Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Jęndrula

Zapraszam ogarnietych ludzi ma forum (usunięte przez administratora)Pozdrawiam;)

J
@Jęndrula

Ogarnijcie cosbz ta grupa bo nieistnieje na fejsie.

@J

Demotrans kierowcy. Prosze dobrze wpisać

Dem
@Jędrula

Brak mozliwosci znalezienia

Nuno
@Dem

(usunięte przez administratora) proszę dopisać www przed tym linkiem do grupy Demotrans Kierowcy

zielo
@Jęndrula

Nie wypali Jędrula. Próbowałem z demotrans. nrn. pl, i mimo, że kilka osób się zarejestrowało, to jednak całość nie zadziałała. Tu każdy pisze post bez rejestracji i bez konta, co daje wrażenie anonimowości. Merytorycznych wypowiedzi jest niewiele a co za tym idzie większości nie zależy by być rozpoznawalnymi.

Xxxxxx

Tej grupy ba fb nie można znaleźć, bo jest " utajniona" przez admina. Admin musi zmienić parametry na publiczne żeby cokolwiek można było znaleźć.

U

Admin musi cos zmienic w ustawieniach.Grupa nieidzie znalezc.Po wpisaniu ,,kierowcy demotrans ,,nic niema.Jedynie wchodzi po podanym linku.Koniecznie trzeba to zmienic

Edzio

Przestańcie zaśmiecać forum tym waszym FB.Większość kierowców w Demo nie ma profilu na FB i się tym nie interesuje.

Demo
@Edzio

Edzio bardzo dobry pomysl z tym forum na fb.....tutaj to wiekszosc placzkow ktorzy jecza jakbim zle....Twoje zdanie liczy sie jak kazde inne ,lecz z kad wiesz ze wiekszosc niema fb.Niewypowiadaj sie za innych wzgledem siebie....jak niemasz fb twoja sprawa i niepisz zeby niezasmiecac bo wnioskuje ze jestes jednym z tych placzkow i roszczeniowcow.Pozdrawiam nieszczesliwych z demotransu.

Skąd. A nie" z kad"
@Demo

Do szkoły Won ty "z kad" naucz sie najpierw j.polskiego, a potem za bieraj i zabraniaj pisac tu.Tępy i ograniczony.To jest kwiat polskiego trakerstwa.Dzieciaku jeszcze raz Won stąd a nie "z kad".Pisze sie skąd.

Jasiek
@U

Nie można zmienić na publiczną bo każdy banan bedzie wchodził prosze wchodzić po linku.

Skąd. A nie" z kad"

Edzio masz racje.Dzieciarnia mysli ze to zabawa w Fb a to jest twarda trakerka.Tych co jezdza rok czy dwa uswiadamiam ze jak nie byleś piepszony jeszcze w 4 litery to bedziesz.Nie wazne ile masz lat..Jestes swierzy bedziesz rurany w pupke.FRaj....erow co mysla ze sie przeslizgna nie ominie to.A najgorsi sa tępe łby co dopiero zaczynaja po 30 czy 40 to sa ewenementy.Ciezkie przypadki.Tepe i juz nas nie dogonicie.Nigdy.

Jasiek
@Skąd. A nie" z kad"

A co ty myslisz ze DemoTrans to tylko stare (usunięte przez administratora) dziady? Hejterze plujesz sie tutaj na forum bo jestes anonimowy. Na spedycji płaczesz o wspołrzedne bo do Niemiec nie mozes trafic. A jak przyjdzie co do czego do zasłaniasz zasłonki na parkingu Bana(usunięte przez administratora).ny

Nowicjusz

Z Warmińsko-mazurskiego szukam kogoś z doświadczeniem żeby przyuczyl mnie w podwójnej obsadzie pracujacego w demo badz chetnego sie razem przyjac do firmy.

piter

skad jestes -miasto

Nowicjusz
@piter

Podaj adres @ to pogadamy

@Nowicjusz

jaroslaw.watrak@op.pl Poszukuje od zaraz kogoś kto mnie przyuczy.

