Opinie o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Legbud Gargula Józef Gargula. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

S

Tyle dotacji z Uni i innych fundusz na Legbud i Celgar zmarnowane ,DAWNIEJ firma była mniejsza zamówienia szybko realizowane ludzie pracowali na 2 zmiany, wypłaty zawsze na czas ale zachłanność wszystko zniszczyła.

Obserwator
@S

Teraz podobnie jest juz mala, ludzi pracuje coraz mniej, co miesiac odchodza nastepni.... juz niedlugo I zostanie prezesik , super inteligenty synek I moze brat ze szwagrem, chociaz oni juz cos swojego na boku kreca I to calkiem niezle

Monter
@Obserwator

Wystarczy jak ktoś ma coś kasy jechać do Flexiforce nakupić części i montować w domu na każdej bramie ok 500 zł zarobku plus jeszcze montaż ,a w Legbud robić dla ubezpieczenie za te 1600 zł ,zrobisz 10 bram w domu i masz 5000zł kto myśli ten zarabia.

Janusz
@Monter

Podejrzewam ze polowe pracownikow tak robi bo innaczej by nieprzetrwali za pensje z Legbudu, anikt nie narzeka tylko kazdy robi I dorabia

.....

Patrycycja to idealny kandydat na sekretarkę lub do działu handlowego ,wszyscy oszaleją.

Patrycja

@Mirek nie chce nikogo denerwować, ale chce żebyśmy wszyscy odwiedzający wątek zrozumieli sytuację w jakiej jesteście. @Paweł a czemu kierowcy nie mają co wozić? Już firma Legbud Gargula Józef Gargula nie robi żadnych bram? Jeszcze w maju firma wprowadzała nowe produkty do oferty, a teraz ją zmniejsza? To przez to, że pracownicy odchodzą?

@Patrycja

Pytania jak od dziecka 7 letniego ,Legbud nie ma pieniędzy na materiał robi dziennie kilka bram a można by robić 100 odbiorcy czekają kilka miesięcy na zamówienie. A pracownicy jeszcze jacyś są ci co mają oszczędności bo obecnie powoli wypłaca za grudzień pensje ,a już prawie koniec lutego.Moderatorka to trudny przypadek !!!

Patrycja

@Producent skoro wiecie, że to on to czemu go nie zatrzymacie? @Byly murzyn no ale najpierw musi wyjść z biura, a chyba możecie próbować w trakcie tego rozmawiać? Bo chyba nie jest tak, że obserwuje z daleka czy ktoś przyjeżdża i od razu wychodzi z biura do auta.

Byly murzyn
@Patrycja

Obserwuje przez okno on I sekretarka I jak jest ktos do niego to on poprostu kaze mowic ze go nie ma a jesli zdazy wczesniej to ucieka pierw na hale a pozniej w auto I tyle, dodzwonic sie ciezko jeszcze jak zmienil samochod to wogole jest nierozpoznawalny bo podobno jezdzi autem jakim jezdza przedstawiciele

@Patrycja

Patrycja !!!! rzuć się pod jego samochód,,, to go zatrzymasz na swoich zwłokach i głupio nie doradzaj wg Ciebie to ma być pomocne??? CZEMU DRAŻNISZ LUDZI KTÓRZY STRACILI PIENIĄDZE!!!

Obiektywny
@Mirek

Teraz on traci I to bardzo bardzo duze pieniadze, a mogl zarabiac tez ogromne pieniadze, ale coz chciwosc

Zlaaaaa

To jest firma?????? Dzwonie od 3dni I nikt nie odbiera telefonow, jak laskawie odbiora to sie czeka czeka I nic, tam ktos jeszcze pracuje?????? Gdzie sa moje bramy czekam od listopada

Byly murzyn

Jak ja pracowalem mial Dacie Duster I ciagle jezdzil pomiedzy jedna hala a druga a przed 15 biegal po hali I sie wydzieral, ale to prawda jak tylko ktos przyjezdzal I chcial z nim poroawiac to udawal ze jest z kims umowiony to w auto z ta swoja smieszna walizka :-))) I uciekal

Z
@Byly murzyn

Dacią już nie jeździ ,tylko hunday i20 kolor typu grafit.

