Alfanet Marcin Małolepszy

Opinie o Alfanet Marcin Małolepszy

Kandydat99

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku doradca klienta w tej firmie i ile można zarobić z prowizji. Pozdrawiam

Agata

Większość komentarzy jest konsumenckich. Są one różne, więc ciężko stwierdzić czy jesteście zadowoleni czy też nie z usług firmy Alfanet Marcin Małolepszy. Ale na tym forum bardziej skupiamy się na miejscach pracy. Dlatego chciałabym przeczytać jeszcze jakieś opinie pracowników firmy. Jak im się pracuje w tym miejscu?

toskiewicz

Niby światłowód a skacze, zrywa połączenie. Jest niestabilny. Serwis? Nie wiem czy u nich coś takiego istnieje. Na infolinię nie można się przez godzinę dodzwonić. Internet używam do pracy więc jest to dla mnie poważny problem. Telewizja też słabo. Niby można przewijać ale nie wszystkie kanały. Często zrywa połączenie i są problemy z jakością. Chcecie wezwać technika do niestabilnego internetu? OK ale jeżeli akurat będzie działał jak technik przyjedzie to zapłacicie za jego przyjazd!!!!!!! Ogólnie polecam ZNALEŹĆ INNEGO DOSTAWCĘ!!!!!

Krzych
@toskiewicz

Ja jestem zadowolony Miałem kiedyś z firmy protonet i to była totalna porażka jak zerwało kabel to cała wieś czekała kilka dni. Alfanet to najlepsza firma w regionie jeśli chodzi o światłowód, nawet jeśli czasem nie można się dodzwonić to oddzwaniają w ciągu godziny, serwis kompetentny nie mogę narzekać. DLATEGO KORZYSTAM Z ALFANETU I POLECAM WSZYSTKIM. U nich 300Mbps to faktycznie 300Mbps nie to co w protonecie.

allegro
@toskiewicz

nie wiesz co piszesz , masz ochotę to zmień firmę na protonet , będziesz w końcu zadowolony :D albo mobilny , możliwości od groma jest :D serwis jest bardzo profesjonalny i pro kliencki , pewnie człowieku myślisz że skoro płacisz za abonament to reszta usług za darmo ci się należy a pewnie najniższy abonament do tego masz i jak nie wina firmy że coś ci nie działa a ty potrzebujesz pomocy do dlaczego firma ma być stratna na twojej nie wiedzy ?

allegro

assass

są :) dostajesz samochód służbowy , telefon i laptopa .. ciuchy to wiadomo też .. zarobki na akord ale całkiem spoko jak na warunki częstochowskie , praca na zewnątrz jak i w domach , nie raz kopanie cały dzień łopatą ( jak podziemna instalacja ) , godziny pracy od 8 do .... :D ekipa w pracy naprawdę w porządku .

Czy po rozmowie w Alfanet Marcin Małolepszy rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Agata

Czy są na forum pracownicy na stanowisku: Instalator sieci światłowodowych i teletechnicznych? Właśnie firma Alfanet szuka na te stanowiska osób do Częstochowy (http://www.alfanet24.pl/10,36,17,praca.html) i informacje o pracy jak i rekrutacji w tej firmie będą bardzo przydatne osobom zainteresowanym pracą.

liki

a jakas reklamacja obowiazuje lub miesiac probny na niego?

tom

Ta firma to jakiś żart. Rekrutacja trwająca trzeci już miesiąc i ciągle nie mogą nikogo znależć...tak dobre sobie. Tani PR po prostu gdyż dobrze wiem od osoby pracującej tam ze na stanowisko montera nikogo nie poszukują. Nie marnujcie ludzi swojego czasu....

Jakaś beznadzieja. Nie internet od Alfanet tylko wasze wpisy/opinie. Interesuje mnie opinia o pracodawcy, warunki pracy, płaca ... To co piszecie to nie jest opinia o pracodawcy.

xd

ja też mam z alfanetu .. nie narzekam, internet chodzi całą dobę bardzo dobrze i w miarę szybko ;p także ja jak najbardziej polecam firmę alfanet ! ;))

Zgadzam się z kolegą, hula aż miło, polecam. Ja korzystam w Kłomnicach i jest miodzio. Pozdro

quadek

Ja mam i nie narzekam, nie jest idealny, ale w porównaniu z poprzednią firmą jest o niebo lepiej.

Ja mam od nich i działa jak należy.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfanet Marcin Małolepszy - Częstochowa

• Jak się pracuje w Alfanet Marcin Małolepszy?

Zobacz opinie na temat firmy Alfanet Marcin Małolepszy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfanet Marcin Małolepszy?

Alfanet Marcin Małolepszy