Opinie o Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski w Toruń

Lala12 Nowy wpis

Czy ktoś się orientuje jak wahają się zarobki na sklepach? Jakiej wysokości są premie, bo podobno jest premia od obrotów i za frekwencję.

Czy Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracownik Nowy wpis

Tak, wszystko jest legalnie. Nigdy nie zdarzyło się też, aby nie było wypłaty na czas. Szef zawsze odnosi się do pracowników z kulturą i szacunkiem.

Bogna Nowy wpis

Dobra firma, fajna atmosfera więc spokojnie polecam pracę!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski?

Klient

A do czego angielski na rozmowie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wiolanka

Dla mnie najważniejsze że są pieniążki na czas, z godzinami pracy idzie się dogadać.Czasami ludzie są wkurzjacy no i weekendy są też pracujące. Jeśli chodzi o sklep na szerokiej to nie wiem bo tam nigdy nie pracowałam, ale słyszałam ze zaplecze jest małe. Nie wiem jak było kiedyś bo tak czytam te opinie ale teraz mamy płacone dodatkowo pół godziny przed otwarciem i po zamknięciu, ale i tak zamykamy i szybko zmykamy ????

angela

ok

Izydor

Jaka jest atmosfera w firmie? Jaką umowę daje firma na początek?

Justynka <3
@Izydor

A mi sie podoba. Pieniążki zawsze na czas, sympatyczny szef, spoko ludzie. Do tego bonusy jak przydziały i premie. Firma daje najpierw umowę o pracę na czas okreslony a potem na stałe.

Elek

Nie mam zastrzerzeń, hajs na czas.

jajo

@gosc- wiocha, ale może nie mieli wyjścia.. @burak, sądze, że gorsze rzeczy mają miejsce w firmach. Ja nie chcę się nastawiać negatywnie na tą cukiernię z tak błahych powodów

ania

potwierdzam wszystko co jest napisane o tym pseudo pracodawcy!!!!!

gosc

warunki socjalne na szerokiej: sniadanie mozesz zjesc w piwnicy na skrzynce po coca coli w obecnosci WC. jak dla mnie: wiocha dla pracodawcy! no i obserwacja przez kamery 24h/dobe przez caly klan Pokojskich, co wiaze sie z nieustajacymi telefonami z pretensjami o nie wiadomo co. odeszlam bo nerwowo sie nie da tam wytrzymac. odradzam prace w tej firmie

byla pracownica

fakty sa takie, ze Pokojski jest nie fair: 1. przychodzisz do pracy godzine przed otwarciem, a czas pracy licza ci od momentu otwarcia cukierni. robisz codziennie 1 godzine ZA DARMO (w miesiacu robisz 22 godziny za ktore Pokojscy NIE PLACA) 2. na kwitku od wyplaty masz najnizsza krajowa, a za nadgodziny placa NA CZARNO 7zl/godz 3. jeden dzien pracujesz na szerokiej, inny na konstystucji a jeszcze inny na wojska polskiego albo lubickiej

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski - Toruń

• Jak się pracuje w Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Franciszek Pokojski Adam Pokojski
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przy Skarpie 52
    87-100 Toruń