Opinie o Vilofoss Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Vilofoss Polska Sp. z o.o.
2 9 20 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Vilofoss Polska Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Wienio Nowy wpis
@Pytanie

Ta firma nie istnieje.

Nick Nowy wpis

W Vilofoss pracuje jeden przedstawiciel i na tę chwilę forma nie poszukuje nikogo do pracy w terenie.

Administrator Nowy wpis

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Vilofoss Polska Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Gutek

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Norbert

Jak się pracuje? Może firma potrzebuje ludzi?

gutek
@Norbert

Poczytaj sobie opinie o Scandagrze (w zasadzie ten sam zarząd i po części administracja) a potem dobrze się zastanów czy chcesz w takim miejscu pracować.

TakNie

Jak wyglądają aktualności firmy Vilofoss Polska Sp. z o.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Mały

Hodowca co masz na mysli piszac brak wiedzy i znajomosci rynku? Z poglosek rynkowych firma rzekomo zamyka swoje bramy.

Lucjan
@Mały

To rzeczywiście pogłoski. Firma nie zamyka bram, jednak zmienia profil działalności z produkcji na handel. Będą to premixy i dodatki importowane z Niemiec DV i Danii.

hodowca

Siemka, jeżeli ktoś z Was planuje rozpocząć pracę w tej firmie to lepiej na bezrobociu zasiłek pobierać. Brak wiedzy, brak umiejętności, brak znajomości rynku.

Jacek i Agatka
@hodowca

Jeżeli nie masz wiedzy, umiejętności i znajomości rynku, to możesz to wszystko nadrobić. ... dam Tobie dobrą radę: Nie chwal się tym. ..

sanowiec

Ale to Ty Lew napisałeś, że dyrektorem jest ktoś z za granicy, nie czytasz ze zrozumieniem.

koras
@sanowiec

cześć Wam. Vilofoss Polska Sp. z o.o. to firma w której pracuje mój przyjaciel. Nie słysząłem od niego , aby planował w najbliższym czasie zmiane otoczenia

Tak5Nie

jaco

Ja pracuję w Osielsku, blisko firmy Hale Polska i Vilofoss, bo biuro mają jedno. Widać, że w tych firmach się nie przelewa, ale podobno po zwalniali kilku leserów co drenowali kasę z firmy i wychodzą na prostą. Jesr tam podobno jakaś przedstawicielka co pracuje paręnaście lat to pewnie Ona wie najwięcej.

Tak2Nie

Były przedstawiciel

Teraz to jest dopiero dno: Prezesem jest świniopas z Danii bez wiedzy o zarządzaniu firmą, Prokurentem pseudo-marketingowiec bez znajomości rolnictwa. Ponadto firma jest na sprzedaż lub do zamknięcia. Tylko szkoda porządnych ludzi w biurze i na produkcji.

sanowiec
@Były przedstawiciel

Wiem z rynku, że dyrektorem tam jest jakiś doktor inżynier, znany z tego, że jest zawodowym dyrektorem. Jak takich gigantów tam będą zatrudniali, to ich nie widzę w branży.

Tak2Nie

bbb

Limit kilometrów w samochodach, płyny, myjnia za swoje... wsparcia sprzedażowego nie ma wcale, ceny w stosunku do konkurencji wywindowane jakby niewiadomo co to była za firma, gdzie dział w rynku w Polsce praktycznie żaden... motywacja do pracy ze strony przełożonego to jest wysyłanie maili z pogróżkami o zwolnieniu. Wszyscy szukają pracy, jak ktoś coś złapie to ucieka stamtąd w podskokach. Kasa generalnie kiepska. Podsumowując firmę to jest tylko jeden minus: BRAK PLUSÓW

Tak1Nie

aaa

Zgadzam się z poprzednią opinią - ODRADZAM !!!

TakNie

Generalnie odradzam tego pracodawcę - syf kiła i mogiła. Sprawdź opinie o Vitfoss i HaGe Polska... nic się nie zmieniło - tylko nazwa się zmieniła...

Tak3Nie

Zostaw opinię o Vilofoss Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Vilofoss Polska Sp. z o.o.