Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

mala

Obóz pracy !! Jeżeli dobrze robisz , słuchasz i się nie odzywasz to jest ok ale odezwij się to premia upierdolona !! nowe hale otwieraja tyle ludzi chcą przyjąć a (usunięte przez administratora) prawda przyjmują tylko po znajomości ! pozdrawiam pania która siedzi przy pierwszym biurku w kadrach , powinno się przyjmować tych którzy szybciej złożyli podania a nie tych którzy są znajomymi , albo tych którzy jej się podobaja to jest mobing . Ciekawe co pani by zrobiła pracujac na gospodarce i to duzej to pani by nie dała radę , więc nie pani powinna decydować kto się nadaje do pracy a kto nie ! zobaczymy co zrobi pani gdy złoże skargę do głównego dyrektora ! Nie powinno traktować się tak drugiej osoby ! I tak predzej czy później zostaniesz za to osadzona !

Aras

Kiedyś brali jak leciało, teraz trochę przebierają w cv choć podejrzewam, że nową halę będą mieli problem zapełnić. Jak zwykle czekają na koniec roku szkolnego i młodych. To co pisali przedmówcy wszystko jest prawdą! Jak wszędzie trzeba mieć szczęście do ludzi i stanowiska na które się trafi. Niepojętym jest tam przydział ludzi na stanowiska (koksy robią tyle co nic a cherlaki tyrają i dźwigają za dwóch). Bez znajomości to ciężka sprawa tam, nie masz siły i zdrowia to się nie pchaj. To jednak fabryka. W razie jakiegoś wypadku czy choroby po dłuższym zwolnieniu zapomnij o powrocie. Tyle ludzi a tam dalej na akord i ściganie się kto więcej. Praca dla singla lub z braku perspektyw.

Piotruś pan

Szkoda słów, atmosfera okropna, brak wytchnienia, traktują cie jak wola roboczego. Wiadomo wszędzie trzeba pracować ale ludzie tam mają zero szacunku do ciebie jako człowieka i dla twojego zdrowia, ty dla nich wszystko a oni dla ciebie nic. A Wolski jeden z brygadzistow to wykończyć cie zajdzie psychicznie będzie wyzywal szmacil jak gówno byle robić szybko szybciej najszybciej, no chyba że ładnie mu wazelinka będziesz w dupe wchodził jak to szczególnie jeden robi może nie po nazwisku ale inicjaly P.K.ze nawet najebany przyjdzie to go kryje a reszta a zabyle chuj ma słuchania. Ogólnie burdel na kółkach szczególnie na Wolskiego lini

Bre

Witam wszystkich, ja trochę z innej beczki odnośnie Drutexu;czy tam na miejscu jest wytwarzane szkło? Tzn. czy wożą tam skądś kwarc i jest coś w rodzaju huty na miejscu? Jeżeli kwarc jest dowożony, to czy luzem, czy w workach etc. Proszę kogoś o informację na ten temat.

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

greg

Za ciężką prace należy się godziwa zapłata. Nie ogarniasz tego cwaniaku ? Jesteś taki mądry to idź ciężko pracować za najniższą i do tego bądź traktowany jak śmieć. Ciekawe czy będziesz nadal tak kozaczył.

Hanka

Przestrzegam przed zakupem okien z DRUTEXU. Jeżeli pojawią się jakieś problemy, to DRUTEXU to w ogóle nie obchodzi. Skasowali pieniądze i już!

tytus de zoo

Nie ma pracy źle,jest praca źle.Takie cuda to tylko w Polsce. Najlepjej leżeć na zmianie z browarem w reku i czekać na wypłat (usunięte przez administratora) jak za komuny.Zastanówcie sie czego wy (usunięte przez administratora) chcecie (usunięte przez administratora) nygusy

jenny
@tytus de zoo

Szacunku i pensji proporcjonalnych do wysiłku matole. Taki jesteś ograniczony ze tego nie ogarniasz ? W chinach ludzie te maja prace tylko ze ta praca nazywa się WYZYSK. Polska to takie chiny europy wielu ludzi tego doświadcza. Jak ci dobrze to nie szczekaj na tych którzy zasuwają jak mrówki za marne grosze.

Polimer

To prawda, że mają być jakieś problemy z premium w grudniu? Jak tak to ja pitole robienie ot za damski chu, a w tym czasie pieniądze idą na tych pijaczków z Bytovii!

Kupiłem z druteksu okna i paluszki http://www.almoc.pl/img.php?id=2213 i nie działają POMOCY czy takie grube szyby ich okna mają?

polo

Naprawdę nie rozumiem tych którzy chwalą sobie drutex tempo jak na akord wiecznie mało za sobotę nie płacą dwie zmiany jak potrzebujesz urlop albo wyjść wcześniej to zapomnij jedyny plus to że płacą na czas bo co do uczciwości to szkoda gadać nie doliczysz się ile za nadgodziny płacą za urlop jak już musisz iść zimą to żebyś czasem nie zarobił potrącą ci równowartość albo i więcej z premii i jak ktoś mi powie że to jest zajebisty zakład to na pewno jest brygadzistą albo albo kimś lepiej sytuowanym