Patrycja

@Mirek ja nikogo nie bronię, ale podsuwam pomysł, który wydaje się być najbardziej skuteczny. Skoro nie jest blisko, no to skoro Wam zależy to chyba przyjazd tam Wam nie zaszkodzi. Myślę, że skoro żadne wyjścia nie pomagają w odzyskaniu Waszych pieniędzy od Legbud Gargula Józef Gargula to będzie w skuteczności liczyła się tylko determinacja.

Producent
@Patrycja

Jak tylko ktoś przyjeżdża to prezes ucieka ,wsiada do hundaya który wyglada jak auto przedstawiciela i udaje pracownika strata czasu na przyjazd ,tylko sąd i komornik coś zdziałają ale trwa i trwa

@Patrycja

Patrycja twoje rady są genialne jak długo trzeba się uczyć żeby wpaść na takie genialne pomysły ...jak w wielu postach masz odpowiedź UCIEKA!!!!

Luki

Ta fima to poprostu masakra, bylem ostatnio chcialem porozmawiac z wlascicielem I sie dogadac aby zabrac co swoje, to ten pajac ze go tak nasze nawet nie wyszedl bo unika konfrontacji, tylko kazal sekretarce powiedziec ze go niema , a pozniej wyszedl z biura I udawal ze to nie on, poprostu kpina, jak ktos taki moze prowadzic firme wydzieral sie na pracownika przez telefon ale juz kontrahenj ami unika spotkania, czy moze posiada ktos do niego nr telefonu komorlowego bo probowalem sie dodzwonic na stacjonarny I ciagle go niema caly czas unika kontaktu, cala ta firma to fikcja

X
@Luki

Nie odbiera telefonów z nieznanych numerów.

TS

Właściciel Fakro to jedna z najbogatszych osób w Polsce zajmuje 60 miejsce ,w dawnych czasach agent SB poczekamy zobaczymy co wykombinują.

Znawca

Jaki kronway????, przeciez to fakro za tym stoi I chca przejac firme pod siebie bo czuja piniondz, napewno wlascicielowi nie pomoga tylko najpierw przeswietla finanse jednej I drugiej firmy I jesli sa szanse to poprostu Pana jozefa wyruchaja bez mydla I przejma wszystko a jemu dadza pare groszy na odczep sie I dostanie posade portiera zeby pilnowal wszystkiego czy przypadkiem cos nie kradna, bo za duzo materialu idzie do produkcji hehehehe, zycze szczescia

Pracownik z Kronway

Może i Kronway wyciągnie firmę od upadku ,ale pracownicy lepiej mieć nie będą, zarobki bedą dalej kiepskie tyle ze terminowo,a dyscyplina i wydajność zwiekszona .

zibiowski
@Pracownik z Kronway

Dlaczego tak uważasz? będziemy mieć gorzej?

...
@zibiowski

Pewnie będzie jak w Fakro 1600 na rękę i ciągłe poganianie pracowników nawet do wc nie będzie czasu a jak ktoś coś uszkodzi to mu potrącą a nie tak jak teraz blacha się porysuje to do kontenera PREZES tego nie widzi ,robotnik zawsze będzie nikim dostanie jałmużne a kierownictwo zarobi w tysiącach zł.

zibowski
@...

aha...to jak będą zmiany od Fak-kro to może na lepsze i wszystko się zmieni.

Gienek

No to juz niedlugo legbud niebedzie legbudem, Hieny z Nowego Sacza dopiely swego powstanie nowa firma Kronway-owski Legbud, Kronway wykupi Legbud razem z pracownikami tymi ktorzy pozostali a dyrektorek dopnie swego I bedzie pracowal dla jednego a nie dla dwoch, jesli Jozka odsuna od wladzy ma szanse aby sie odbil od dna jesli go nie odsuna to dalej bedzie to ciagnal na dno

zebra
@Gienek

lubię pracować w tej firmie

Patrycja

@Zenek myślę, że zawsze spotkania osobiste są najlepszym wyjściem, zatem jak nikt z firmy Legbud Gargula Józef Gargula nie odbiera telefonu to weźcie przykład z tego użytkownika i przejdźcie się do firmy osobiście załatwić swoje sprawy.

