Pensjonat Pod Lwem Janina Lew

Krynica Morska

Opinie o Pensjonat Pod Lwem Janina Lew

zalewx

Witam! Od 7 lat przyjeżdżam wraz z rodziną do tego pensjonatu, obserwując pracodawcę jest to bardzo pozytywna i miła osoba. Atmosfera panując w tym miejscu jest przyjazna. Wszyscy traktowanie są w sposób właściwy. Jeśli chodzi o mnie , osobiscie czuje się tam jak w domu. Dlatego też chciałabym podjąć tam prace.Jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o kontakt pod numerem 505032528, lub na adres e-mail sylkra3@wp.pl

Zostaw opinię o Pensjonat Pod Lwem Janina Lew - Krynica Morska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Pod Lwem Janina Lew