Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu

Wrocław

Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu
4 2

Opinie o Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W jaki sposób Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

anonymous

Przeczytajcie sobie poniższe linki na temat gabinetów medycznych na ul. Łubinowej 12 we Wrocku (jest to SPECTRUM MEDICAL). Działka, na której mieści się budynek najprawdopodobniej należy do Pana R.Ś. (poczytajcie wiadomości z poniższych linków). Wszystkie te linki są dostępne w internecie. To tylko niektóre z informacji. Generalnie gość trzęsie całym woj. dolnośl. i nie tylko. (usunięte przez administratora) https://www.pb.pl/inwestorzy-doniesli-na-milionera-805712

xxx
@anonymous 09.03.2018 01:28

Niestety linki zostały usunięte przez administratora-ciekawe dlaczego???-poszukajcie sobie w necie. PROGRAM TVN UWAGA-lekarz bez granic, reportaż z lutego 2018r., przeczytajcie o działce na ul. Łubinowej 12 we Wrocławiu oraz Łubinowej 18 (Krzysztof Pieprzak) i ogólnie o Romualdzie Ś., który "wyszedł" niedawno -bo bodajże w tym roku, chyba w lutym 2018. Gość jest -bo najprawdopodobniej to jego działka) właścicielem działki przy Łubinowej 12. Wcześniej spółka PCZ, PHM i powiązania osób w zarządach.

gość

Jechaliśmy z Pomorza dwukrotnie-wyniki badań przesłaliśmy miesiąc wcześniej,ale potraktował nas,jakbyśmy przyszli sprzedać mu jajka,których nie jada-masakra. Opłata jest przed wejściem,więc 200złxdwie osoby x 2 wizyty=800zł plus hotel w Legnicy. Ten pan nie powinien prowadzić żadnego gabinetu leczenia bólu bo on i tak z żadnym pacjentem nawet nie rozmawia.

Jolanta
@gość 03.03.2018 08:24

Moja wizyta też skończyła się fiaskiem-facet nie jest zainteresowany jakąkolwiek pomocą-to zbieracz kasy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Koral

Jest to stara chińska medycyna. Nauka na całe życie-nie na kilka lat ak. medycznej.Nie ma czarów jest wiedza i skuteczność nie osiągalna gdzie indziej.Wiem bo korzystałem. Nie znam tak skutecznego lekarza a mam 65 lat i nie mam zamiaru zmieniac lekarza - bo jest b. tani .Wizyta ok 170 pln ale wystarcza jak dla mnie na 2-3 lata. Nie zażywam lekow a chodze do tego lekarza profilaktycznie, bo podstawowa czynnościa podczas wizyty jest ustawienie całego kregosłupa. Powiedzcie kiedy Wasz lekarz ustawiał Wam wasz powykrzywiany we wszystkie strony kręgosłup?

RobertCart

Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem więcej złego niż dobrego byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie. Pan był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do konica wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry ani do widzenia ). W przeciągu dwóch minut powiedział, że nie ma mi nic do zaoferowania, ale mimo to wstał żeby zrobić badanie. Zauważył pewne ograniczenia ruchomości (które zauważyłby każdy student fizjoterapii). Badając ruchomość ciała tak naprawdę ograniczył tą ruchomość jeszcze bardziej, a po „terapii” wyeksponował żeby pokazać, że ta zmiana to efekt jego pracy, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Nie jestem specjalistą, ale w moim odczuciu ten Pan ma jakieś problemy natury „psycho-emocjonalnej” podejrzewam, że ma dobre i złe dni, i na pewno zdarza mu się czasami zrobić swoją pracę dobrze, ale wybierając się do niego to na to bym nie liczył. Terapia manualna ma wiele do zaoferowania, ale Nie Pan dr Mularczyk!

Koral
@RobertCart 05.10.2016 22:23

Oj zazdrośniku. A co Ty umiesz ?

Zostaw opinię o Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu