Opinie o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Legbud Gargula Józef Gargula. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Odbiorca

Gdzie jest przedstawiciel Jerzy Ś. ???

@Odbiorca

Na produkcji pracuje...

Kierowca

Ja tu nie narzekam ,tu się zawsze coś pokombinuje i jest ok.

@Kierowca

To już nie te czasy... Iveco sprzedane za dużo nie zakombinuje

PS
@Szybki

Ach to były czasy ,jeden kierowca nawet dom postawił

Czy firma obecnie płaci w terminie ? Coś pracownicy zamilkli czyżby zakaz od pracodawcy czy cenzura

Witam. Mam pytanie dlaczego odszedł z tej firmy przedstawiciel handlowy ? Może ktoś wie ?

Grzes
@Zainteresowany

Ta firma ma od roku tylko 2 przedstawicieli na Polske I zagranicei obaj pracuja, plus dodatkowo czasem wspiera I jezdzi dyrektor handlowy a przedstawiciel z rejonu zachod sie zwolnil juz rok temu

@Grzes

Warto aplikować bo widziałem ogłoszenie? Proszę o podpowiedź

@Zainteresowany

Firma obecnie się odbudowuje, więc warto. Przybywa zamówień z kraju i z zagranicy.

@Tomek

Tak tak zamowien zawsze bylo duzo ale niezrealizowanych z powodu braku materialu I terminow kilkumiesiecznych

@Zainteresowany

Niewarto, kasa slaba a I tak wyplaty opoznione po miesiacu albo I dluzej a wyplata uzalezniona od sprzedazy, bramy by sie moze sprzedawaly gdyby byly wogole, a tak to jak zadzwonisz na handlowy to termin nieznany I tak w kolo sam prezes ustala terminy wyjazdow, poproostu szok

@Tomek

Pracujesz tam??? to nie truj firma w stanie agonalnym leży i kwiczy a niedługo kwiczeć przestanie ... więc nie wprowadzaj w błąd a przedstawiciel z celgaru się zwolnił bo nie miał co sprzedawać ... jeden w terenie a drugi uziemiony...brak sprawnego auta paliwa... ruina

Skladak
@Tomek

No tak idzie wiosna, bedzie lepiej lub cis w. Tym stylu , to sam chyba prezes pisze, jakie zamowienia gorszej firmy z bramami nieznam, nikt tak nieoszukuje jak Legbud Gargula

@Skladak

Jak nie znasz gorszych firm z bramami to kup sobie bramę w firmie konkurencyjnej a najlepiej z Chin w częściach. PS. Nie z czasownikami pisze się osobno.

@Tomek

widać że znacie się tylko na ortografii bo o produkcji bram nie macie pojęcia proponuje zająć się pouczaniem GIMBAZY...ten sam poziom ...chyba

luki

A ty się znasz?

Nord
@luki

Gdyby się znał na produkcji bram to produkowałby bramy, a nie dokonywał wpisów, aby zaszkodzić konkurencji. Chyba, że Legbud stanowi dla niego silną konkurencję???

@luki

Pracowałem tam dwa razy dłużej niż ty do tej pory a teraz produkuję bramy i mam się dobrze więc się raczej znam Lękbud odkąd pamiętam nie posunął się w rozwoju segmentów o milimetr a raczej cofa się bo brak na nowe technologie co starają się nadrobić pajace medialne jat ty gadką bo co zrobić jak nie ma z czego stan krytyczny bo pazerny Józek chciał się szybko nażreć...a co do konkurencji dla kogo u Wiśni jest więcej inżynierów niż pracowników w tym cyrku...

fisz
@Paweł

ho ho może masz jeszcze helikopter...baju baju będziesz w raju.

@fisz

Brak argumentów powoduje taką rozpaczliwą reakcję... helikoptera nie mam ale Józek chciał kupić ale wtedy nie było odpustu...

@Paweł

No chcial kupic I nawet byly poszukiwania gdzie I za ile, ale gdzie by on nim latal pewnue na Celgar I spowrotem i moze jeszcze polatal by nad fomami pracownikow sprawdzic gdzie mieszkaja I co maja kolko domu, czy przypadkiem nie ribia bram po godzinach heheheeee

Ostry
@Tomek

Ta firma sie odbudowywuje bo Jozio znow wziol jakas pseudodotacje na jakas wymyslona przez siebie innowacje lub zabral gdzies kredyt, albo co gorsze dostal wsparcie od jakirgos lapiducha I z tych pieniedzy splaca dlugi a moze z.10% kwoty przeznaczy na zakup materialu..... ta firma nigdy nie bedzie przynosic zyskow jesli bedzie sprzedawala taniej towar na matkety jak koszty produkcji I materialu

