Opinie o Riders Express Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Riders Express Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Riders Express Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riders Express Sp. z o.o. w Warszawa

em.

W Riders, nie ma rejonów tzn jest jeden: Warszawa i okolice więc kurierzy samochodowi przyjeżdżają dziennie średnio 120-150 km czyli trzeba liczyć jakiś 3000 km miesięcznie. Nie ma żadnych panów ani możnowładców a stawki są identyczne dla wszystkich kurierów bez względu na to jak długo jeżdżą w Riders i czym jeżdżą a pieniądze są przelewane ZAWSZE w terminie.

śmiechy
@em.

Witam. Panowie i możnowładcy są w tej firmie, a najlepszym przedstawicielem tej 'klasy' jest wyżej wymieniony dyspozytor. Jak kurier źle jeździ to dostaje burę albo odchodzi, a JE On (proszę podkreślić) :) -nie. Dodatkowo firma powinna zmienić swoją orientację na bardziej tęczową. Teraz kapitalizm jest taki, że już 'nie zarzyna' a jedynie 'strzyże' 'słabiaków roboli'. Może są tam osoby, które żyją dla swoich stopni i dla podtrzymania tego ustroju? Firma sprawia wokół siebie otoczkę, że niby to prawie kurier jest tam najważniejszy, a to nieprawda. Elyta biznesu, niemalże drugi Xpress, mundurki, uśmiech. Ogólnie firma dla 'równych i równiejszych'.

kasior33

Witam.Pracowałem tam trochę,(usunięte przez administratora).Robisz kilometrów od pyty,a masz dziesięć przesyłek po ok.5 złotych.Tam zarabia tylko trzech-czterech kurierów (usunięte przez administratora)

zyga

Miedzy 3.500 do 4.000 odlicz koszty paliwa conajmniej 1500 bo wali sie kilometry zus 1100 a za co zyc koszty napraw samochodu porazka totalna

olo

olo - 2013-08-13 15:37:09 Riders totalne dno zarobki marneOmijajcie ta firme z daleka

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Riders Express Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
olo

Riders totalne dno zarobki marne

szukajacy

posiadam berlingo z 2009roku.jest szansa na wspolprace z firma Riders?doswiadczenie od 2006r.pozdrawiam...

Firma krzak nie polecam, pracowałem tam 3 miesiące, a kiedy złożyłem rezygnacje bo auto zaczeło mi nawalac kazali przyjechać rozliczyć sie. Kasy za miesiąc pracy nie otrzymałem bo wymyślili sobie że to ja zaprzestałem usług a to oni kazali sie rozliczyć. Ta firma to ściema są nieuczciwi

co jak co ale z kasą to się nigdy nie spóźnili nawet o jeden dzień. za oklejenie też nić nie płaciłem tylko Riers mi płaciło za reklamę. W sumie ok tylko za duża orka w tej robocie.

yyyy a na kogo mozna awansowac? Wyjazdy sluzbowe,szkolenia?? Pracuje tu troche i nie mialem okazji doswiadczyć...

Przemek - 2010-06-12 21:16:57 totalne dno. Jakość usług lepsza już na poczcie. Miały być zwrot kasy za oklejenie samochodu i co? Mineło 3 miesięcą i ani grosza nie widziałem. Jak położyłem wypowiedzenie to usłyszałem, że zwrot mi się nie należy. Nie polecam. a cóż to za głupstwa tu się wypisuje? Przecież kurier nic nie płaci za oklejenie auta w Riders. Riders bierze ten koszt na siebie...więc o jakim zwrocie i za co tu mowa?

Przemek

igor

ale się usmiałem - firma dno, nie wypłacają kasy po 60 dni, proponują ci 40 % od ręki i dowidzenia. Możliwość awansu tak ale do innej firmy :)

kerbyh
@igor

Co za bzdury, nie ma żadnej możliwości awansu a kasa jest słaba..

jarek

Placa bardzo dobra. Praca w milej atmosferze, mozlowosc rozwoju duzo mozna sie nauczyc a takze mozlowosc awansow jako wynagrodzenie dobrej bracy. Wyjazdy sluzbowe, szkolenia. firma profesjonalan i odpowiedzialana.

Zostaw merytoryczną opinię o Riders Express Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Riders Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riders Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riders Express Sp. z o.o.?

Riders Express Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Duchnicka 3
    01-796 Warszawa

Riders Express Sp. z o.o.