Kris-Mat Krzysztof Cieśla

Mielec

Opinie o Kris-Mat Krzysztof Cieśla

Marcin

nie polecam towar lipny , a poza tym ogólnie powinien być zakaz na produkcje paneli etc tego guwwna jak produkcja zanieczyszcza środowisko

Tomek

jak hcesz cos w miare tanio i bylejakie to polecam , ale lepiej troche dopłacić i mieć z kad indziej produkt na lata...

Anonim

Polecam !!! Najwiekszy wybór w mieście!!! Wszystko w jednym miejscu

Anonim

Wszystko w porządku z realizacją zamówień ????

niezadowolony klient

NIE POLECAM!!!!!!Niekompetentna obsługa!!!bałagan z zamówieniami,brak kontaktu z klientem,zamawiasz "x" towaru,dostajesz "y"!Ceny -najpierw mówią tyle,potem się okazało że dochodzą koszty dodatkowe(kurier-a mówiono było że przy dużym zamówieniu kurier gratis!)miało być brutto,teraz netto+20% dodatkowo-podwyżka cen u producenta lub tekst że ktoś się pomylił w wycenie(tylko że to mówią dopiero jak się płaci i jest za późno na realizację gdzieś indziej!)ODRADZAM!!!

user

Czas oczekiwania bardzo długi - miało być około 3 tygodni, max do 5 a narożnik był po 5 tygodniach... Cena - wysoka (ps. jeśli chcesz kupić meble - warto wybrać się do Dębicy - kilkaset złoty zostaje w kieszeni za te same meble). Obsługa - zamieszanie, jedna osoba mówi co innego niż druga czy trzecia. Promocja miała trwać do X dnia, w 'okresie promocji' założone zamówienie nagle cena bez promocji... Nie polecam !!!

zarobki mizerne gość mega nerwowy i niecierpliwy poszanowania pracownika zero omijać z daleka!!!!

Zostaw opinię o Kris-Mat Krzysztof Cieśla - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kris-Mat Krzysztof Cieśla