1 Dodaj opinię
1 1 4 5 1

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1

Elżbieta Nowy wpis

@Karol Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Czy ktoś może napisać coś więcej o aktualnej sytuacji Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1? Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Karol Nowy wpis

Wczoraj /10.02.2017 roku w skrzynce na listy miałem dwa listy ale nie do mnie. Jeden do sąsiada w innej klatce, a drugi z ZUS do osoby z ul. Pogorskiej a list wrzucono do skrzynki ul. Szafera Chrzanów. Nie jest to pierwszy raz, czyżby listonosze Poczty Polskiej byli niekumaci a może na haju??? Co na to Poczta Polska.

tiger Nowy wpis

A ja myślę, że tutaj nawet jak ogłoszenia nie ma @dolce to warto złożyć cv a może przyjmą i już będzie się miało jakieś doświadczenie

TakNie

Wiecie czy firma Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1 organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

TakNie

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1 - Chrzanów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie