Opinie o Zenon Garbocz Pphu Investbud w Kuźnia Raciborska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zenon Garbocz Pphu Investbud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zenon Garbocz Pphu Investbud o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zenon Garbocz Pphu Investbud w Kuźnia Raciborska

Darek

Firma tego pana nie dziala juz od kilku lat pod wskazanym adresem. Prosze sie nie dac nabrac temu panu tak jak znajome mi osoby

@Darek

Ten pan to zwykły oszust na robocie wogole się nie zna tylko zmarnował materiał nabrał pieniądzy jako zaliczki i zniknął pracy nie dokończył bo stwierdził że zabrakło pieniędzy zawyżył ceny normalnie porażka tel nie odbiera a najlepsze jest to że nie ma się gdzie koleżanka odwołać

To żaden fachowiec Nowy wpis
@Darek

Zwykły amator,pojęcie o budowlance bardzo podstawowe,niesłowny,nieodpowiedzialny,brak słów.Nawet jak zrobi robotę trzeba poprawiać.Mieszka w kuźni raciborskiej tyle wiem.

Czy w Zenon Garbocz Pphu Investbud możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracownik Nowy wpis

UWAGA!!!!!!! Radzę uważać na niego jako pracodawcę i wykonawcę .Pracowałem u niego miesiąc okazuje się za darmo ciągle słyszę że nie ma pieniędzy na wypłatę a co do wykonawcy pracuje z synem 18l jak i ojciec tak i syn nie mają zielonego pojęcia o jakichkolwiek pracach związanych z budowlanką

Katarzyna

Nieodpowiedzialny, niesłowny, PATOLOGIA! Z dala od takich ,,fachowców,, . Pan Zenon umówił się z nami na wykonanie prac, która miał wykonać pod nieobecność moją i dzieci aby nie wdychały pyłów bo są chore. Mąż wszystko przygotował po czym czekał dzień, dwa, trzy....pan Zenon tłumaczył się nawałem prac. Ja zdążyłam przyjechać z dziećmi w poobdzierane ściany. Po ostatnim telefonie, przestał juz odbierać od nas połączenia, nawet nie oddzwonił. Takie traktowanie ludzi to PATOLOGIA!

Main
@Katarzyna

Dobrze się stało że nic u Was nie zrobił,u mnie zrobił,zmarnował materiał za 10 tys. zniszczył kostkę brukową,zapchał kanalizacjęi kilka innych rzeczy.po dacie postu miał u mnie dokończyć w tym czasie ale roboty nie skończył.Facet ma kupę długów i podobno nie tylko nam napsuł krwi.

@Main

Nie wiem czy mówimy o tym samym facecie Zenon starszy pan podobno z okolic Rybnika robił znajomej płot nabrał zaliczek na (usunięte przez administratora) kasy płot porażka zniszczył materiał płotu nie skończył zawyżył ceny i znikł tel nie odbiera ale jak mówię nie wiem czy mówimy o tym samym facecie

Main
@Jan

Tak to ten sam,dramat poprostu,najpierw zaliczki które wydaje na inne długi,a później wciska byle jaki materiał na robocie się nie zna przynajmniej na nowych technikach.Wszechwiedzący i tyle.Trzeba go pilnować bo nabierze robót i później kombinuje iść tam gdzie więcej zgarnie.W necie są sprzedane jego niektóre długi.Chate ma że chocho,mercedesy i żyje całkiem wygodnie,ale swoich klientów wcale nie szanuje.

@Main

Moja znajoma (usunięte przez administratora) i uciekł jak (usunięte przez administratora) nawet faktur ani rachunków nie przesłał kamienie zniszczył krzywo wymurował że musi na poprawki inną firmę brać inną cena na umowie inną na koniec zawyżona sprawa idzie do sądu bo pieniądze wziął jeszcze w zeszłym roku miał sprzedała i bramę kupić tego już nie zrobił zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Jan Nowy wpis
@Main

Znasz może domowy adres tego pana bo chcemy z żoną się do niego wybrać gdyż nie przedstawił nam rachunków za zakupiony towar i kompletnie nas olewa

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zenon Garbocz Pphu Investbud? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku praca?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy urlop w Zenon Garbocz Pphu Investbud jest płatny 100%?

Nier

To (usunięte przez administratora) na kasę i urlop nie masz co liczyć

@Nier

Jak to? A jaki rodzaj umowy się podpisuje? Bo jak normalne uop to jednak powinno normalnie wszystko przysługiwać zgonie z KP przecież

@Emilia

Facet jest z tych co to wychodzą z założenia rób rób a o pieniądze nie pytaj,za to od klientów wyciąga zaliczek ile wlezie po czym rozpapra robotę,zniczy materiał i co się da przy okazji,po czym liczy na to że go wyrzucą,jak nie wyrzucają,sam się nie pojawią.Długów ma tyle że nie ogarnia,taki chłopek roztropek.

@Nier

Nie wiem czy mówimy o tym samym starszy facet jeździ starym mercedesem nabrał od znajomej zaliczek na wykonanie płotu płot wymurował porażka zniszczył materiał płotu nie skończył i znikł tel nie odbiera firma na pieczątkach jest z Łodzi jak mówię nie wiem czy mówimy o tym samym facecie

@Nier

Ale jaki sens ma to wszystko, skoro ostatecznie generuje długi. On celowo sobie sam je robi czy to skutek uboczny tych dziwnych nieprzemyślanych chyba działań, które opisujesz?

@Emilia

Ja myślę że ten pan działa w ten sposób bardzo przemyślanie pracuje tylko u tych ludzi u których umi wyłudzić zaliczkę na robocie wogole się nie zna to taki stary (usunięte przez administratora) bo wie że nikt mu nic nie zrobi taki sposób sobie znalazł sobie na życie na pierwsze spotkanie przyjeżdża z żoną żeby wzbudzić zaufanie i (usunięte przez administratora) że ma firmę a później robi sam coś zawsze zrobi żeby to nie podlegało w prawie jako (usunięte przez administratora) ostrzegam tylko inne osoby nie dajcie się nabrać i oszukać temu człowiekowi

@Emilia

Sens?długi powstają ponieważ klienci nie są zadowoleni z wykonanej(lub jej braku) pracy,inne opłaty pewnie robi w kratkę,u tych co mają większe zlecenia do zaoferowania ma okazję wyłudzić większą zaliczkę,więc na Marlboro,benzynę i resztę ma.A jak przychodzi moment że klient ma pretensje o brak postępu w pracach,wymyślą bajkę o nie zapłaconym podatku czy innym fakcie by otrzymać następne pieniądze które idą na materiał przynajmniej częściowo.Pomysłowy jest,nie boi się odpowiedzialności bo sam de facto nic nie ma.

@Nier

A zna może ktoś jego adres domowy bo chętnie z żoną bysmy się tam wybrali bo nam nie dał nawet rachunków za materiał będziemy bardzo wdzięczni marrbolo pali to fakt bo po placu zbierałem pety po nim do nas również dzwonił i prosił o pomoc finansową i daliśmy mu jeszcze 5000 tys zł a teraz tel nie odbiera

@Jan

Aż ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie po osobistym rozmówieniu się, skoro faktycznie jest tak jak tutaj ludzie opisują. Czyli ta pomoc finansowa to była pożyczka i nie odnosiła się do usługi?

@Emilia

Koleżanka nawet nie wie gdzie może się odwołać do kogo zwrócić się o pomoc ten pan z tego co piszą ludzie nagminnie (usunięte przez administratora) ludzi wyłudza zaliczki pracy wykonuje nie solidnie wręcz bardzo źle o obiecanych terminach nawet nie wspomnę nie kończy robót i znika i nie rozlicza się normalnie porażka zwykły (usunięte przez administratora) który żeruje na naiwności ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Zenon Garbocz Pphu Investbud - Kuźnia Raciborska

• Jak się pracuje w Zenon Garbocz Pphu Investbud?

Zobacz opinie na temat firmy Zenon Garbocz Pphu Investbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zenon Garbocz Pphu Investbud
  • Stefana Czarnieckiego 34