Pub Pod lwami

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Pub Pod lwami

poldek

Jeden z najbardziej znanych Pub-ów w Kędzierzynie-Koźlu. Ciekawe miejsce żeby się spotkać z przyjaciółmi napić piwa zagrać w bilard oraz dart, wiec sa tez atrakcje u nich no i to przyciąga klientów, Odnośnie pracy to na razie chyba nikogo nie szukają do nich.

kamila i anna

szefostwo jest ok. zarobki takie sobie, ale można sporo wyciągnąć [usunięte przez admina]klientów, właściciele przymykają na takie zachowanie oko, więc szalej dusz piekła nie ma.. szczerze polecam :P dla kombinatorów i leniwych...

Zostaw opinię o Pub Pod lwami - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Pod lwami