Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o. w Bytom

user Nowy wpis

Chciałbym uzupełnić moją neutralną opinię o firmie Nomix, dodatkowym wpisem, gdyż zauważyłem iż administrator serwisu, usunął niektóre wpisy. Niedużo ale jednak. Pan SSR Robert S., ukarał grzywną biegłą, wyłączył prokuratora, oraz orzekł iż należy mi pomóc a nie mnie re-presjonować. Dlatego też wnoszę o ile to możliwe aby Pan / Pani administrator nie usuwała jeśli to możliwe niektórych moich wpisów. Pani SSR Anna P., umorzyła sprawę karną mojej mamie o zniesławienie pewnego komendanta, wskutek czego sprawę przegrał i prokurator, jak i pewien komendant. To moją mamę zniesławiły służby. Pan SSR Wojciech K., początkowo nie zachował się w pełni uczciwie, ale tylko dlatego iż został perfidnie (usunięte przez administratora) Osoba składająca fałszywe zeznania przeciwko nam, została z czasem zamknięta. Publiczne deklarowanie iż Policja nas (usunięte przez administratora) nie powinno być wymazywane, gdyż widać to wszem i wobec w aktach w Sądzie Rejonowym w Chorzowie. To nie jest domniemanie czegoś, tylko statyczne fakty. Jako ofiara stalkingu w rozumieniu art. 190a1 Kodeksu karnego od przedszkola, co rozciągnięto na okres umownie około 31 lat stalkingu, gdyż trudno to nawet po-liczyć, zostałem skazany właśnie za stalking przez Sąd Rejonowy w Chorzowie. Policja mogła to zatamować, ale tego nie zrobiła. Podobnie prokurator, wiedząc że mama wygrała wstecznie sprawę z pewnym komendantem, aby się na nas zemścić, nasłał policję właśnie w dniu urodzin mojej mamy, aby uderzyć we mnie i w mamę. Usiłowano zainstalować mnie umyślnie w areszcie, w dniu urodzin mojej mamy. Prawdziwą nowością było, iż wstawił się za mną pracownik policji. Tak też nie trafiłem do aresztu w dniu urodzin mojej mamy. Jednak, przyjechałem do mieszkania zarażony korona-wirusem, czym zaraziłem i moją mamę w dniu jej urodzin. Min. wypadła mi potem część zębów z którymi nie miałem nigdy większych problemów. Nasze sprawy z okresu ok. 20 lat w ciągu roku, załatwiłaby przeciętna osoba z policji. Nikt palcem nie kiwnął aby nam pomóc. Dlatego też w Będzinie wymijając policję z Będzina, doprowadziliśmy do min. zamknięcia szkodliwego sklepu nocnego monopolowego, a w Świętochłowicach wymijając policję ze Świętochłowic, doprowadziliśmy do wyburzenia pod-blokowej przepompowni wody / ścieków z uwagi na dawny hałas, której nikt nie dał rady w skali ok. 30-tu lat. Dlatego nie ufamy instytucji zwanej policja, garstka pracowników policji coś tam nam pomogła, a tak - to kompletne nic. Zniesławienie to sytuacja w której dany podmiot jest np. poniżony publicznie, który traci zaufanie. Skoro policja nigdy nie miała statusu instytucji godnej zaufania, logiczne iż nie da się jej zniesławić przez jej umniejszenie. Nie jest wykonalne utracenie statusu "godny zaufania" nigdy go nie posiadając. Tomasz Komenda spędził ok. 18-tu lat w więzieniu za zbrodnię której nie popełnił, a potem zmarł na nowotwór. Jestem osobą o podobnym klimacie, nowotworową. Umrę pewnie za jakiś czas, a policja nadal nie będzie pomagać społeczeństwu, modelując samych siebie na godnych zaufania. Zrujnowano nam miejsce do nauki, co rzutuje na późniejsze znalezienie pracy, czy założenie rodziny. Wykluczono społecznie. Kiedy dowiedział się o tym Sąd, zaczęli się bać o swoje stołki, dlatego podkładają nam w sieci internet w sprzedaży sprzęt niegodny zaufania, który ma zdalny pulpit itp technologie, aby przewidzieć nasze ruchy oraz modelować nowe re-presje, aby nie stracić stanowisk. Zablokowali nam możliwość kontaktu z rodziną, możliwość odnalezienia starych znajomych, jak i pozyskanie nowych. W taki sposób funkcjonują zorganizowane grupy przestępcze w rozumieniu art. 258 Kodeksu karnego. Tak zwane "środki zabezpieczające" mają zabezpieczyć jedynie stołki osób, które nas (usunięte przez administratora) Pod pretekstem działania "zgodnego z prawem". Moja mama wykryła jeden guzek, ja mam ich kilka. Także blokują co się da, abym umarł we własnym mieszkaniu, aby wyglądało na śmierć naturalną. Z dniem 23.05.2019 r., pracownik wydziału kryminalnego nazwał mnie "on jest problemem", a potem osadzono mnie w areszcie. Gdy było do mnie pogotowie, zachęcano mnie abym dobrowolnie udał się z pracownikami pogotowia na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego. Skoro i tak wybrnąłem, po paru miesiącach znowu szkodliwe osoby się podkładały, aby sposobem pod-modelować mi schizofrenie paranoidalną. Co się nie udało. Nagrani (usunięte przez administratora) na fałszowaniu pewnego protokołu, zostali zgłoszeni do prokuratora. Mamy dowód 100% (usunięte przez administratora) Tylko Sąd Rejonowy w Chorzowie oraz Sąd Okręgowy w Katowicach, okazał się być podmiotem godnym zaufania. Wszelkie podrzędne podmioty, zachowują się cyklicznie dziwnie, w mniejszym / większym stopniu. Przepraszam za możliwe błędy mam min. uszkodzony wzrok, słuch, nie mam części zębów, parę tygodni wstecz umiejętnie mnie podtruwano, prawie zszedłem. Modelowano wprost do naszego nagrania że tutaj umrę, że sobie moje nagrania ze sobą do trumny zabiorę... Proszę w miarę możliwości zadbać, aby nie usuwać tych treści.

gosc Nowy wpis

Firma krzok lub kogucik... jak kto woli.

mat

Nie polecam nikomu! Najgorszy serwis na swiecie! Ceny z kosmosu nawet za czesci ktore sa wyeksploatowane. Wlasciciel jednoczesnie serwisant twierdzi ze "nie jest k**wa po jakiejs zawodowce" ale patrzac na sposob rozmowy z ludzmi nie skonczyl nawet podstawowki....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o. - Bytom

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o.
  • Żołnierza Polskiego 17 lok. 8
    41-902 Bytom

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nomix Sp. z o.o.