Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Julita

Dawno nie było nowych wpisów o Pomorskiej Agencja Pracy Sp. z o.o.. Co zmieniło się na przestrzeni tego roku? Jak wygląda współpraca z tą agencją obecnie? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

parmezan

Zarobić @papik można, oczywiście nie możesz oczekiwać nie wiadomo jakich pieniędzy na samym początku nie mając doświadczenia, po kilku miesiącach masz coś koło 2500

Kamilek

PAP w Gdańsku robi dobrą robotę, chociaż jest to tylko pośrednik, a osoby z prawdziwym doświadczeniem powinny być w stanie same znaleźć sobie odpowiednią pracę za odpowiednie pieniądze. Można odnieść wrażenie, że PAP jest rozwiązaniem dla tych, którzy długo nie mogą nic znaleźć. Powiedzcie chociaż czy oferty przez nich przedstawiane są na jakimś odpowiednim poziomie?

maniek

Wiadomo, wszędzie można spotkać różnych ludzi. Najważniejsze jest to żeby trafić na grupę ludzi, która będzie stanowić team i z którą będzie zdecydowanie raźniej. Mam nadzieję, że tacy ludzie również chcą i będą pracować w PAPie. Podpowiedzcie mi jeszcze jakie warunki ludziom zwykle oferują i jak organizacyjnie wszystko wygląda?

AL Capone

Dajcie sobie LUZ z tą śmieszną firmą kiedyś to byli ludzie oprócz gnoja marcina co rezydował w Szwecji i miał się za czubek świata ale tak naprawde do był świr(synek szefa)który miał koło siebie kupe kapusi i wazeliniarzy na których trzeba było robić zachowywali się jakby byli ponad prawem ale jak co do czego to srali koprem Sam swir ch..a się znał na robocie (usunięte przez administratora) NARA

Naiwny

(usunięte przez administratora) Bardzo interesuje ich działalnoścć tej super agencji.

emiloss

ja zglosilem juz na policje zglaszajci tak samo

As

nie masz pewnosci ze ktos powiadomil ich o tym przekrecie poki sam tego nie zrobisz...

polo

Jak to jest że ktoś powiadomił o przekręcie a agencja dalej działa i jest w rejestrze Teraz szukają ludzi naiwnych na południu Polski

Naiwny

Gorące podziękowania dla wysokiej klasy specjalistów od rekrutacji z PAP,(usunięte przez administratora) Życzą zadowoleni z pracy w Norwegii magazynierzy oraz pracownicy odśnieżania.

pablo

czekam na numer do szwaba zobaczymy czy to nie wałek a info mam ze strony rolnictwo.praca.niemcy@interia.pl

podaj numer do nich

Odpowiedzi dla pablo

Powiedz mi padlo jaka agencja tobie to zaproponowała jak PAP Józef waliłko to to jest wał

pablo

dodam tak facetka do mnie zadzwoniła ze mam prace u szwaba i znim mam podpisac umowę tak wiec jade w ciemno chyba co i dodała ze lepiej zebym nie rezygnował z ubezpieczenia w Polsce cos mi nie pasi a praca na farmie

pablo

witam ja mam jechać 28 do niemiec i nie wiem co robić mam tylko wziąć dowod i prawo jazdy i europejskie akty urodzenia dzieci proszę o pomoc czy to nie jest wałek

jooo

przerobili tyle osob,dlaczego nic z tym nie robicie? wzięli kasę i zniknęli bez śladu!!!!

As

Jak nic nie mozna zrobic...?Mieli przetłumaczyc nasze cv i listy motywacyjne...Nie wiem jak wy ale ja zadnego przetłumaczenia nie dostalem...

Rysiek

No niestety jeden wielki wałek. Niestety nic im nie zrobimy bo oni teoretycznie mogą pobierać kasę za tłumaczenie dokumentów, ale przecież nie mamy nic na piśmie że gwarantują nam kasę! Nikt nigdy od nich nie wyjechał i nie wyjedzie. Poprzednia ich firma padła już dawno temu, ten niby przedstawiciel jest po prostu zwykłym naciągaczem niestety. Nie płacić im kasy!

adrian

witam i jak dostał ktos umowe ?? albo miał jakis kontakt ??

adrian

i co dostał ktos umowe ??

As

Skąd wiesz jak on ma na nazwisko???

jazz

tylko do gdańska, bo agencja jest tam zarejestrowana

kam

właśnie co z tymi ludzmi co mieli jechac jest ktos jeszcze na forum czy juz nie??

adrian

a co w końcu z tymi ludźmi co mieli jechać 15 do norwegi ?? czy gdzieś indziej ??

adrian

to pewnie pic na wode 100 zł poszło sie (usunięte przez administratora)

dzidek

Nie dostałem umowy, dlatego pisałem nie

dziadek skad wiesz ?? w sumie ja gadałem to mowili ze 17 beda papiery :D

@adrian 15.01.2014 20:33
dziadek skad wiesz ?? w sumie ja gadałem to mowili ze 17 beda papiery :D

Adrian,czy wiesz,że jadąc przez agencję powinieneś mieć zrobione aktualne badania lekarskie, w ogóle o nich nie mówili poza tym Kozioł tłumaczył, że tam w fabryce {maszyny rolnicze}wystarczy się trochę poruszać żeby dniówkę zaliczyć, przecież to nie do uwierzenia co nagadali.

Nie

adrian

to jak panowie jedziemy do norwegi czy nie w koncu ?? moze ktos sie wypowie co miał jechać 15 stycznia czy wyjechał czy co ??

dhdjdh

Nie..

nie...

adrian

i co dostał ktoś umowe ??

ad

i po ip z ktorych były wysyłane e miale

max

badzcie czujni najlepiej sami zgłaszajcie sprawe(usunięte przez administratora) ale dobrze ad po numerze konta i wlascielu dojda (usunięte przez administratora)

tomek12

dobrze zrobiles ziomek ze zadzwoniles do tego marszałka pozdro dla cb z małopolski !!!

ad

dzwoniłem do Marszałka Województwa Pomorskiego.. ktory niby wydał im certyfikat teraz sprawdzaja wszystko i jezeli firma nie bedzie istniała albo to był wałek marszałek powiedział ze pieniadze bede zwracane i sprawa bedzie zgłoszona na policje beda sprawdzać to po numerze konta bilingi z numerów i ip. z e mialów

Alan

Gdzie mój bilet?? Odchodzę od zmysłów. (usunięte przez administratora)

adrian

a czy wyjechał tos tego 15 ???

pablo

gadałem z kolesiem oni z całego kraju ludzi tak załatwili gdzieś 500 ludzi po 100zł to po co im teraz odbierać telefony , a tak seriio jest naprawdę ktoś kto dostał CV tłumaczone czy bilet , szkoda pisania pozdrawiam was i wiem co teraz czujecie (usunięte przez administratora)

pablo

jedna rada już nigdy nie zapłace ale człowiek głupi po szkodzie pracowałem 2 miesiące dla innej agencji we Francji tam płacili ok ale ostatnia wypłata tyś mniej i kałcja przepadła 100E i tez mnie (usunięte przez administratora)zarabiałem 7tys a składki odprowadzali od 2tys i co mam zrobić , a tu to wałek jest na maxa zawsze mogą się ttłumaczyć ze Cv nie takie , a wiec mowie żeby tłumaczenie odesłali to by było do drugiej agencji

pablo

wysłałem sms do nich nic cisza miałem 20 jechać na paszport wydałem a tu nic namieszali cozeby CV oddali to jeszcze nie szkodaa tu lipa

marcin

witam tez zaplacilem 96zl za niby przetłumaczenie zero tel zero kontaktu moze ktos z was zna dobre strony gdzie mozna szukać pracy jestesmy wszyscy w takiej samej sytłacji pozdrawiam.

Wkurzony

Okokok ich nie ma w Gdańsku ani w Gdyni tylkoalbo kiedyś byli albo co ale wiadomo że nie ma

ten sam

As

to nie ma zadnego znaczenia kiedy, to ze maja wszyscy wylaczone tel swiadczy tylko o jednym...WAŁEK!!! mamy nauczke na przyszlosc,ale kto nie ryzykuje ten nie ma...

21 niby

adrian

ale wy macie leciec 15 czy 20 ??

As

ja dzwonilem i tez wszystkie tel wylaczone

adrian

ja dzwoniłem ale telefon wyłączony.. ktoś ma jeszcze jakies informacje ??

d

a ktos dzwonil do nich

Zostaw opinię o Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o.