Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Ja byłem u Bena- a skąd wiesz co to za Monika? Tam żądjej moniki nie bylo. Wychodzilo mi 240 euro tygodniowki

tomasz

a może to ciebie ktoś zagania do tego żeby wypisywać swoje bzdury to jest takie dziwne że ktoś tam pracował miał godziny i był traktowany normalnie ? ja tez tam byłem i pracowałem było okej parac była godziny miałem nawet nadgodziny jak chciałem warunki mieszkalne może nie rewelacja bo było brudno ale tak samo wina była ludzi z krórymi mieszkałem a na tym forum ewidentnie widać ze jak sie nie napisze jakiegos negatywa na pol strony to wtedy jest zle bo ladniej wyglada narzekanie ludzi niz to ze ktos napisze ze jest okej.

Martia

Wypłaty są co tydzień pierwsza zdarza się z opóźnieniem i trzeba latać do biura bo mają bałagan ale mi w końcu wyplacili i następne miałam co tydzień. Na domkach jest syf ale w moim przypadku to byli fatalni wspolokatorzy. Ciągle do nas ktoś dojezdza bo ludzie zjeżdżają na urlopy rezygnują bo nie dają rady. I nie jestem pracownikiem firmy choć widzę że jAk ktoś tu nie nawala na firmę to od razu pracownik. To po co pytacie skoro chcecie słyszeć same negatywne opinie nie dopuszczacie myśli że może ktoś być zadowolony...

xxx

Witamy.Mamy jechać z tej firmy ale zaczynamy mieć obawy.Wiemy jak jest w Holandii ale coś tu jest nie tak.Przeglądamy ogłoszenia i ciągle tam szukają ludzi do tego nagle pozytywne opinie ewidentnie pisane przez podstawione osoby.Prosimy o prawdziwe informacje jak tam jest.Panie "anty" jak jest na domkach, firma jest wypłacalna , czemu ciągle tam ludzi szukają co tam się dzieje?Będziemy wdzięczni za wszelkie inf

yyy
@xxx

Jak macie obawy to sobie darujcie bo potem nastepne obiboki pojada cos im sie nie spodoba i beda durne opinie wypisywac.

olo
@yyy

popieram wszystkie obiboki i pijaki dajcie sobie spokoj ja tez byłem nie bylo łatwo tepo duze ale jak chcialem pracowac mialem godziny fakt na domkach moze nie jest super czysto ale to wina ludzi ktorzy mieszkaja jak robia syf i nie potrafia za soba posprzatac a ty "xxx"ewidentnie sobie daruj bo jak szukasz po opiniach to znaczy ze pracownik z ciebie zaden firma jest wyplacalna pierwsza wyplata tylko z poslizgiem reszta okej a ludzi szukaja bo duzo pijakow i obibokow wywalaja i na ich miejsce potrzebni sa inni do pracy a nie lenie i pasozyty

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mmmm

Dokładnie popieram! Praca jest ciężka ale spoko. Obiboki pijaki i kretacze wyzywaja się na forum za wyrzucenie z pracy. Ja jestem zadowolona i polecam

ludzie, sprawa jest prosta - chcecie pracować a nie sie opier... to macie godziny, a wszystkie obiboki i ściemniacze którzy przyjeżdżają na zwiedzanie mogą zostać w swoich przytulnych domkach bo tu zwiedzania nie ma - tu jest praca - fakt tempo jest, ale na ktorej produkcji w Holandii nie ma? odmawiasz pojscia do pracy to drugi raz sie nie pytaja, a potem zdziwienie ze nie maja nadgodzin - palnijcie sie w łep oszołomy, praca nie jest zla jak sie chce pracować, pozdro

witam wszystkich, tak se siedze czytam i sie zastanawiam co wy tu za glupoty wypisujecie? pracowalam u Bena na Wassenaarze 3 tygodnie temu skonczył mi sie kontrakt, co tydzien mialam wypłaty i ponad 40 godzin - jak ktos nie chce pracowac to godzin miec nie bedzie, lekko nie jest oczywiście bo tempo jest duze, ale to chyba polska natura że chcemy zbijać kokosy za lezenie na boku!

@Kasia

Ja też byłem na Wassenarze i popieram Kasię. Fakt w domkach syf ale to już wina współlokatora ze nie sprząta. Ja byłem chętny do pracy i dostawalem nadgodziny jestem zadowolony i dziwię się tym opiniom. Ale tak jest niestety jednej osobie coś nie podpasuje to buntuje grupę.

on

Nie ma szans żeby wyszło 40h tygodniowo bo może ci się nie chciało pracować ja znam inną prawdę jak chcesz pracować dostajesz godziny a jak nie chcesz to wiadomo wylatujesz i może tak było z tobą wyleciałeś i teraz nie wiesz gdzie wylać swoje żale dlatego tak piszesz ??

@on

Popieram jak nie dajesz rady i nie chcesz pracować to nadgodzin nie dostaniesz. Ja jestem zadowolony i również zakoczony negatywnymi opiniami. Najlepiej niech każdy spojrzy na siebie i sam siebie rozliczy a ptem ocenia innych.

piotr2013

Witam wszystkich może mi ktoś napisać czy jak ktoś zna angielski ma jakoś łatwiej tam czy to jest bez znaczenia mam jechać 25 kwietnia ale to co tu czytam to masakra byłem 5 lat w UK i tam takie coś jest nie do pomyślenia i czy wszyscy mówią po polsku czy po angielsku też się porozumiewać trzeba proszę o opisanie jak to jest dzięki

Malutka

Hejka czy może się odezwać ktoś kto tam jest na miejscu z tej firmy,mam tam jechać w sobote i nie wiem co robić,z góry dziękuje

q

Dzięki

merry28

witam wraz znarzyczonym poszukujemy pilnie pracy mamy dosiwdczenie na produkcji czy watro ztej firmy pojechać proszę o odp pozdrawiam

Ja też miałam jechać z biura z Lublina ale zrezygnowałam po tym co tu piszą a pani z biura tak miło opowiadała

PanAdam

Witam.Moja żona ma jechać do Holandii z tego biura ale mam duże wątpliwości po przeczytaniu waszych wypowiedzi.A zastanawiało mnie czemu te Pani w biurze tak pięknie wszystko opisywała, teraz wszystko jasne.Dziękuje wszystkim którzy sie wypowiedzieli i ostrzegają innych przed takimi firmami.

Ona

O i po tej opinii rezygnuje z wyjazdu

Magda

Hej ja też zastanawiam się nad wyjazdem za pośrednictwem tej firmy ale z opisow to widze ze nie warto...opowiedzcie cos wiecej ktos byl tam teraz?

Mam zamiar pojechać przez tą agencję i czytam opinie. Może ktoś odpowie rzetelnie co tam się dzieje? Bo takie opinie że kogoś popychaja czy krzyczą to i w Polsce jak ktoś się obija na produkcji to nie dziwne. Chciałbym zapytać czy koordynatorzy się zajmują i pomogą założyć konto?Czy nie zabierają dokumentów?

@Michał

Ja tak samo jak Ty Michal zanim wyjechalam to czytalam opinie i tak sobie tlumaczylam ze ludzie głupoty wypisuja jedź a zobaczysz o czym tu piszemy powodzenia

@ja

Nie kwestionuje opinie pytam bo chce wiedzieć przed wyjazdem. Tylko proszę o odpowiedź na moje pytania a nie rzucanie ogółem. Pytałem o koordynatorów i dokumenty

@Michał

Nie zabierają dokumentów a koordynatora na oczy nie widziałam nikt się nie interesuje

Michal
@ja

To jak nikt Cię nie odebrał z busa???Skoro żadnego koordynatora na oczy nie widziałaś? Kto Ci pomagał w takim razie Sofii założyć i konto?

ossy
@Michal

Chłopie o co ty ptasz? O pomoc w załozeniu sofi ? Pewnie ze ci pomoga bo to jest ich obowiazek bez sofi nie mozesz legalnie pracować. Założyć konto to chyba smieszny jesteś wogole koordynatorów nie widac jedynie to monika kogos wysle zeby cie odebrał z busa i pokaza gdzie masz spac. Gdzie ty poczytałeś o popychaniu? Wogole jakiś dziwny jesteś.Ludzie pisza ze ta firma to bagno a ty piszesz o popychaniu no chyba ze dziewczyny chcesz popychac .

Michal
@ossy

Pytam o to co było opisane w opiniach. Proszę uważnie doczytać. Widzę że kultura u niektórych zerowa

kasia

witam czy morze ktoś mi podać tom miescowaść w Holandi co tak opisujecie i czy do zamieszkania sa to kampingi ,bo to jest praca do pakowanie fileta drobiu czy ten zakład też gdzie indziej też ma w kilku miastach na terenie Holandi

kasia

Ludzie tak opisujecie ,że nie wiem co mam robić ja tylko chcę zarobic na życie bo w Polsce jest ciężko o dobra prace i płace

lela

Hej dzis sie odezwe papa ewka

Lela masz racje więcej osób zrobi porządek odezwij się na mego maila ewa1976-29@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.