Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Nowa Sól 1

Nowa Sól

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Nowa Sól 1

as52

To co się dzieje w placówce przy ul. Staszica zakrawa na kpiny ,ile razy w niej jestem ,kolejka do drzwi lub jeszcze dalej paniom nie zależy na klientach ,lecz na dotrwaniu do końca zmiany. Dzisiaj tj. 17.05.2017 ,są dwa stanowiska ,jedna pani obsługuje, druga pani kartka , stanowisko nieczynne i stuka datownikiem a klienci czekają . Myślę że najpierw obsługa klienta a w miarę wolnego czasu niech stuka tym datownikiem.

granada

Proszę powiedzcie mi, że u was są jakieś ogłoszenia od czasu do czasu. Bo przyznaję że chodzę od miejsca do miejsca i szukam jakiegoś punktu zaczepienia.

Jak traktuje się pracownika w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Nowa Sól 1? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Nowa Sól 1 - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Nowa Sól 1