QUAZI

Opinie o QUAZI

Nie zgadzam się z koleżanką. Jestem z-cą kierownika pracuje tu 2 lata i jestem zadowolona z tej pracy. W ciągu 11 m-cy miałyśmy braki na 2300zł więc nie wiem jakim cudem wy w krótszym okresie miałyście aż TYLE!!! Dyrektor jest spoko, firma fakt młoda, ale za to złego słowa na nią nie powiem

byly pracownik

Pracowałam w Quazi 2 lata, bylam z-ca kierownika. Jest to bardzo młoda firma, dlatego wszystko jest tam BARDZO nieprofesjonalne. - we wszystkich sklepach pracują osoby z podstawowym wykształceniem - każdego dnia pracownicy musza przyjsc do sklepu pół godziny wcześniej i najmniej pół godziny później wychodzą- za co oczywiście nikt im nie zapłaci. - grafik ustalany na 3 miesiące z góry - w sklepach nie ma żadnych zabezpieczeń (klipsy, bramki, ochroniarze), ale za wszystkie kradzieże odpowiadają pracownicy (mój sklep w ciągu 5 mies. miał 9 tys strat)- jesli sie zbutnujesz i nie będziesz chciał/a bulić- odpadasz z gry posądzony/a o to, że to ty kradniesz. - zdarzało mi sie tram pracować po 12-13h 7 dni z rzędu, bo nikt nie chciał przyjśc do pracy, co na dyrektorze nie robiło żadnego wrażenia, po jakims czasie miał do mnie pretensje o ilośc nadgodzin- aha, nadgodziny są wypłacane tylko i wyłacznie za jego zgoda.. - sklepy są odwiedzane przez tajemniczych klientów, którzy często piszą raporty aby sie przypodobac dyrekcji, często możecie dowiedzięc sie że nie było was w pracy kiedy tak naprawde byliście..

Zostaw opinię o QUAZI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QUAZI