Opinie o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Radek

Wiem bo pracowałem tam poza tym najgorsza firma w mieście więc konkurencja może spać spokojnie.

Kowalska

Odczepcię się wszyscy od naszej firmy zazdrościcie że nam się powodzi i mamy pieniądze nasze produkty sa najlepsze a jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje. Bydło zaimnijcie się swoim życiem.

=)
@Kowalska

Co? Prawda w oczy kole? Pracownicy wkoncu zaczynaja przegladac na oczy i odchodza z tego balaganu... A coreczki tatusia wkoncu moze wezma sie za prace... Bo predzej czy pozniej beda musialy wziac sie prace a nie okradac ludzi... Hmmm moze ktoras z konkurencj zdecyduje sie przyjac cala rodzine na mopa :)

Radek

Firma stwarzając pozory produkty stare przeterminowane wszędzie robaki każdy chleb smakuje tak samo lody robione z wody i proszku aby taniej nie polecam tej firmy raczej ja omijać

Agnieszka

Dzień dziecka beznadzieja mało atrakcji wszystko drogie ekspedientka nie miłe łaskę robią że cię obsługują lipa straszna

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony- 17 zł netto/h w firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
lukasz

Trzeba mieć wiedze doświadczenie pomysł wyjść do ludzi skaczyly się czasy kiedy klienci prosili się o chleb. Loteria to jest w radce w ciemno w biznesie trzeba mieć mądra głowę. A jak jest się głupim jak wlasciciel i jego córki to się kaczy bankructwem

marcin

Jak ktoś jest głupi to nie powinien prowadzić żadnej firmy. Ludzie musza się zebrać i postawić to moment znalazły by się pieniądze na wypłaty jak wlasciciel z córeczkami miał by sam pracować. Mają pieniądze tylko udają przyzwyczaili ludzi ze nie płacą na czas i olewaja pracowników ważne że dla siebie mają na wyjazdy i samochody. Kwestia miesięcy jak padnie ra firma.

Omijac szerokim łukiem tyle mozna powiedziec... Produkty wszystkie maja jeden smak i snietana czesto sie psuje... Koszmar i niech tylko sanepid dopatrzy sie zwierzat na zakladzie... I nie mowie tu tylko o gryzoniach i robakach...

lukasz

Chodzą do kościoła żeby pokazać kreacje ktore kupują w tygodniu a od poniedziałku traktowanie pracowników jak śmieci bydło do zarabiania pieniędzy. Pseudo firma która bankrutuje pogratulować Andrzejowi Kowalskiego rozgarniety jest jak jego córki

...

Zabawne... Co niedziela cala rodzinka do kosciola sie modlic to pierwsza a jak chodzi o platnosc to ostatni i jeszcze beszczelnie wmawiaja czlowiekowi ze juz ma zaplacili... Zenada.. Czy im nie wstyd przed Bogiem.. Przeciez nieplatnosc pracownikom to ogromny grzech PAZERNOSC I CHCIWOSC...

ania

Trzy mało rozgarniete córki które nic nie potrafia. Cała rodzina żyje z jednej firmy tylko gratulowac przedsiębiorczości. Wszyscy mysla gdzie pojechac na zakupy albo wczasy .Nawet były maż jednej uciekł do konkurencji bo niemogl wytrzymać w tej firmie.

hmm

Juz nie moge sie doczekac bankructwa tej firmy... Zabawne pani agnieszka najpierw powinna posiadac jakies umiejetnosci... A pozaym konkurencja na miejsce kierownika napewno ma o wiele lepszych kantytadow... A corki to chyba beda na utrzymaniu mezow i alimentow na dziecko...

hmm

ania

Po pierwsze jak można widzieć cos w głosie jak już coś to słyszeć. Po drugie zazdrosna o co albo o kogo pisze jak jest firma beznadziejna jak właściciele i córki. Kolejka komorników stoi przed dzwiami będzie płacz bez pieniędzy

ania

Słyszałam że Agnieszka ma iść do konkurencji do Kolacza na kierowniczke z tym na czym się zna to może być tylko do jednego służyć szefowi za materac chociaż z jej wiekiem to długo nie zabawi on lubi dużo młodsze

ania

Firma bankrutuje bo szefostwo myśli że klienci sami przyjdą po produkty przespali czas kiedy trzeba było się rozwijać wszyscy myśleli jak wydawać pieniądze ale pomyśleć jak je zarobić nie było komu żałosna całą firma i rodzina wyprzedaja co mogą żeby się ratować przed komornikami. Ciekawe co mądre córki będą robić jak firma padnie.

Teraz sprzedaja samochody zeby miec wiecej pieniedzy.. Oczywiscie rzecz jasna ze nie dla pracownikow kasa a dla ich samych... Wiosna lato sie zbliza i trzeba zaczac zbierac na urlopy dla calej rodzinki... Tylko czekac na zajecie i licytacje przez komornika tega calego balaganu... Sadze ze dni tego zakladu sa policzone.. Tylko dziwi fakt ze ludzie sa na tyle "madrzy" ze jeszcze tam pracuja za darmo... Poprostu wlasciciele powinni sie wstydzic ze doprowadzili do ruiny swego czasu najlepsza cukiernie w miescie...

młoda

Brak słów żal mi ludzi którzy pracują i płaczą ze im nie płaci... obgaduja po kątach a jak co do czego dochodzi to nadskakuja szefostwu aż prawie w 4litery wchodzą... a szefostwo pomiata ludźmi jak tylko można maja gdzieś jeleni którzy na nich zarabiaj...

życzliwa

Hahahahahahahaha 3000 zł to chyba czyjeś marzenie... no chyba ze mówimy o wypłatach dla córeczek na utrzymaniu które myślą ze pozjadały wszystkie rozumy a jak co do czego to zwalaja wszystko na pracowników... szkoda tylko ze właściciel dal sobie aż tak wejść na głowę...

ania

nie polecam tej firmy właściciel obieca ci dobre pieniądze i na tych obietnicach się kaczy, musisz się prosić o wypłate której i tak nie dostaniesz. Umowy o prace tez ludzie po kilka lat pracują na czarno. Firma bankrutuje i pogrąża za sobą ludzi. Tylko właściciele maja się dobrze i kierowniczka Agnieszka tak mądra w tym co robi ze poraża swoją inteligencją

ania

firma nawet w swoich najlepszych latach nie płaciła takich pensji 3000zł na trzy miesiące to się zgodze. najgorsza firma w okolicy. wszyscy najlepsi pracownicy odeszli do konkurencji. pare miesięcy i padnie

Zostaw merytoryczną opinię o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia - Nowy Dwór Mazowiecki

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia
1.2/5 Na podstawie 102 ocen.

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia