Opinie o Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny w Wrocław

Pacjentka Nowy wpis

ODRADZAM KAŻEMU kto choć troszkę chce poprawić swój stan zdrowia psychicznego. Doktor bez żadnych realnych kompetencji. Zero podejścia do problemu, ciągłe przerywanie w wypowiedziach, lekceważenie słów i problemów, wybijanie z rytmu. Pierwsza moja wizyta u lekarza była gdy byłam w najgorszym momencie kryzysowym swojego życia, w grę wchodziły myśli samobójcze, Pani przypisała mi SYROP uspokajający i zupełnie NIC INNEGO, syrop nie działał zupełnie. Wyszłam z wizyty zapłakana, załamana i w jeszcze gorszym samopoczuciu, wypytywana byłam o najmniej istotne rzeczy, które nijak miały się do postawienia diagnozy (tp. Czy moje wakacje były z biurem podróży czy sama je organizowałam i jak przebiegał proces samo organizacji czy wszystko na miejscu było okej). Dziś odbyłam drugą konsultacje z Panią (doktor to za dużo powiedziane), byłam zapisana do zupełnie innego lekarza. Oczywiście nigdy samej sobie nie zrobiłabym już tego aby własnowolnie podjąć się rozmowy czy już na pewno konsultacji własnego zdrowia z tą osobą. Pomyłka przy zapisie mnie. Równie lekceważące podejście, brak empatii, zero rozwiązania i kolejny syrop... TRAGEDIA. Człowiek GORZEJ się czuję po wizycie niż PRZED

Sądzisz, że przedsiębiorstwo Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny to najlepszy pracodawca? Dodaj opinię i podziel się z nami swoją wiedzą o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny - Wrocław

Anna Romaniec-Koterwa Prywatny Gabinet Neurologiczny-Psychiatryczny
  • Dworska 3