Opinie o Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof w Mielec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Katarzyna Nowy wpis

Brak słów!!!!!! Potwierdzam poprzednie opinie. Naganna obsługa. Zamawia się jedno, dostaje się drugie, po czym można im nadmuchać.... Ewidentne błędy po stronie obsługi sklepu, wręcz bezszczelnej. Stanowczo odradzam! Proszę się zastanowić dwa razy zanim się podpisze z nimi umowę.

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof? Oddzwaniają zawsze?

Jolo Nowy wpis

Odpuść sobie chyba że masz stalowe nerwy

niezadowolony klient

NIE POLECAM!!!!!!Niekompetentna obsługa!!!bałagan z zamówieniami,brak kontaktu z klientem,zamawiasz "x" towaru,dostajesz "y"!Ceny -najpierw mówią tyle,potem się okazało że dochodzą koszty dodatkowe(kurier-a mówiono było że przy dużym zamówieniu kurier gratis!)miało być brutto,teraz netto+20% dodatkowo-podwyżka cen u producenta lub tekst że ktoś się pomylił w wycenie(tylko że to mówią dopiero jak się płaci i jest za późno na realizację gdzieś indziej!)ODRADZAM!!!

Romi
@niezadowolony klient

Potwierdzam. Balagan jak nie wiem. Płatna dostawa i nie mila obsluga

Firma Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR OBRABIAREK CNC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Daria

Akurat firma ma opinię dobrego pracodawcy więc może ktoś źle wybrał sobie pracę?

Normalna wspópraca z właścicielem jest niewykonalna. Praca w tym miejscu skończyła się nerwicą i leczeniem. Szczerze odradzam tego pracodawcę

Wszystko w porządku z realizacją zamówień ????

Klient
@Anonim

Śmiechu warta firma

Helena
@Klient

Co dokładnie masz na myśli? Jesteś klientem firmy, czy po prostu wybrałeś taki nick? Może poprzez swój komentarz chcesz powiedzieć, że w firmie panuje wesoła atmosfera? Jeśli chodzi o atmosferę, podpowiedz nam, jak oceniasz relacje między pracownikami a pracodawcą? Czy są one pozytywne?

@Piotr, czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? Postaraj się w przyszłości podawać także argumenty, jeśli udzielasz się w danym wątku. Uargumentowane i merytoryczne opinie są bardziej wiarygodne dla użytkowników forum. Mogą także pozwolić użytkownikowi zadecydować samodzielnie czy ma "omijać firmę" czy też istnieje inna możliwość.

Omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!

A co jeśli chodzi o dom weselny? Ponoć jest nowa sala?

mat

Jak to się mówi - "Jaka płaca taka praca".

Nie polecam

Nie polecam, sklep otwarty w godzinach 8-19 jak na stronie , a wybierając się do sklepu okazuje się ze dział z płytkami otwarty do 16 godz z blatami meblowymi i akcesoriami do 16. Zero obsługi można sobie pooglądać jedynie jak w muzeum, ponieważ nie ma kogo zapytać o szczegóły, czy towar jest dostępny . Jedynie piszą na kartkach nr telefonów a później nikt się nie kontaktuje. A jak jest ktoś z obsługi to zajęty i obsługuje innych. To jest chyba zrozumiałe że większość ludzi pracuję do godz 15-17 i nie zawsze ma czas przyjechać w godzinach od 8-16. Tak więc nie polecam , radzę omijać szerokim łukiem

nie polecam towar lipny , a poza tym ogólnie powinien być zakaz na produkcje paneli etc tego guwwna jak produkcja zanieczyszcza środowisko

jak hcesz cos w miare tanio i bylejakie to polecam , ale lepiej troche dopłacić i mieć z kad indziej produkt na lata...

Polecam !!! Najwiekszy wybór w mieście!!! Wszystko w jednym miejscu

user

Czas oczekiwania bardzo długi - miało być około 3 tygodni, max do 5 a narożnik był po 5 tygodniach... Cena - wysoka (ps. jeśli chcesz kupić meble - warto wybrać się do Dębicy - kilkaset złoty zostaje w kieszeni za te same meble). Obsługa - zamieszanie, jedna osoba mówi co innego niż druga czy trzecia. Promocja miała trwać do X dnia, w 'okresie promocji' założone zamówienie nagle cena bez promocji... Nie polecam !!!

zarobki mizerne gość mega nerwowy i niecierpliwy poszanowania pracownika zero omijać z daleka!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof - Mielec

Firma Kris-Mat Cieśla Krzysztof
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kolejowa 8A
    39-300 Mielec