Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu

Wrocław

Opinie o Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu

Koral

Jest to stara chińska medycyna. Nauka na całe życie-nie na kilka lat ak. medycznej.Nie ma czarów jest wiedza i skuteczność nie osiągalna gdzie indziej.Wiem bo korzystałem. Nie znam tak skutecznego lekarza a mam 65 lat i nie mam zamiaru zmieniac lekarza - bo jest b. tani .Wizyta ok 170 pln ale wystarcza jak dla mnie na 2-3 lata. Nie zażywam lekow a chodze do tego lekarza profilaktycznie, bo podstawowa czynnościa podczas wizyty jest ustawienie całego kregosłupa. Powiedzcie kiedy Wasz lekarz ustawiał Wam wasz powykrzywiany we wszystkie strony kręgosłup?

RobertCart

Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem więcej złego niż dobrego byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie. Pan był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do konica wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry ani do widzenia ). W przeciągu dwóch minut powiedział, że nie ma mi nic do zaoferowania, ale mimo to wstał żeby zrobić badanie. Zauważył pewne ograniczenia ruchomości (które zauważyłby każdy student fizjoterapii). Badając ruchomość ciała tak naprawdę ograniczył tą ruchomość jeszcze bardziej, a po „terapii” wyeksponował żeby pokazać, że ta zmiana to efekt jego pracy, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Nie jestem specjalistą, ale w moim odczuciu ten Pan ma jakieś problemy natury „psycho-emocjonalnej” podejrzewam, że ma dobre i złe dni, i na pewno zdarza mu się czasami zrobić swoją pracę dobrze, ale wybierając się do niego to na to bym nie liczył. Terapia manualna ma wiele do zaoferowania, ale Nie Pan dr Mularczyk!

Koral
@RobertCart 05.10.2016 22:23

Oj zazdrośniku. A co Ty umiesz ?

Zostaw opinię o Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mularczyk Marek Gabinet Leczenia Bólu