Demotrans Spedycja & Transport

3.4Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Astro

Wezme na przyuczenie do Demostransu po połowie lipca , najlepiej Lubelskie . Zostaw numer telefonu.

@Astro

Witaj. Czy to nadal aktualne? Jestem z lubelskiego. 8 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym. Poproszę o kontakt truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam.

@truckerka

Wyślij numer telefonu , oddzwonie.

Rambo

Widzę wielu nie potrafi czytać - nie ma przyjęć do Demo ! Tylko jak ktoś wyskoczy to ewentualnie będą dobierać .Od lipca zmiana systemów i kasy .Już niebawem wszystko będzie jasne .

Hoho

A jak z płacą w pojedynczej?

Porozmowie
@Hoho

Nie wiem jak pojedyncza. (usunięte przez administratora)

@Porozmowie

Wszystkim płacą jednakowo , ale na pojedynczą nie przyjmują

Staszek
@Hoho

Nie ma już pojedynczych obsad !

J.

Zgadza się. Systemy bez zmian

Demon

Czemu piszesz bzdury nic nie ma żadnych zmian co z wami ogarnijcie się.

Szukam zmiennika , ja bez doświadczenia , nie palę . Zostaw kontakt odezwę się . Interesuje mnie wyjazd koniec sierpnia początek września .

Demon
@320

Raczej osoba która szuka zostawia kontakt trochę kultury

Rambo

Chodzą słuchy że firma ma się znacznie zmniejszyć -ilość aut - co do zatrudnień nie ma , tylko jak komuś zmiennik wypadnie to dobierają , wiec zanim zaczniecie się tu wzajemnie szukać i grupować to najpierw zadzwońcie i zapytajcie , bo możecie się zdziwić .

Maro
@Rambo

Dzwoniłem - są przyjęcia ktoś was wprowadza w błąd .

Staszek
@Maro

Nie ma przyjęć, chyba, że dzwoniłeś do swojej starej.

Gaweł
@Maro

Nie ma przyjęć dzwoniliśmy z kolegą w sprawie pracy i Pan Jacek powiedział że nie ma żadnych przyjęć

Kierowca międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Szukam zmienniczki/zmiennika do podwójnej obsady, która mogłaby mnie podszkolić

Andrew
@Ania

Hej Ania z jakiego województwa jesteś ...?

Maja

Hej. Daj namiary na siebie

@Maja

misty@onet.pl

Maniuś

602380490 chętnie wezmę na przyuczenie. Marian

Sasza
@Maniuś

Ten numer telefonu to już w TVN podają!!!

Maniuś

Cześć Ania Nadal szukasz? Dzwoń 602380490

Masz zmienika?

@Maja

Witaj. Poszukujesz zmiennika? Ja jestem z lubelskiego-8 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym. jeśli aktualne to poproszę kontakt truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam.

502 626 670

Waldek

Szukam zamiennika lub do przyuczenia. Jeżdżę kilka lat w DEMOTRANS. Najlepiej z okolic Ełku, Suwalk, Augustowa, Łomży itp. Tel 502 626 670

Waldek

Szukam zamiennika od 8 lipca. Może być na przyuczenia. Najlepiej z okolic EŁK, Augustów, Suwałki, Łomża

Astro

Zmiennika , wyjazd koło 20 Lipca najlepiej Lubelskie , zostaw numer telefonu oddzwonie.

Daro
@Astro

Witam dostępny od 15.07. tel. 691 574 741

Renata

Hey , czy nadal szukasz kogoś do podwójnej ? Jestem z Zamościa

Man

cześć jestem zainteresowany podaj nr

@Renata

tak szukam odezwij się na maila.

Kierowca
@Renata

tak szukam odezwij się na maila.

Bond

Dzwoń 729 351 501

Vvbbnnn
@Renata

Wyślij numer telefonu , zadzwonie jak szukasz jeszcze Zmiennika ja też z Lubelskiego.

Dzxcv
@Renata

Wyślij namiary do siebie .

Wielki Dick
@Dzxcv

Stulejarze spokoj

Renata
@Dzxcv

dziękuje , udało mi się znaleźć zmiennika . Zaczynam 26.04.21 Do zobaczenia na trasie :)

@Man

Napisz na maila.

Dzxcv
@Renata

No szkoda bo też tego dnia bym wyjeżdżał

Zamość
@Renata

Hej, też jestem z Zamościa 36 l , jeśli dalej szukasz odezwij się na rynho@o2.pl

Ehh

To nie szczury, tylko nutrie. Sprawdź w necie.

Wiesiek
@Ehh

Mordo wiem co to jest Nutria nie jestem (usunięte przez administratora) Chyba nie widziałeś szczurów w Londynie :D

Djdns

Jak nieumiesz wlaczyc auta i klimy to masz problem.Szczury po pol metra?

Wielki Dick
@Djdns

Umiem włączyć klimę. Jak wyłapiesz mandat na w Włoszech to będziesz płakał jak mała dziewczynka. A szczury z ogonem nie mają 50 cm? (usunięte przez administratora)

Witam szukasz ,zmienika?

Być
@Wielki Dick

No ile ten mandat? Ważniejsze jest zdrowie. Niby wszyscy zarabiają,,śióstkę,, a żebrają o pęta,tacy kierowcy, potem się kisi bez koszulki w budzie, spocony siedzi na fotelach,a następnie po takich jeżdżą, błeeee

Być
@Wielki Dick

To ile ten mandat? Wszyscy niby,,śióstke,, zarabiają, na parkingach o pety żebrajá Klimy nie włączają, Spoceni się ocierają Ważniejsze zdrowie jak mandat 100-200 ojro

@Andrzej

Witaj. Ja też szukam zmiennika/zmienniczki-jestem z lubelskiego. proszę o kontakt truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam.

Wiktoria

Witam Może ktoś coś wie czemu w Demo nie przyjmują kierowców Brat dzwonił i powiedziano mu że nie ma przyjęć w podwójnej tym bardziej w pojedyńczej obsadzie W rozmowie z Panem J. Niczego nie mógł się dowiedzieć

Zostałem w firmie
@Wiktoria

Nie mam pojęcia, zauważyć można natomiast dużo stojących aut na parkingu firmowym już drugi miesiąc co sugeruje że mogą zmniejszać flotę a w tej sytuacji jest kierowców aż nadto stąd brak przyjęć ale to tylko domysły. (usunięte przez administratora)

Stary
@Zostałem w firmie

Auta na bazie stojom bo dużo ekip jeździ 22dni a przyjęć niema bo podobno majom stan

Luk kuk

Niech ktoś z Demo się wypowie co z tą firmą.Czy są przyjęcia i na jaką stawkę i zasady bo dużo ludzi tu wchodzi i rezygnują z pracy w Demo po takich informacjach.

@Luk kuk

Nie ma na chwilę obecną przyjęć nowych kierowców . Dobierani są tylko kierowcy do podwójnej obsady . Nabór nowych kierowców planowany jest we wrześniu

Picie

Wita w demo jest ok dokąd się pracuje może trochę mało Wolnego, ale po L4 zwalniają tak jak mnie po 1.5 roku pracy picie.

Patryk

Czy firma szuka pracowników biurowych - dyspozytorów, specjalistów ds. floty? Na jakiego maila mozna wysłać CV? Pozdrawiam

Andrew

Witam jestem Andrzej 32 lata jestem z woj Lubelskiego w Demo 2 lata chętnie wezmę na przuczenie zmienika/zmieniczkę warunek osoba nie paląca. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 664 230 716

Jarek
@Andrew

Dalej aktualne ...?

Hejo512 832 937

Szukam zmienniczki . Ja lat 30 nie palący i nie pijący , dbający o higienę i czystość . Doświadczenie 3 lata. 512 832 937

Pl
@Hejo512 832 937

Hejo widać że ma doświadczenie i zanim w trasie problemów nie będzie,no jeśli się nie odwodni bo nie piję

Kamil

Szukam zmiennika , nie mam doświadczenia .

MB
@Kamil

Od kiedy chcesz jeździc.Napisz nr tel.na orizan@wp.pl

Pl
@Kamil

Kamil to widać nawet zapomniałeś namiaru na siebie napisać to jak chcesz znaleźć,a co w trasie dopiero będziesz wyprawiał

Siema, szukam zmiennika od początku lipca. Jestem z lubelskiego, aktualnie jeżdżę w demo. 796 322 904

truckerka1985
@Michał

Witaj. Poszukuję zmiennika/zmienniczki na podwójną obsadę c+e. Firma w której pracuję sprawdzona uczciwa i rzetelna. System 2/1 chłodnia+godna płaca. Więcej info e-mail: truckerka1985@interia.eu

Jaka stawka w podwójnej obsadzie od 10 lipca?

@Kandydat

kolego Dieta , Ryczałt w zależności od kursu walut oraz podstawa Płacą po zjeździe na bazę

Wiarygodny

Pracowałem pół roku robota spoko tylko zmiennik świr.

Paulina

Witam szukam firmy, osoby na przyuczenie. Świeżo zdane prawko. Paulapaula693@gmail.com

Kiki
@Paulina

Nie wiem czemu jak kobieta napisze post to dajecie smutne minki, kierowcy są zazdrości że kobieta też potrafi, trzymam kciuki Paulina szerokości

Paulina
@Kiki

Dziękuję kolego.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 677.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 435, z czego 197 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 206 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.