Groda Andrzej Groda

Ostrołęka

Opinie o Groda Andrzej Groda

szałas

to mam nadzieję, że uda ci się dostać, bo z tego co wiem to mają sporo chętnych na jedno stanowisko pracy

As

Wysłałem CV do firmy Groda, czy może ktoś przesłać informacje dotycząca jakości współpracy z innymi podmiotami?

Kaskader

O samej firmie muszę się przyznać że mam nie najlepsze zdanie, współpracowałem z nimi wiele razy! ludzie są spoko ale właściciel i kadra kierownicza dają wiele do życzenia, ustalenia i zapewnienia są niewiele warte!! często spóźniają się z wypłatami, a i stawki są mizerne! plusem są ludzie, ale to chyba za mało!!!

Święty Walenty

Mimo mojej misji muszę potwierdzić negatywną opinię o firmie GRODA.

A.Groda płaci stawki minimalne, bardzo czesto spoznia się z wypłatą wynagrodzeń, warunki lokalowe mizerne, w pracy spora rotacja pracowników!!

Zostaw opinię o Groda Andrzej Groda - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groda Andrzej Groda