@Patrycja

Patrycja z uporem maniaka namawiasz do osobistej wizyty a z poprzednich wpisów wyraźnie wynika że nie przyjmie nikogo powie sekretarce że go nie ma i co włamiesz się ??? i jeszcze jedno podejść można na miejscu a jak lokalizacja jest o kilkaset kilometrów??? a poza tym O WŁASNE PŁATNOŚCI MAM SIĘ PROSIĆ ?? preferujesz coś co jest nielogiczne i broniąc dłużnika stajesz po jego stronie a piszesz że jesteś bezstronna??

kontrahent

Jak to jest z platnosciami za towar, na poczatku przelewy robilem na konto firmowe a od jakiegos czasu kazali przelewy robic na inne konto, prywatne????? jak ma firma nieupadac skoro place za towar nie firmie tylko wlascicielowi, o co kaman???????

@kontrahent

No firma już padła ... to chociaż daj na chleb Józkowi niech żyje i patrzy jak upadł z chciwości..;-)

....

Kiedy Legbud ogłosi upadłość ?

Wiecie dlaczego firma popadla w, takie tarapaty????, poniewaz wlasciciel jest bardzo chciwy I sie chcial szybko dorobic, nie dbal o marke jakosci o pracownikow , a to wszystko dlatego poniewaz prezes ma syndrom Andrzeja, chcial sie dokogos upodobnic, miec takie zabawki jak Andrzej I byc tak potezna preznie dzialajaca firma, ale niestety skonczyla chciwosc. Tak jest jak sie kiedys pracowalo u Wisniowskiego I chcialo sie miec tak potezna firme, ale na to sie pracuje poczciwie I latami a nie dorobic sie w 5 lat na dotacjach unijnych, a dotacje szly na splate zadluzen, dotache sie skonczyly I firma sie tez konczy

Sacz

Radze kazdej firmie kazdemu kontrahentowi ktorej firma Legbud Gargula lub firma spokrewniona Celgar zalega z pieniedzmi lub zalega z zamowionym towarem aby przyspieszyli odzyzskiwanie swoich naleznosci poniewaz firm za kilka miesiecy nie bedzie, dlugi przekraczaja kapital firmy, na maszynach tabliczki informujace o zastawie sadowym, wyplaty niewyplacane po 2 miesiace, to juz jest Koniec....

Skladak
@Sacz

Wszystko bank zabierze, ciekawe dlaczego prezesik jezdzi autkiem dyrektora, albo juz bank zabral albo OC sie skonczylo I niema za co zaplacic bo bramy sie nie sprzedaja, bo niema co sprzedac

...
@Skladak

Teraz synek jeździ jego dacią po Gródku.

Zenek
@Sacz

Najlepiej osobiscie odbierac dlugi w siedzibie firmy I nie sluchac sekretarki ze nie ma Prezesa, chwikeczke poczekac na korytarzu I zawsze sie pojawi, bo pilnuje firmy aby pracownicy nic nie ukradli

Pracownicy
@Zenek

My codziennie widzimy prezesa a wypłaty za listopad grudzień i styczeń nie ma jak wyegzekwować.

Patrycja

@Mirek w jaki sposób mogę wprowadzać w błąd potencjalnych pracowników skoro nie wiem nic o firmie Legbud Gargula Józef Gargula i tylko zadaję pytania? Zadaję pytania, by sytuacje wyjaśnić, gdzie nie ma pełnej jasności. I jestem totalnie bezstronna.

zibi

ale jakie pytania?

Magazyn Biedronka

Jeżeli Legbud opóźnia wynagrodzenie zapraszamy do Centrum Dystybucji Biedronki u nas stabilne zarobki od 2200 zł na rękę posiłek premie .zapraszamy

biedronka
@Magazyn Biedronka

Za ile godzin pracy to wynagrodzenie???

Janusz

Legbud na tarnowianku zamieścił wczoraj kilka ofert pracy a obecni pracownicy od listopada nie mają wypłacone ,dobrze ze w rubryce zarobki wpisane BRAK

Zostaw merytoryczną opinię o Legbud Gargula Józef Gargula - Wojnicz

• Jak się pracuje w Legbud Gargula Józef Gargula?

Zobacz opinie na temat firmy Legbud Gargula Józef Gargula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legbud Gargula Józef Gargula?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legbud Gargula Józef Gargula?

Kandydaci do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legbud Gargula Józef Gargula