Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1

Kołobrzeg

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1

rdon

Sama obsługa w tym oddziale jest na bardzo wysokim poziomie, co do pracy w tej firmie to chyba też nie można mieć wielu zastrzeżeń, jest przynajmniej umowa o pracę, nawet na stanowisku listonosza, no a zarobki to jakieś 2000 złotych, niektórzy mają nawet i więcej

Dodaj komentarz o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1. Nie czekaj, kariera wielu osób zależy od Ciebie.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1 - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1