Login Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Login Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Login Sp. z o.o.

pok
użytkownik zarejestrowany

rte, a gdzie było to ogłoszenie, bo mam doświadczenie informatyczne i szukam pracy w okolicy. Podobno login może ludzi poszukiwać tylko wtedy gdy znowu trafi się jakiś dobry kontrahent. Czy coś na horyzoncie się klaruje?

Zenek

Kiedyś duża i prężnie działająca. Teraz to już tylko wydmuszka. Działa jeszcze siłą rozpędu. Poza tym dziwna organizacja. Niby jedna firma a podział wewnętrzny jest. Działają jak 2 firmy pod jednym szyldem. Mają wszystko podwójne np. 2 dyrektorów handlowych. I pomiędzy sobą konkurują. Pracownicy spoko ale kadra zarządzająca beznadziejna. Bardzo krótko pracowałem tam ale szczególnie taki Sebastian jest bardzo niekompetentny. Uciekłem szybko bo z nim nie dało się współpracować. Generalnie nie polecam.

Piotr

najgorsze praktyki jakie istnieją każą czyścić drukarki i komputery z dojazdem do tej "firmy" wychodzi 10 godzin w plecy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Login Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Login Sp. z o.o.