@Tomek

Co buduje co odbudowywuje , obsluga klienta na poziomie : zaplacil?? To niech (usunięte przez administratora) nigdy sie nic nie zmieni z tymi ludzmi w biurach co maja wszystko w (usunięte przez administratora) nigdy nie bedzie lepiej: siedza jak za kare chcesz cos kupic to nikt nic niewie I nikomu sie nic niechce zaplacisz za towar to nie maja potwierdzenia a prezes juz pieniadze wydal... I nie ma towaru ani kasy, wiec xamowienia zawsze byly I beda lecz nie bedzie juz nigdy jak bylo pare lat temu

thorhgal
@Zainteresowany

Pytanie wydaje sie retoryczne. ..Jeśli przedstawiciel producenta podobno zarabia tyle lub mniej co sprzedawca w hurtowni budowlanej - a o salonie ze stolarka okienna nie wspomnę... Poczekasz na wypłatę 2-3 a moze 4 tygodnie jeśli masz kredyt na karku ? Co powiesz rodzinie przed świętami jeśli nie masz kupki zlotowek odłożonej? Do tego dochodzi tłumaczenie sie za opóźnienia nie z twojej winy bo właściciel nie chce rozmawiać z mającym słuszne pretensje klientem... Weźmiesz ten krzyż na swoje barki za dwa tysiące zlotowek ?

szarak
@Zainteresowany

Niewiecie przypadkiem szukaja kogoś teraz ???? budowlanka sie dobrze kręci to myslę ze tam mozna teraz dobrze zarobic

Jeleń
@Zainteresowany

Mowa o mnie. Opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia 1-3 dni po określonym w umowie terminie na moim koncie. Miała być prowizja po okresie próbnym- 0. Tak nieatrakcyjna oferta, że przez 3 miesiące nie przyprowadziłem nowego klienta ( 1 raz po 20 latach pracy ph ). J. Gargula pozwał mnie do sadu o odszkodowanie za nieuzasadnione rozwiązanie umowy o pracę bez okresu wypowiedzenia. Poprzednik składał skargę do P.I.P - wygrał. Ja jestem na łasce sądu bo w pozwie dowodzą, że tylko raz wysłali kasę dzień po a ,że szła parę dni to nie ich wina.

jeleń
@Zainteresowany

Witam, to o mnie mowa. Pracowałem do 03.2020 zwolniłem się bo życie jest za krótkie na pracę w Legbud. Właściciel mentalnie zatrzymał się w latach 90. Oferta firmy jakkolwiek nieatrakcyjna i tak nie jest realizowana na czas. Jeżdżąc po regionie poznałem kilku byłych klientów którzy procesowali się z Józefem ( wygrywając ) za ogromne opóźnienia w terminach. Legbud w zasadzie nie uznaje reklamacji. Jedynym narzędziem do pracy był cennik i katalog ( zresztą w ograniczonej ilości ). Zakupy za gotówkę, tylko dla starych ( kilku klientów ) terminy - po przedpłacie. Cennik na poziomie konkurencji na W przy zerowym nakładzie na jakikolwiek marketing. Po okresie próbnym miała być prowizja z obrotu - kłamstwo. Problemy z zaliczkami na paliwo, ja co prawda tylko kilka razy musiałem wykładać ze swoich ale drugiemu ph pykali po 200 stówki z ogromną łaską. Ani razu nie miałem w terminie kasy na koncie - to zresztą był oficjalny powód mojego zwolnienia. Z tego tytułu rozwiązałem umowę bez okresu wypowiedzenia, Józef Gargula pozwał mnie do sądu o odszkodowanie- sprawa w toku. Jeszcze nigdy a pracuję jako ph 20 lat nie spotkałem się z tak złą opinią na terenie o firmie. Utożsamienie się z nią to zniszczenie marki własnej. Poza przesympatycznymi dziewczynami z działu handlowego i drugim przedstawicielem p.o dyrektora handlowego który notabene zwolnił się w tym samym czasie żadnego pozytywnego wspomnienia. Zdecydowanie nie polecam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
No

Firma się zwija obiekty na OLX do wynajęcia ceny wygórowane 90 i 60 tys netto

Onet

Czy w Legbud zapowiadają się zwolnienia związane z epidemią ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Legbud Gargula Józef Gargula?

Pracownik lepiej żeby na nic nie liczył !

...
@.

Chyba że ma BI w kropeczki za kierownika to może liczyć na wszystko !

Spec

W firmie Wiśniowski kierowcy maja te same auto i taki sam towar wożą ,krótsze trasy i 10 l na 100 km nie mogą przekroczyć ,tankowanie tylko na sieciowych stacjach typu Orlen ,Bp. bo tez były przypadki ze ktoś miał znajomego na stacji typu Gros wlewał 50 do baku a na fakturze było zawyżone do 70 litrów .

Hary
@Spec

A czy Wiśniewski pozwala na plątanie się pracowników po hali ? Stać go płacić Paniom za picie kawy , smsy i rozmowy telefoniczne ? Prezes czepia się tego co nie trzeba i wierzy (usunięte przez administratora)

@Hary

Oj stać spokojnie

Bez zmian

Prezes bezradny kierowcy ciagle zawyżają spalanie ,jeżdżą na pusto najdłuższymi trasami ,nocują tylko w ulubionych motelach nadkładając po nawet 200 km tak ze trasa z 1000 km wychodzi 1600 km ,czym więcej km tym więcej ropy do beczki

§
@Bez zmian

278 § 1 k.k 2 .Kradzież paliwa może być traktowana jako zabór w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej, kto kradnie lub przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

nowy

Więc przestań kraść bo będziesz siedział.Skoro tak dobrze znasz prawo to wiesz co grozi za oczernianie innych.

niki
@Bez zmian

Prezes nie radzi sobie z nieróbstwem na hali , no bo tak to jest jak się wierzy komuś kto cały czas mydli oczy. Damy piją "ciepłe napoje" i tylko się plątają bo ktoś na to zezwala.

@Bez zmian

Może syn prezesa zrobi trasę kontrolną ,tylko żeby zatankował zaraz po wyjeździe ,bo auta są niezatankowane do pełna 10-20 litrów brakuje przeważnie .

Nagranie ze stacji Grosar już jest w sieci

Tomi
@.

Prezes się boi kierowców woli udawać ze wszystko ok ,nakrzyczą na niego .

Burbon

Daj linka

Jack

Po komentarzach widzę że struktura jak w innych typowo firmach, po polsku. Na jednego biednego fizycznego przypada 6 paniuś pijących kawę, pelentajacych się przez 8h i udających przez większość czasu że coś robią. To jest jakaś tragedia polskich firm, udawanie że się pracuje i przerost bab w zatrudnieniu.

Bramy tego producenta do to straszne badziewie, tragicznie wykonane, zero uszczelnienia (po dwóch latach wszystkie uszczelki są popękane, praktycznie do wyrzucenia). Radzę omijać produkty tej firmy dużym łukiem.

Klient
@Piotr

Użytkuje od 4lat bramę uchylną garażową i działa bez zarzutów..

Byly pracownik

Przestańcie szkalowac jeden drugiego bo każdy z was ma coś na sumieniu. Mały trzyma dyscyplinę to wam nie pasuje bo trzeba robić, MA. BI broni i ukrywa nierobow bo chce być lubiany , tak się dowartosciowuje, podlizuje się tym z których ma korzyści, Pa S wali scieme i tylko się płata, przesiaduje na plotach a jak ujrzy starego to biegiem na hale. Nie potraficie się dogadać tylko jeden pisze na drugiego. Kierownicy powinni trzymać stronę firmy a nie ja niszczyć i być przeciwko. Dotlencie mózgi może się wam polepszy. Dobrej soboty.

Superstar
@Byly pracownik

Haha Ewe.bach zajmij się lepiej swoim życiem i znajdź sobie pracę, bo o ile wiadomo nie jesteś już pracownikiem. Jak widać masz tak nudne życie, że interesuje cię życie firmy i wiadomosci, które tylko mały ci donosi. To wy zaczęliście nakręcać atmosferę tymi bzdurnymi komentarzami. Może warto docenić, że mały ma jakąkolwiek pracę... Bo jego umiejętności ograniczają się wyłącznie do darcia japy na pracowników, którzy pracują. Poza tym jak wam coś nie pasuje proszę bardzo, każdy może zmienić swoją pracę lub założyć swoją i zmierzyć się z pewnymi wyzwaniami. Mały...bardzo brzydko, tak (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo. Niech się pan cieszy, że wgl jeszcze pracuje.

Niki
@Superstar

Ty naprawdę musisz skorzystać z pomocy lekarza, tylko wypierz najpierw futerko. Nie trafiłaś

R

Żeby pracownik dostał 1600 zł pracodawcę kosztuje to 2700 zł taka ciekawostka

@R

No i co nie stać Starego, to niech się weźmie za Damy z hali i znajdzie im robotę a nie płaci za picie kawy, telefony i plotki. Człowiek zapiepsza całe 8 godzin a i tak Stary i pan SP ma to gdzieś. Żadnej sprawiedliwości nie ma!!!

Przyzwala na wiele

Hura
@Narcyz

To czemu ty wymagasz od kogoś więcej niż sam szef?

HIT
@R

(usunięte przez administratora) dają ogłoszenie na ochrone dzwonie łaczą do niby tej co się zajmuje przyjmowaniem ludzi i gada mi ze to nie na ochrone tylko na hale. Normalne to nie jest.

Niki
@Hura

Ty się boisz, że MA BI przestanie Cię kryć. Skup się na sobie.

@Hura

Kota nie ma to myszy harcują.Tylko w Legbudzie możne być takie przedszkole. Morze jakaś kobieta pójdzie jeszcze do MA BI na pewno wybroni , wybieli u Starego bo rodzince się ślepo wierzy,każdy leń tam się uchowa, nic u niego nie trzeba robić tylko mydlić mu oczy i być miłym. Kiedy TY Staruszku przejrzysz na oczy i zobaczysz ja jesteś z każdej strony robiony w konia.Po co Ci te kamery skoro wierzysz slepo rodzince. Pewna osoba już dawno miała racje i dlatego tez już nie chcial Ma BI aby wróciła. Lepiej płacić leniowi.Oj Ty ślepy staruszku. Omijajcie ta Firme z daleka, to porażka.

Nowy3

Wreszcie piszesz prawdę ale to nic nie da. Len siedzi i siedział będzie bo Ma BI tak powiedział i tak ma być.

@R

Dajcie spokój ta firma to przedszkole. Dzieci i zabawek nie brakuje.

@Nowy3

Jeden na hali h1 z telefonem między nogami .Kolejny na segmentach w bialym futerku

Superstar

Widać że ktoś tu lubi wywlekać (usunięte przez administratora) i siać ploteczki. Zapewne ewe.bach cwaniakuje ze swym przyjacielem mszcząc się gdyż wszyscy przejrzeli na oczy i nie chcą jej w firmie. Gwiazda, która nawiedza toaletę po 30 razy by poprawić makijaż, odstawia szopkę na każdym kroku... Szczerze mówiąc przydałaby się wizyta w poradni zdrowia psychicznego. Może pakiet na wspólną wyprawę, gdyż gdy mały widzi starego w kamerze to wtedy leci na halę i sieje zamęt na całej hali jak on to bardzo pracuje...haha parodia!!! Ps. Białe futerko na licytację, tylko uwaga śmierdzi potem od ciężkiej pracy. Pozdrawiam, miłego dnia :)

@Superstar

Nie tylko mały patrzy w kamery, pozostali dwaj robią to samo jak tylko widzą że stary pojechał to siedzenie albo platanie i ploty. Piszcie tak jak jest.

@Superstar

Pania też do tego pakietu trzeba zabrać.

Konrafal

Jeśli chcecie się dziś pośmiać i poprawić sobie humor to przeczytajcie: Mały podchodzi do pracownika na hali z pytaniem: jak tam, pasienie kóz? Czy widzieliście nowe komentarze? Na to pracownik: w zasadzie jak napiszesz to będą. Kurtyna. A morał z tego taki, że mały nakręca ze swoją przyjaciółką Ewe.bach atmosferę, podgrzewając ja na każdym kroku. Znajdzie sobie lepiej jakieś inne, twórcze zajęcie :) bo pomysłów macie bez liku.

Pracownik1

Może ktoś z krytykujących pomoże wskazać pracodawcę co szuka pracowników z umową na etat i płaci więcej niż Legbud za 8 godzin na dniówki w okolicach Wojnicza ,ja już ok 50 lat przeglądam oferty wysyłam CV i albo nikt się nie odzywa albo oferuje tez najniższą krajową

@Pracownik1

To źle szukasz pracy jest dużo i o wiele lepszej tylko trzeba robić a nie ciąć głupa. Za co ma płacić więcej , naprzyjmowali Kobiet nic nie robią tylko plątają się po hali , piją kawę i plotkują a Stary udaje że nic nie widzi . Nie ma kto robić Ludzie czekają i się wkurzają albo rezygnują z zamówień.Tylko Legbud stać na płacenie pracownikom za to że są na papierku i nic nie robią albo chorują bo trzeba bramę zrobić na lewo , jechać na montaż.

