Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gostyń 1

Gostyń

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gostyń 1

loka

praca jak praca. w kazdym urzedzie taka sama. chociaz nie.. zalezy od miejsc a w ktorym czesciej klienci przychodza. ponadto praca bardzo nie wymagajaca, glownie siedzaca przy komputerze i papierach. raczej zarobki nie sa wielkie slyszlalam ze kolo 1800 zl.. ale ja to jest z naborami? bo ostatnio nic nie oglaszaja.. z gory dzieki za pomoc.

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gostyń 1 – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gostyń 1 - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gostyń 1