kalimata 12345

Z tym komentarzem wyżej masz rację. Jestem po studiach, byliśmy w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej i postanowiłam, że pójdę do Drutexu. Pensja męża ( pracującego w Drutexie) nie starczała nam na życie. Wiem, że jest tam niezły zapier... ale nie miałam wyboru. Jakieś wredne babsko w sekretariacie spojrzało na moje cv i powiedziała czego oczekuję. Powiedziałam, że szukam pracy. A na jakie stanowisko? Biurowe? i uśmiechnęła sie głupio. Powiedziałam : A co jest wolne miejsce? Parsknęła śmiechem i powiedziała że nie. No więc ja na to, że może być praca fizyczna że bardzo mi zależy. Ona na to, że z moim wykształceniem nie poszukują pracowników.Mąż pracuje tam 4 lata i musi błagać o każdą godzinę wolnego w pracy. Nawet przy porodzie córeczki go nie było bo był potrzebny na hali, chociaż ustalone było, że ma 4 godziny tego dnia wolne. Szczerze? Nie polecam. Oni szukają roboli, którzy za wszelką cenę będą tworzyć im dobre imię na rynku, a szef lata sobie helikopterem i objeżdża furą za kilkanaście tysiaków i płaci za reklamy piłkarzom. I za co? Za zapier...el pracowników.

BERBEĆ

Idź do prezesa, sprzeda CI bajkę i przedstawi piękny horyzont. Podpiszesz, wejdziesz do folwarku i koniec bajki. Gdyby nie to, że to jedyny taki duży zakład w okolicy, to ludzie już dawno by zmienili robote, a tak to mniejsze zło.

max

Witam staram sie o prace w serwisie jak to wyglada czy jest ciezko sie dostac i jakie zarobki

klient...
@max

Wszyscy się spieszą, aby wykonać jak najwięcej i później klient kupujący produkty "Drutexu" stwierdza owe niedoróbki i braki w wykończeniu u siebie w domu po zakupie tychże. Natomiast z reklamacją różnie jest. Wiadomo tylko,że "Drutex" niechętnie udziela reklamacji, jak twierdza sprzedawcy.

polo

skoro praca w soboy na dwie zmiany za darmo to jest nie ktorych szczyt maren to polecam ale ja wole spedzac weekendy z rodzina

Antonix.pl

Mam pytanie odnośnie tego czy przyjmują tam tez kobiety do pracy???

mario

Witam wszystkich byłych i chcacych pracowac w firmie Drutex.(usunięte przez administratora)Własciciel firmy ma to wszystko to całe imperium tzw.europejske cetrum stolarki kosztem ludzie,ludzi tam sie wymienia jak rekawiczki kolege zwolnili tam po 12 latach pracy zato ze mu nie pasowala sobotnia zmiana i chcial przyjsc na rano a nie na popołudnie Ojciec z bratem pracowali w Druteksie jak własciciel zaczynal od siatek ogrodzeniowych i gwozdzi to juz wtedy był wredny dotej pory dziedobry nie odpowie bo jest czyms lepszym.jesli ma sie swiadectwo pracy z bylego zakladu pracy a w tym swiadectwie jest ze sie chorowalo to odrazu nato zwracaja uwage i mozna byc skreslonym aby tam sie dostac do pracy.ok zyja tam tylko pracowniczy z biura.Na jego zachcianki z tvn bale dla piłkarzy itd.robia zwykli pracownicy tak to prawda ze brygadzisci scigaja sie ktory na zmianie zrobi najwiecej okien zlecen brygadzisci to rozni sa ok ale sa i tacy co ok szkoły nie szkonczyli a sa brygadzistami bo na ucho nadaja sa i tacy co w wojsku byli tzw.trepami.Tak kto im przypadnie do gustu to jest przyjety zwracaja uwage na wszystko jaka szkoło itd.itd.duzo ludzi tam pracowało przewineło przez ta firme znajomy pracował tam 7 lat zwolnił sie sam bo stresu nie wytrzymywał.ale wybór nalezy dowas zarobki to roznie jaki sezon gora do 2000tys nie polecam ale jesli niemasz wyboru to jak siedzisz cicho nie kombinujesz z chorobowym jestes na kazde ich skinienie palca to popracujesz.

polo

jak by się tak łatwo dało założyć związki to już dawno by założyli, tylko ludzie się boją odezwac bo zaraz każdy jest uważany za prowokatora i na zasiłku zaraz siedzi. Dwie zmiany w sobotę za darmo robisz bo dają ci wolny dzień za to w tygodniu nikomu nie potrzebny , bo jak będę chciał wolne to urlop sobię wezmę świątek piątek i niedziela w pracy nie polecam może dla kawalera bo jak masz rodzinę to masakra ale żadnego weekendu razem nie spędzicie tak jak dzisiaj kolega powiedział wszyscy grilla odpalają a ty do roboty na 14 horror !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zenek
@polo

w oknoplascie juz nie ma zwiazków robia teraz co chca

oknoplast

jak jest tak jak opisujecie to zaluzcie zwiazki zawodowe tak jak w oknoplast

alek

czy przyjmuja jeszcze tam do pracy a jak z dojazdami

ekoludek

Witam panów z konkurencji,gdyby nie nazwa firmy to bym myślał że o swojej czytam choć są minimalne różnice. Jest i szkolenie(podpisz mi tutaj powiedział bryg. po 10minutach na hali) ale okres karencji 1rok i 500zł kary. PRACA jebac jebac. i się nie dac jeżeli się komuś po szczęści to trafi na dział z kimś znajomym to go wszystkiego nauczy a jeżeli nie to niby ci mówią ale tylko 1raz (sezon się skończy i mogą starego pracownika zwolnić a nowego zostawić) zakład nasz wspaniały się rozbudowuje 3hale stawiają ale wszystko kosztem ludzi. soboty i niedzielę nocki do wybrania. No i kur nowy okres rozliczeniowy 12mc. będą nas wszystkich analnie ruch...

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex