Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

magda

ludzie ludzie ludzie...wszedzie sa narzekania,znajdzcie mi taką agencje na która nie narzekają na forum-niema takiej! wszedzie sa negatywne opinie.Dlatego miejcie to w du..ie to co tu piszą ,trzeba jechac,wszystko od was zalezy,a nie od tych wariatów co tu ludzi straszą,trzeba być twardym i nie słuchać tych śmiesznych opinii.

kasia

Witam właśnie czytam i też nie wiem czy wyjechać ,wyjazd mam po świętach wielkanocnych

@kasia

kasia przemysl dobrze decyzje swoja naprawde

Lela

Hej jestes w best west ?

lela

daj jakies namiary fb lub cos tam bo numer wykasuja gnoje

@lela

Podaje maila ewa1976-29@o2

lela

a na policje nie mozesz isc

@lela

A co mam powiedzieć języka nie znam piniedzy nie mam nikt nie chce pomóc

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
bella

Ja tez mam propozycje pracy i nie wiem co robić.Szukałam troche w internecie o tej firmie i zauważyłam ze dość czesto sie ogłaszaja (chyba duzo ludzi od nich ucieka)chyba sobie odpuszcze.Może ktos cos wiecej napisać o tej firmie

Laura

witam mam propozycie wyjazdu w sobote po przeczytaniu tych opini nie wiem co mam robic pani z biura mowi co innego ze tak strasznie

gosia
@Laura

Witam ja tez jade w sobote i sie troche martwie

mis

Byłaś tam? to co na forum to prawa? Prosze o pilna odpowiedz !!!

morgan
@Laura

hej ja tez mam jechac w sobote,ale te opinie masakra,ręce opadają jak to czytam,chyba zrezygnuje no niewiem,niby ta pani przez telefon mi gada ze to nieprawda te opinie ale sam niewiem

magda

ok spoko,ale nie siedze tam gdzie myslisz,jestem inna magda,i jak komus sie nie chce robic to zawsze znajdzie wymówke zeby nic nie robic,jak by faktycznie bylo tak zle jak piszecie to ta agencja by juz dawno nie istniala,a co do pracy to moze masz i racje,bo moim zdaniem powinni przedewszystkim wymagac swiadectwa o niekaralnosci od pracowników,zeby chołoty nie zatrudniać i pijaków i nierobów.czesc.

wilu

Powiedzcie czy warto tam jechać do pracy.Można zarobić? Ile wam wychodzi na tydzień?

raf

To po co wy tam siedzicie?sezon sie zaczol pracy jest.A co niby jert tam na Oss takiego ?

raf

Za rezykuje,sezon sie zaczyna tagze mozna ogarnac cos innego.To nie masz roboty ?

raf

Moze tak zle nie bedzie,powiem ci ze w gorszych biuracch bylem.Zreszta mozna cos innego poszukac

raf

Powie mi ktos jak tam jest na filetowaniu i pakowaniu kurczakow?bo dzis wyjezdzam do Oss.I tak czytam opinie i sie zastanawiam.

raf

Marzena pracowalas tam ?nigdzie nie jest lekko,a pracowalem w gorszych miejscach.Wiem ze jesli ktos chce pracowac to bedzie!i nie wolno sobie pozwolic na ponizanie.Jak ktos nie zna jezyka to tak puzniej jest.A co do biura to sa rozne instytucje ze sprawe zalatwia szybko.

A gdzie mieszkacie ?

raf

Witam,jade jutro na kurczaki,naprawde taka lipa te biuro?

mały

powiedzcie mi o co chodzi z tym allworks i best west bo o allworks po 5 stronach wszystko wiedziałem.Proszę o szybka odpowiedz bo mam od nich jechać a nie chce się wpakować. P.S Pani z biura best west niech juz sobie odpusci pisanie komentarzy

pracownica

po co pieprzysz glupoty? Również przyjechałam z chłopakiem. KAŻDA para ma wspólny, tzw. małżeński pokoik. Mały, ale przytulny. Wszystko zależy od współlokatorów, na których trafisz. Albo bedziesz miał pracujących, albo wiecznych imprezowiczów, którym interwencje i groźby wyrzucenia nawet nie pomagają. Ja wypłatę mam na czas, zgodną z przepracowanymi dniami. Nawet z tych 3 dni da się cos odłożyć. Wszystko zależy od tego, jak masz zamiar żyć i na co wydawać. 50 euro na tydzień,na życie w zupełności wystarcza jeśli nie jarasz i pijesz codziennie. Praca jest ciężka. Po 11-12h dziennie. 3/4 dni w tygodniu. Dla tych, którzy miauczą i narzekają - mnóstwo ofert pracy, na co czekacie? Z Benem nigdy nie miałam żadnej przykrej sytuacji. Jeśli ktoś pracuje i chce pracować to nigdy nie usłyszy od niego złego słowa. Co do polaków pracujących tutaj...Ogarnijcie sie w końcu i przestańcie w kółko narzekać. Nasracie i macie pretensje, że śmierdzi. Jaracie, chlejecie a potem płaczecie, że Wam kasy brak i wina jest oczywiście Bena... Nie mówie, że jest tu super kolorowo, ale jeżeli ktoś ma pojęcie gdzie jedzie i po co to nie bedzie aż tak się użalał nad sobą. Dodam, że nie jestem obrońcą ani przydupasem. Sama jechałam mega źle nastawiona przez opinie innych. Przekonałam się i obiecałam, że się tym podzielę. Praca jest ok na początek. Od czegoś zawsze trzeba zacząć. Nikt przecież nie zabrania szukania innej pracy międzyczasie, a doświadczenie leci, więc i o pracę łatwiej.

raper

prosze mam jechac w tym tygod w parze z dziewczyna napiszcie czy tam wogole mozna zarobic

raper

mam tam jechac za kilka dni czy w tej pracy naprawde nie ma zadnych pozytywow

vvvvvvvvv

O jeszcze jeden obronca

GUNES BV spróbuj tam pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.