Lykos-Farm Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Lykos-Farm Sp. z o.o.

Ma

No nie ma co być złym @kaska @wulkani w temacie ile prezes zarabia, bo przecież kasa musi się zgadzać inaczej by nie założył firmy, a moim zdaniem to normalne i uczciwe, w końcu jest szefem co nie, no

quise

Trochę małe zainteresowanie jest na forum wokół tej firmy. Wiecie może czy wszystko jest w porządku z Lykos-Farm Sp. z o.o. ? Słyszałem kiedyś o tej firmie a teraz mam warunki na to żeby się w niej zatrudnić, niestety nie wiem co się z nią stało i czy w ogóle robią jakiekolwiek rekrutacje. Wiecie jak to teraz wygląda ?

igrek

Hej, pracuje ktos w lykos-farm obecnie i jest w stanie polecic tutaj prace? Czy w ogóle jest szansa tutaj znaleźć etat, bo szukałem ogłoszen od nich i niestety nic nie znalazłem, może wiecie, gdzie takie mogę znaleźć? Z tego co widzę, to wypowiadaja się tutaj głownie klienci apteki, a to przecież forum pracy.

były pracownik

@mikołaj Daj sobie spokój z LF. Poszukaj rozsądnej apteki.

gal anonim

Nie wiem jak taka firma możne w ogóle funkcjonować. Współczuje wszystkim, którzy mają mieli lub będą mieć z nią do czynienia. Zdrowiej będzie siedzieć na bezrobotnym. Stanowczo NIE polecam, zero szacunku, zero zasad, nie mówiąc o łamaniu wszelkich możliwych przepisów...

techniczka

świetna atmosfera w pracy, przebojowa szefowa... płacą przyzwoicie... firma ok.

Mgr

Najgorsza apteka na całym śląsku!!!Aż wstyd sie przyznać,że kiedyś w niej pracowałem

KH

Zgadzam się z poprzednikami.Ludzie uciekają z Ochojca.Jeden wchodzi drzwiami drugi ucieka oknem.Właściciele wariaci !!!!!!!!!!

pf

Witam.Byłem jakiś czas przedstawicielem farmaceutycznym i miałem okazję poznać w owej firmie szefową.Ludzie omijajcie szerokim łukiem tą babę.Wulgarna myśli,że jak ma trochę więcej pieniędzy to już jej wszystko wolno.Pozatym personel....... widać,że się boi.

właścicielka - porażka. to jakis [usunięte przez moderatora] , a nie miejsce pracy

Zostaw opinię o Lykos-Farm Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lykos-Farm Sp. z o.o.