Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1

Kętrzyn

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1
3 1 6 1

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1

Administrator

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1?

Luks

Nepotyzm po całości dostać stałą umowę graniczy z cudem chyba że jesteś z wyznania świadków Jehowy .. dla listonosza przymus sprzedawania produktów typu proszki do prania, płyny do naczyń oraz wymuszają znajdowanie klijentow dla banku pocztowego min 5 kont miesięcznie

bye

Pewnie, że można liczyć na stabilne zatrudnienie @kanarek, bo umowa jest w pełni respektowana u nich.

admin

Wiesz czy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1 możliwe są podwyżki? Jak szef zapatruje się na dodatkowe premie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1 - Kętrzyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kętrzyn 1