RODO tak samo jak imię i nazwisko. Jeżeli było by nazwisko wraz z peselem albo adresem zamieszania wtedy dopiero jest to RODO

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex