Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1

Chrzanów

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1

Karol

Wczoraj /10.02.2017 roku w skrzynce na listy miałem dwa listy ale nie do mnie. Jeden do sąsiada w innej klatce, a drugi z ZUS do osoby z ul. Pogorskiej a list wrzucono do skrzynki ul. Szafera Chrzanów. Nie jest to pierwszy raz, czyżby listonosze Poczty Polskiej byli niekumaci a może na haju??? Co na to Poczta Polska.

tiger

A ja myślę, że tutaj nawet jak ogłoszenia nie ma @dolce to warto złożyć cv a może przyjmą i już będzie się miało jakieś doświadczenie

Wiecie czy firma Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1 organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1 - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chrzanów 1