Integra Software Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Integra Software Sp. z o.o.

Igor

Czy osoby do sprzedaży są jeszcze w firmie potrzebne? Widziałem we wrześniu ofertę ale może nie jest aktualna?

Karolina

Jak obecnie wygląda sytuacja ze szkoleniami? Jest to kluczowa kwestia dla osób chcących rozwijać się na zajmowanym przez siebie stanowisku. Wiele młodych osób nie ma możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. @Marcin wspominał o szkoleniach, więc warto ten temat rozwinąć dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy od Integra Software.

rrr

@Marcin o no to super ze mozliwy jest udzial w szkolenaich w kazdej firmie uwazam ze tak powinno jednak byc

Marcin

Orientowałem się w opiniach pracowników tej firmy i są ok. Oferują udział w ciekawych szkoleniach. Co do nauki języków to nie wiem. Stanowisko specjalisty ds. marketingu wydaje się być bardzo ciekawe, ale szukają ludzi z doświadczeniem.

agata

pracowałam tam i złego słowa nie mogę powiedzieć. pracodawca godny polecenia

ckw

masakra jakas

Gość

Czy może ktoś powiedzieć cokolwiek o atmosferze i stabilności zatrudnienia w Integrze? Może jakieś informacje o wynagrodzeniu?

Zostaw opinię o Integra Software Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integra Software Sp. z o.o.