Pokojski Franciszek Cukiernia

Toruń

Opinie o Pokojski Franciszek Cukiernia

jajo

@gosc- wiocha, ale może nie mieli wyjścia.. @burak, sądze, że gorsze rzeczy mają miejsce w firmach. Ja nie chcę się nastawiać negatywnie na tą cukiernię z tak błahych powodów

ania

potwierdzam wszystko co jest napisane o tym pseudo pracodawcy!!!!!

gosc

warunki socjalne na szerokiej: sniadanie mozesz zjesc w piwnicy na skrzynce po coca coli w obecnosci WC. jak dla mnie: wiocha dla pracodawcy! no i obserwacja przez kamery 24h/dobe przez caly klan Pokojskich, co wiaze sie z nieustajacymi telefonami z pretensjami o nie wiadomo co. odeszlam bo nerwowo sie nie da tam wytrzymac. odradzam prace w tej firmie

byla pracownica

fakty sa takie, ze Pokojski jest nie fair: 1. przychodzisz do pracy godzine przed otwarciem, a czas pracy licza ci od momentu otwarcia cukierni. robisz codziennie 1 godzine ZA DARMO (w miesiacu robisz 22 godziny za ktore Pokojscy NIE PLACA) 2. na kwitku od wyplaty masz najnizsza krajowa, a za nadgodziny placa NA CZARNO 7zl/godz 3. jeden dzien pracujesz na szerokiej, inny na konstystucji a jeszcze inny na wojska polskiego albo lubickiej

Zostaw opinię o Pokojski Franciszek Cukiernia - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pokojski Franciszek Cukiernia