Chętny do podjęcia pracy. Nawet od jutra! Kontakt jaroslaw.watrak@op.pl

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Jędrula

Każdemu nie wyszukuje grupy. Dlaczego ? Nie wiem. Zrobimy inaczej wyszukajcie strone Demotrans na fejsie i kliknijcie na ile ja oceniacie. Wtedy ja zobacze kto dał ocene i zaprosze was zeby nikt nie musial tutaj podawac swoich fanych.

Jęndrula

Witam zapraszam wszystkich ogarnietych kierowców z demotransu na grupe na fejsie o nazwie "Demotrans Kierowcy" chcemy stworzyć fajna społeczność w ktoŕej bedziemy sobie pomagać i informować o różnych sprawach. Bez trolli i hejterów ktorzy niszcza te forum i oszukuja ludzi. Warunkiem jest wyslanie fotki z cieżarówki i odpowiedzenie na pytanie. Wystarczy wyszukać na fejsie fraze Demotrans Kierowcy i wyslać prośbe o dodanie. Zapraszam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.

Świeżak
@Jęndrula

Zapraszamy Kierowców z Demotrans do naszej grupy. Pozostałym ludziom z problemami z góry dziękujemy.

G

Niema czegos takiego''''.....szukalem

@G

Demotrans Kierowcy. Z dużej litery prosze wpisać i szukać w grupach nie stronach ;) pozdrawiam i zapraszam

Xxxxxx

Nie wiem skąd biorą się ci wszyscy "madrzy" co tak biadolą. Sami wiecie na co się piszecie, wypłata jest czarno na białym powiedziana, nawet dziecko w pierwszej klasie potrafi to policzyć, a skoro wam to nie odpowiada to po jaki (usunięte przez administratora) tu dalej siedzicie? Droga wolna, tyle że nie rozumiem po co tyle tu szczekacie na ta firmę, przecież łańcucha wam nie założono - zawsze droga wolna, tyle że ten co ma choć odrobinę honoru to więcej tu nie wróci, bo przecież tak tu źle. 2 razy do tej samej wody się nie wchodzi - zwłaszcza jak to piszecie przy takich złych warunkach. OGARNIJCIE SIE W KOŃCU, BO AZ OCZY GNIJĄ OD TEGO WASZEGO NARZEKANIA.

Kamil

Hej jestem z okolic Bialegostoku nie mam doswiadczenia ale chce zaczac jezdzic szukam kogos z kim mogl bym zaczac w podwojnej obsadzie w tej czy w jakiejs innej firmie poszukac. Zostaw meila podam kontakt

U2
@Kamil

Od lutego jak jesteś zainteresowany szelest86@interia.eu

Kamil
@U2

Nie ukrywam że zależało by mi aby zacząć w tym miesiącu.. Ale jak coś to będę pisał. Pozdrawiam

@Kamil

Ja chcę zacząć w tym miesiącu nawet jutro, szukam kogoś z kim moglbym się przyuczyć. Pozdrawiam

Nie dla konfidentow i placzkow

DEMOTRANS Dobra firma,jestem bardzo zadowolony z pracy .Wszystko poukladane warunki finansowe jasne.Przeraza mnie postawa (usunięte przez administratora) ktore chca pozywac,albo jęczą jak zle.Pewnie na utrzymaniu mamusi lub maja bogate zony,ale co jest pewne napewno zryte łby.Pamietajcie punkt widzenia od punktu siedzenia.Firma warta uwagi,praca bardzo fajna,atmosfera git....niestety zaklocana przez c i o t y ktore psuja wizerunek firmy.Kazdy normalny czlowiek ktoremu ta firma noeodpowiada zmienia na inna i niejeczy jak te chwasty hihi.Bardzo polecam,mam nadzieje ze dojda nowe systemy,a wtedy firma bedzie na 5 z plusem.Odpisujac negatywnie na to co opisalem ,pamietaj ze wiekszosc osob w tej firmie ptacuje i ciebie kreaturo jeczaca ma za(usunięte przez administratora)

@Nie dla konfidentow i placzkow

Piszesz jak potłuczony. Niewiele brakuje aby firma była ok. Systemy są ok. Lasy za mało - to główny problem.

*Kasy

Demo
@Henryk

Systemy są ok? Chyba dla bezdomnych.

@Henryk

Henryk sam piszesz jak potluczony....systemy powinny byc takie 3/1czyli 21/7 ,28/7lub28/14 bez utraty premii.....wiadomo ze w skali roku wyjdzie duzo mniej ,ale wielu osobom by pasowalo.....bylby to wybor ekipy ktora by nietracila tego 1000 po powrocie po 2 tygodniach

Gucio
@Nie dla konfidentow i placzkow

Strach się bać nowych systemów,ciekawe ile się jeszcze wydłużą,nie liczyłbym na normalne jak w większości firm.

@Nie dla konfidentow i placzkow

Ty tam akurat wiesz jakie powinny być systemy. Wsadź sobie swoje zdanie w kieszeń.

Lolek
@Nie dla konfidentow i placzkow

Ludzie nie bierzcie tych dopalaczy bo szkodzą!!!!

@Henryk

Henryk,powiem kulturalnie,,bujaj wory,,i do gnoju:)

@Nie dla konfidentow i placzkow

O ty (usunięte przez administratora) Blachy dawaj!

Hahshahahaha
@Nie dla konfidentow i placzkow

Jesteś bezdomnym zrytym durnym barano debilem nawet sam nie wiesz co mówisz baranie

@Nie dla konfidentow i placzkow

Głupek z Ciebie ze w ogole bierzesz pod uwage te wpisy tutaj.Zaden pracodawca czy myslacy pracownik nie kieruje się wpisami na tym forum.Załosne jest to ze taki wpis zamiesciłeś.A firma jest nie najgorsza ale sami wlodarze tej firmy wiedza najlepiej jak w niej jest.A czy ty napiszesz ze taka czy inna to w (usunięte przez administratora) i Ciebie maja głeboko....i sie nie dziwie gdzie maja.W kazdym przedsiebiorstwie sa ludzie ktorzy maja lepsze o swojej firmie zdanie i gorsze.I nie zadko zdarzaja sie sytulacje ze wedlug ich mniemania sa poszkodowani i domagaja sie niby swojego w sadzie.Ale to nie jest w zaden sposob niszczenie firmy czy wystawianie jej zlej oceny.Problem to wlasnie wiekszy jest chyba w tak myslących osobach jak ty z tego wpisu.Nie pisz tu wiecej i nie rozsiewaj nieprawdy.

@Myślący

Jestes kretynem...ktory sam sobie zaprzecza.Zenada myslacy inaczej hahahah

Demon

Rolf ssystem 4/2jest najbardziej wybieranym przez kierowcow...mowia tak statystyki na e. Transporcie....nieziej jadem

@Myślący

Sam sobie pojechales hahaha cytuje ,,glupek jestes,,przeciez tez piszesz na tym forum,a chlopak dobrze opisal ,bo wcale niejest zle,tylko mogli by podniesc stawke plus nowe systemy

@Nie dla konfidentow i placzkow

Idz do szkoly bo naprawde jestes ograniczony intelektualnie.Twoj horyzont myslowy na poziomie bardzo niskim.Czytaj ze zrozumieniem i nie powinieneś zabierac glosu.Ty to taka osoba ktora w towarzystwie nie potrafi zajmować stanowiska w rozmowie i nic wartosciowego powiedziec.Taki zwykly prosty bez matury chlop.Paradoks dziejow chlopi wyprzedzaja inteligencje.Weź line i wiesz co zrobic.!!

@Demon

I przeczytaj dokladnie co napisalem a cytat skad wzioles bo nie z mojej wypowiedzi.O Zgrozo.

Gerwazy
@Demo

Dokładnie kolego to co tutaj jest to nawet system nie mozna nazwać 23, 30 dni i wiecej w budzie i 7 dni w domu moze i dobre dla kogos kto mieszka na tej wsi gdzie znajduje sie baza ale nie dla ludzi ktorzy dojezdzaja po 300 500 km.

@Gerwazy

zgadzam sie to zadne systemy chyba dla bezdomnych albo tych co nie lubia w domu przebywac

@Nie dla konfidentow i placzkow

Witam, Poszukuję kierowcy który przyjmie mnie na przyuczenie, dyspozycyjność nawet od jutra. Pilnie!

Biały miś

Od 1 stycznia 2019r całe Wasze wynagrodzenie musi być przelewane na konto pracownika,chyba ,że pracownik napisze wniosek do pracodawcy o wynagrodzenie do ręki.Ciekawe ilu z Was będzie miało "jaja".

Xxxxx
@Biały miś

Gdzie takie info dostałeś?

@Xxxxx

Żadna tajemnica przepis wszedł w życie od tego roku!Chcesz info np tu: (usunięte przez administratora)

Darek
@Biały miś

Faktycznie wszedł od tego roku taki przepis więc swoje wynagrodzenie chcę w całości na konto.Ciekaw jestem ,czy nie będzie czasem tak ,że jak nie podpiszesz wniosku ,że do łapy to czy nie powiedzą do widzenia,bo można się tu wszystkiego spodziewać.Znając życie większość kierowców podpisze między białymi kartkami(bo mało kto z Was czyta co podpisuje).

Leszek
@Darek

Dokładnie po co mam jechać z kopertą do domu ,jak mogę sobie wypłacić w bankomacie lub banku ile mi potrzeba w danej chwili.Ale grono alimenciarzy i tych co mają komornika od razu do łapy ,to wiadomo.

@Xxxxx

Po wejściu w życie nowych przepisów, pracodawca powinien poinformować każdego pracownika, któremu wypłaca pensję w gotówce, o obowiązku: podania numeru rachunku, na który chce mieć wpłacane wynagrodzenie albo złożenia wniosku o dalszej wypłacie wynagrodzenia do rąk własnych Pracodawca ma na to czas do 22 stycznia 2019 r. Pracownik powinien przekazać informacje o numerze rachunku bankowego albo złożyć wniosek o wypłatę wynagrodzenia do rąk własnych w ciągu 7 dni od poinformowania.

Rece opadaja
@Darek

Chlopie masz rozliczane wedlug diet jak w kazdej innej firmie w Polsce.Wy macie jakies problemy chyba:/

Kiero..
@Biały miś

Może wreszcie skończy się okradanie nas!!

G
@Kiero..

Jakie okradanie???Zal mi was.

Gizycko

Jakiś czas temu kontaktowalem się z osobą z Giżycka odnośnie podwójnej obsady, niestety rozwalilem telefon który musiałem zmienić na nowy przez co utracilem wszystkie kontakty i nie mam jak się skontaktować. Osoba ta napewno będzie wiedzieć kto i co więc w razie czego odezwij się numer kom mam ten sam.

Tenaar

Pany jaka macie dniowke w Demotrans, bo z kolega sie zastanawiamy, ile za dzien wychodzi ? I jakie wyjazdy?

Jacek
@Tenaar

Zadzwoń do biura tam wszytko się dowiesz.

tenaar
@Jacek

nie mozna tu?

Chudy

Chyba cie pogielo 4 tys aut razem z naczepami i odobowkami kierowcow a zamowili 1500 opon a nie samochodow idz do girteki to dostaniesz pol wyplaty za wszystko odciagaja nawet przepal ponad norme

@Chudy

Kolego tak jest wejdź na stronę firmy i Twoje wątpliwości szybko zostaną rozwiane.

Chudy

Zauwazyliscie coraz wiecej girteki jezdzi pod amazonem maja ponad 150 zestawow na umowie zamazonem z niemiec zabieraja co lepsze kursy wydymaja demonow oprocz wroclawia

@Chudy

Girteka ma 4tys aut najstarsze 3lata ,zamówili kolejne 1500szt ,płacą lepiej jak Nasi zadzwoń a się zdziwisz co do podstawy i diety(po polsku śmiało się dogadasz),z moich stron chłopaki już pracują i są zadowoleni,podwójne obsady też są.Główna baza na LT i powstaje oddział w D.

Tenaar.

Witam Panowie, male pytanko ile tam macie dniowki? I jak premie?

Kto wie niech powie

Niech ktos powie jak to będzie wygladac z Anglia od Marca jak wyjdzie z UE? Rozumiem kontrolę itp ale transport chłodniczy itp typu mieso czy owoce stanie calkowicie?

Maciek

Wiecie ,że tester Benek jeździ w podwójnej z dziewczyną(super chłopak się ustawił,po tym jak Go ten Czarny zostawił na lodzie).A ten cały Czarny teraz sam nagina i biega z tym patykiem w ręce po tych miasteczkach jak obłąkany.

@Maciek

No i z tego co widzę ,dobrze sie bawią. Jak widać da sie jakoś ciekawie spędzać czas będąc w trasie. A nie jak niektórzy ,nie wychodzić z budy i wąchać pierdy zmiennika po 24h na dobę przez ponad 30 dni w trasie. PS: Co do Czarnego trochę szkoda chłopa ,nie wie chłopina juz co ze Sobą zrobić. Na pojedynczej pewnie długo nie pociągnie . Ale może sobie kogoś dobierze do pary.

@Demon

Dobrze niech się tam chłopakowi wiedzie.A takich Czarnych lepiej unikać ,bo nie wiesz kiedy Cię wystawi do wiatru z dnia na dzień,teraz lata z tym patykiem w ręku i tyle mu zostało.

@Demon

Myślał ,że wróci i Go kolega przygarnie jakby nigdy nic,a tu zonk.Na swoim profilu testerów napisał ,że postanowili ,że każdy pójdzie swoją drogą to ci dobrodziej kolega.Benek nie jest frajerem,żeby dawać się tak dymać.Mało tego wrócił i ma swoje auto na stan,gdzie całe okres świąteczny 2 tyg. na niego czekało,to musi być niezły ...... wiecie kto.

Pytanie do kierowców z Demo:jak to jest ,że jedni skaczą po autach jak "małpy",często muszą sobie jeszcze posprzątać ,a na drugich czekają po tygodniu lub nawet dwóch jak to celebryta Czarny się chwali.Co to trzeba zrobić,żeby mieć swoje auto???Jedna firma a kierowcy tak podzieleni.

Mercedes
@Marek

1000zł i po sprawie!

Ta kwota jednorazowa

Darek
@Demon

Też jestem zainteresowany. U kogo uiszcza się ta opłatę?

1pac

Nie mogę pojąć wpisów ludzi na tym forum mówiących o tym jaka ta firma jest "cudowna"Po 1-gdzie podstawa,dodatek za jazdę w godzinach nocnych,systemy dla Euro sierot.Ja rozumiem że niektórym level urósł i ta firma uratowała życie ale bez przesady.

D
@1pac

Jaki dodatek za jazde nocną....podaj chociaz jedna firme ktora placi.Zalozcie sobie forum roszczeniowcy pl

Zmiennik

Ktoś coś zmiennik na podwójną?

Akurat
@Zmiennik

Co gdzie i jak?

Zmiennik
@Akurat

Do demo

Szczypior
@Zmiennik

Podaj namiary jakieś, każdy szuka ale co do czego to nie ma nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 194 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport