Opinie o Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Pan Górny obiecuje złote góry a później nawet nie pamięta na co się umówił. Przy wypłacie okazuje się że nie ma najmniejszego znaczenia na co się umówisz- i tak dostaniesz kilkaset złotych mniej. Pan Górny zamiast wypłacić należne pieniądze będzie wymyślał tysiąc niestworzonych historii aby Cię przekonać że jednak sobie jeszcze nie zasłużyłeś, że to tak nie działa, że trzeba się postarać nie wiadomo jak długo by otrzymać umówione wynagrodzenie! Przestrzegam, nie bądźcie naiwni, tutaj nie dostaniesz normalnej umowy! Albo na czarno albo część pod stołem. Pan Górny lubi wprowadzać atmosferę wzajemnej rywalizacji, zamętu i niepewności. Pracujące osoby dają się rąbać na lewo i prawo z ciężko zarobionych własną pracą pieniędzy a i tak usłyszą że wspaniałomyślny właściciel daje je z własnej kieszeni! Człowiek niepoważny, plecie co mu ślina na język niesie a później nawet tego nie pamięta. Szkoda Waszego czasu i nerwów, nie warto!

Sylwia Nowy wpis

no to widzę, że macie rozbieżne podejście odnośnie warunków... pisali o dobrej kasie... dookreślisz to "rąbanie" na lewo i prawo? o co Ci z tym chodziło, sugerujesz cięcia chyba, ale za co konkretnie miałoby być? I jak to w ostatecznym rozrachunku na wypłacie wypadało?

Były pracownik Nowy wpis
@Sylwia

Nie tylko ja nie otrzymałem umówionego wynagrodzenia. Co najmniej 3 inne osoby też. Oczywiście tak samo mętnie tłumaczył te cięcia. Mając kilkanaście salonów uzbiera się ładna sumka nie? Mnie tylko dziwi że ludzie pozwalają sobie na takie traktowanie bez szacunku. Jest mnóstwo dużo lepszych salonów, gdzie jest praca i uczciwe wynagrodzenie. Nie jakaś pusta umieralnia z przeterminowanymi kosmetykami.

Barber Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ! Podpisując umowę lojalnościową bez umowy o pracę ,później próba wyłudzenia 8 tysięcy u Górnego to standard.

Już wiele lat pracuje u (usunięte przez administratora), i jak czytam wasze komentarze to wiem, że są tu sami tacy "jak tu zrobić żeby się nie narobić" :D Ja lubię pieniądze i lubię je zarabiać,aaaa i lubię pracować, a w BH mam tę możliwość. Pieniądze na czas, a jeżeli jest jakiś poślizg zawsze jestem informowana, zawsze wysłucha i odbierze telefon. wymagający i to się wszystkim nie podoba;) Fajny szef.

robert

(usunięte przez administratora) przed wykonaniem prac przyjął kosztorys wykonania prac,zgodził się na cenę a po wykonaniu stwierdził że jemu wydaje się że to za dużo i tyle nie zapłaci, stwierdził po odbiorze że jakość wykonanych prac mu nie odpowiada, a na facebooku chwali się zdjęciami salonu jak jest super po remoncie. Przestrzegam potencjalnych innych wykonawców przed (usunięte przez administratora)(dowiedziałem się również, że podobno w innym salonie podobnie oszukał inną ekipę remontową)

Architekt
@robert

Pan Górny super gościu-konkretny i wymagający. informacyjnie : nie polecam właśnie Pana usług-niedokładny, niesłowny, (usunięte przez administratora) prace budowlane w salonie spaprane! A właściciel chwalił się moim projektem architektonicznym więc proszę nie przypisywać sobie zasług !

Beverly Hills Warszawa

Moje doświadczenie z firmą niestety muszę ocenić na negatywne , po rozwiązaniu umowy z firmą za przepracowany miesiąc wypłacono mi tylko i wyłącznie wynagrodzenie które jest napisane na umowie(usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy studio ma problem teraz przez covid ?

Misiek

@Były pracownik a tylko fryzjerów czy też innych ?

Dzień Dobry, Byłam u Państwa ( salon Kupiec) z synem na strzyżeniu. Zakupiłam Grupon z myślą ze wypróbuje i znajdę odpowiedniego fryzjera. Niestety moje rozczarowanie siega zenitu. Na wejściu usłyszałam ze przyszła pani za wcześnie pomimo ze byłam 5 minut przed czasem. Usługa miała obejmować 2 mycia głowy i strzyżenie ( tak było w gruponie). Co do fryzury zaznaczyłam ze proszę o górę i tył dłuższy. Pani objechała syna do okola maszynka, a na mycie głowy już sie nie załapał. Całość trwała nie więcej niż 10 min. Była to antyreklama salonu. Niepolecam nikomu.

janka

To znana salony fryzjerskie, tylko dziwi mnie czemu ich strona internetowa nie działa. Na szszescie maja fanpage na facebooku, który w miarę aktywnie prowadzą. Usługi maja jak dla mnie dobre.

admin

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba - Szczecin

• Jak się pracuje w Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba?

Studio Beverly Hills Ii Andrzej Górny Małgorzata Czuba