Kolesiostwo
@Nowy3

Dokładnie święta prawda kawka,plotki głupa udawać. Wiedzą że MA BI wszystko ukryje Ta firma to nie jest firma tylko Sanatorium wypoczynkowe chodzenie za rączkę z kobietą o czym to świadczy gdzie dyscyplina ! kilka osób pracuje uczciwie A reszta byle do 15 i kolesiostwo

@Nowy3

A dlaczego Ty jeszcze pracujesz LG skoro jest tyle lepszej pracy ?to jakieś nie normalne

pablo 8
@Kolesiostwo

kierownik psychiczny nam daje przykład

@Kolesiostwo

Dzieci tak maja prowadzają się za rączkę a Stary patrzy w kamery i tak nic nie widzi albo udaje bo boi się 3 osiłków..Dyscypliny tu nie było i nie będzie , może Stary przyjmie się do firmy obok to zobaczy co to dyscyplina, gdyby nieroby były u nich to już dawno zostaliby zwolnieni.

@Nowy3

To dobrze ze nie ma dyscypliny i mobbingu mogę spokojnie dotrwać do emerytury .

@Pracownik1

Szukasz 50 lat innej pracy to już powinieneś być na emeryturze. Włącz myślenie

@Nowy3

Ale ty jesteś tępy nawet czytać nie umiesz mam 50 lat a na emeryturę przejdę jak będę miał 65 lat ,a pracy jest wszędzie dużo ale nie dla starszych osób !!!

Pracownik1

Może ja cap ze przecinka nie dałem ,ale można się domyśleć co autor miał na myśli ze chodzi ze mam około 50 lat wiec przepraszam mój błąd.

NO pewnie że wiedzą MA BI

1878 zł na rękę od stycznia 2020 r bramki podrożeją

Konfident201

Takie cuda to tylko w firmie Legbud Gargula 2 dni w pracy i już wolne!!! W innych firmach czegoś takiego nie ma. Pracownik pracujący kilka lat nie może doporosic się urlopu.Przychodza inni i mają taki bogaty pakiet ulgowy !!!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Legbud Gargula Józef Gargula?

Jest jedno pytanie czy chcesz pracować za 1700 zł na rękę i kiedy możesz zacząć ?

Janusz

Praca w tej firmie to nieporozumienie. Prezes widzi to,co chcę widzieć!!! Praca w tempie slimaczym A drudzy muszą,nadrobić zaległości za tych którzy udaja że,ciężko pracują Jest to bardzo krzywdzące!!!! Brak poszanowania pracownika który uczciwie pracuję 8 godzin.

Inny
@Janusz

Jak płaci 1900 na rękę to i tak ludzi dobrze pracują.

Urszula
@Inny

Na jakim stanowisku konkretnie dostajesz w Legbud 1900 złotych? Pytam, bo inni piszą coś o 2 tysiącach, a jedna osoba napisała nawet, że jest najniższa krajowa. Doprecyzujcie to proszę.

@Urszula

Na stanowisku donosiciel można dostać 2 000 zł a reszta poniżej tej kwoty ,tu każdy jest od wszystkiego nie ma stanowisk !

były (na szczęście) pracownik

Radzę omijać "firmę" szerokim łukiem. Jestem na szczęście już byłym pracownikiem tej niby "firmy". Pensje wypłacane praktycznie zawsze po terminie, zdarza się pensja w ratach. Zero szkoleń, nawet wprowadzającego do pracy! Zerowa organizacja, przyczyna takiego stanu rzeczy? Prezes, który chciałby kontrolować wszystko sam. Zerowe zaufanie do pracowników. Materiały do pracy? Zapomnij. Narzędzia do pracy? Stare telefony, wysłużone samochody. Jedynie maszyny na produkcji nowe, ale co z tego skoro oszczędza się na wszystkich komponentach do produkcji. Bardzo duża rotacja pracowników. Jedyna pozytywna rzecz w tym miejscu: współpracownicy! Także jeśli poszukujesz pracy, radze omijać ta firmę z Prezesem na czele.

Zbigniew
@były (na szczęście) pracownik

Czy oprócz pracy na nowym sprzęcie ,możesz wymienić jeszcze jakieś zalety pracy w Legbud?

@Zbigniew

Umowa o pracę od pierwszego dnia to jedyny plus tej firmy ,u innych zazwyczaj umowa zlecenie .

Zostaw merytoryczną opinię o Legbud Gargula Józef Gargula - Wojnicz

• Jak się pracuje w Legbud Gargula Józef Gargula?

Zobacz opinie na temat firmy Legbud Gargula Józef Gargula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legbud Gargula Józef Gargula?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legbud Gargula Józef Gargula?

Kandydaci do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legbud Gargula Józef Gargula