Opinie o Firma Przemysłowo Handlowa Domlex Leszek Klimanek w Dziergowice

counter
1 5 34 5 1

Czaruje dobrze pan Leszek niby przelewy opuszczone A od miesiąca nie doszły. Chyba że przez Kambodże idą

@anonim

I długo Pan nie odzyska swych pieniędzy radzę ciągle dzwonić i nie opuszczać bo inaczej nie ma szans żeby Pan odzyskał kase

Cieśla
@Pracownik

Nawet ciągłe telefony nic nie zmienią :) nie polecam! polecam wybrać się do pip

Teresa Nowy wpis
@Cieśla

Panowie pracowali u pana Leszka i nie dostali pensji, czy zalega on za towar? Tak czy tak, rzeczywiście słabo. Czy jego firma nadal działa?

Andrzej Nowy wpis
@anonim

Ja zgłosiłem sprawę do sądu z powodu braku wynagrodzenia. Mam nadzieje, że uda mi sie odzyskać pieniądze. Chodzi o niemałą kwotę... Czekam obecnie jak sprawa się rozstrzygnie. Firmy nie polecam. Pół roku prosiłem sie o pieniadze az musialo skończyć się w sądzie. Innym tez to polecam. Inaczej pieniędzy nie zobaczycie.

Cieśla Nowy wpis
@Teresa

Za wykonaną prace na terenie Niemiec, nadal nie ma wynagrodzenia sprawa wchodzi na drogę sądowa. Dziwi mnie to że zgłaszałem sprawę do państwowej inspekcji dostałem list zwrotny że sprawa jest w toku i od 3 miesięcy cisza

Kacper Nowy wpis

@anonim nadal nie ma ?

TakNie

Ile jeszcze osób zostanie oszukanych, zanim ktoś się zajmie Panem. Długo się zejdzie zanim ktoś odzyska swoje pieniądze

Teresa

Dawno nikt nie pisał nic o pracy w Domlex. Chciałabym dowiedzieć się czy pracujecie też w weekendy i święta? Dzięki za odp.

@Teresa

Nie polecam chyba że chcesz pracować charytatywnie. Wypłaty brak. Pan leszek nie odbiera i nie odpisuje.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adam

Niepokojące informacje. Tylko, że gdyby tak było to firma nie prowadziłaby dalej swojej działalności.

@Adam

Niestety informacje negatywne są jak najbardziej prawdziwe. Miałem okazję przekonać się na własnej skorze

Tak3Nie
@Pracownik

Ja to samo... dzisiaj złożyłem pozew do sądu. Wynagrodzenia brak od pół roku.

Krzysiek

(usunięte przez administratora) Pracę zakończyłem pół roku temu i do dzis nie dostalem wynagrodzenia!!!! Złożyłem pozew do sądu !

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 303 dni.

Jak jest z awansem w Firma Przemysłowo Handlowa Domlex Leszek Klimanek?

Adam

Omijać firmę z daleka!! Zostal zlozony pozew zbiorowy przeciwko panu (usunięte przez administratora)za niezaplacenie wynagrodzenia za pracę w Niemczech. Obiecywanie stawek i wypłat i niepłacenie pieniędzy. Ludzie pracują za darmo i zjeżdżają do domów bez pieniędzy.

Tak15Nie4
@Adam

Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego. Nie mam juz siły prosić sie o swoje ciężko zarobione pieniądze.

Tak7Nie
Anonim
@Adam

Też również bym się dołączył

Tak2Nie
@Adam

Chętnie dołączę się do pozwu proszę o kontakt

@Pracownik

Prosze dać swój numer telefonu, maila albo co kolwiek. Chcialbym sie skontaktowac. Mam taką samą sytuację. Chce sie dołączyć do pozwu przeciwko firmie Pana Klimanka Nie moze zostac bezkarny i zarabiać na ciężko pracujących ludziach!

TakNie

Omijać szerokim łukiem. Zero kontaktu, numery większość nieaktywna, dzwoniąc miliony razy zbywa mówiąc jutro jutro jutro. Mimo wielu pism zero odezwu.

Anonim

Omijać tą firmę szerokim łukiem brak pieniędzy na konto. Wypłaty z 3 miesięcznym opóźnieniem ciągłe proszenie o pieniądze. Powinien ktoś się wziąć za tą firme

Tak10Nie
ciesla

Pracuje u pana leszka juz ponad rok i nie mam zastrzezen, byly opoznienia jesli chodzi o pieniadze, ale to wszystko wina ludzi ktorzy zamiast pracowac wola sie napic. Pan leszek zawsze pomocny i jak trzeba to da zaliczke. Panie z biura tez sa w porzadku, zawsze pomoga jesli chodzi o dokumenty. Ci co chca pracowac to beda bez probolemow i takie jest moje zdanie.

Tak7Nie8
ADI

POLECAM

Tak4Nie10
ADI

PRACUJE 6 MC BEZ PROBLEMU PRACUJESZ TO MASZ GDYBYM SLUCHAŁ TYCH CO BYLI NA BUDOWIE TO BYM NIE PRACOWAŁ JUŻ JAK SIĘ OKAZAŁO PRACWALI TAM W WIĘKSZOSCI NOWI PRACOWNICY Z 2 I 3 TYGODNIOWYM STAZEM I PRETENSJE ŻE NIE DOSTALI PIENIEDZY ZE KLIMANEK NIE PŁACI , JAK DOSTALI ZALICZKI JUŻ BYŁ PROBLEM GDYŻ NIE BYŁO ICH W PRACY Z POWODU CHOROBY ALKOHOLOWEGO NIERÓBSTWA POLECAM 100%

Tak6Nie11
tadzio

polecam 100%

Tak6Nie10
tadzio

Pracuje już 3 rok w Firmie P.KLimanka owszem były opóżnienia o ktorych mowił a jak były to z powodu wykonanych prac przez pijaków i tzw fachowców dlatego była zapłata wstrzymana ze trzeba było poprawiac pracę ale zawsze dostałem co miałem + kiedy potrzebowałem zaliczek nigdy mi nie odmówił od kilku miesięcy były problemy przez to iż zwiekszyl załogę która spowodowała straty a po tygodniu chcieli zaliczki za caly mc polecam w 100 % tadzio

Tak6Nie10
Brutalny

Witam też się wypowiem co do płatności to może jest opóźnienie ale nie 3 miesięczne znam firmy np. Ok polska co płaci za pierwszy miesiąc przepracowany dopiero w drugim wiec Ludzie co sie wypowiadaja na ten temat to tacy co piją lub nie znaja sie na pracy.Bo jak by nie płacił to by nie pracowało 50 ludzi w tej firmie sam pracuje od 2.5 roku.I jako pracownik bez nałogowy smieje sie waszych opini pozdrawiam

Tak6Nie9
Tomasz

Kolejny dzień i brak pieniedzy na moim koncie za pracę wykonaną 3 miesiace temu. Jesli nie chcecie sie denerwować radzę omijać firmę z daleka! Do firmy nie da sie dodzwonic, brak pieniedzy, brak kontaktu! NIE POLECAM!!!!

Tak11Nie1

Stanowczo odradzam firmę Domlex pana Klimanka !!! Mamy prawie sierpień a wynagrodzenia za maj brak ! Wykonane setki telefonów, pan Klimanek albo nie odbiera albo mówi że jutro, pojutrze będą pieniądze i tak w kółko... jutro wybieram się do sądu pracy. Złożone bedzie rowniez zawiadomienie do inspekcji pracy. Nie polecam!!!! Omijać firmę szerokim łukiem !!!!!!!!

Tak6Nie1
siwek

najlepsza firma jaka znam . numeru nikomu do szefa nie dam zeby nie powciagali wujków szwagrowi i innych pociotkow i bd robic za dobre pieniadze i chwalic sie po wsi jak im dobrze i passatami wozic ???????????? ps jak widzisz te firme uciekaj gdzie pieprz rosnie ...

Tak4Nie1
Aaamn

Stanowczo nie polecam, dużo obiecują i na tym się kończy. Aby odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze trzeba dzwonić milion razy i się upominać ☹️☹️☹️ omijajcie ta firmę szerokim łukiem !!!

Tak5Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Przemysłowo Handlowa Domlex Leszek Klimanek - Dziergowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad