Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny

Szczecin

Opinie o Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny

Anna

Dzień Dobry, Byłam u Państwa ( salon Kupiec) z synem na strzyżeniu. Zakupiłam Grupon z myślą ze wypróbuje i znajdę odpowiedniego fryzjera. Niestety moje rozczarowanie siega zenitu. Na wejściu usłyszałam ze przyszła pani za wcześnie pomimo ze byłam 5 minut przed czasem. Usługa miała obejmować 2 mycia głowy i strzyżenie ( tak było w gruponie). Co do fryzury zaznaczyłam ze proszę o górę i tył dłuższy. Pani objechała syna do okola maszynka, a na mycie głowy już sie nie załapał. Całość trwała nie więcej niż 10 min. Była to antyreklama salonu. Niepolecam nikomu.

janka

To znana salony fryzjerskie, tylko dziwi mnie czemu ich strona internetowa nie działa. Na szszescie maja fanpage na facebooku, który w miarę aktywnie prowadzą. Usługi maja jak dla mnie dobre.

boroboras

potwierdzam. Oferta przyjęta, wszystko ok do czasu roczlicenia." Marko" - czytając Twoje sprostowanie to tak jak bym słyszał Andrzeja:) Także pozdrawiam Ciebie "Klapek".

robert

uwaga oszust, krętacz przed wykonaniem prac przyjął kosztorys wykonania prac,zgodził się na cenę a po wykonaniu stwierdził że jemu wydaje się że to za dużo i tyle nie zapłaci, stwierdził po odbiorze że jakość wykonanych prac mu nie odpowiada, a na facebooku chwali się zdjęciami salonu jak jest super po remoncie. Przestrzegam potencjalnych innych wykonawców przed oszustem (dowiedziałem się również, że podobno w innym salonie podobnie oszukał inną ekipę remontową)

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw opinię o Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny