Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Sanok

Opinie o Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Misiek

Hej, w ogóle nigdzie nie mogę złapać jakiejś oferty od PGK i dlatego chciałem zapytać tutaj, czy po prostu należy tam pójść z CV, znać kogoś czy w pośredniaku np. są nowe? Kiedyś znajoma tam pracowała, ale nie mam z nią kontaktu

Sądzicie, że firma Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw opinię o Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.