counter
1 8 6 5 1
Bolo Nowy wpis

Jesteście pewni, ze firma nie zasługuje na nic pozytywnego?

anonim Nowy wpis

Marta Nowy wpis

Czy mogłabyś przybliżyć jaka jest obecna kondycja firmy? Od dłuższego czasu nikt nie wypowiadał się na temat pracodawcy. Interesują mnie takie aspekty pracy jak: wynagrodzenie, rodzaj zawieranej umowy o pracę i aktualne rekrutacje. Jeśli masz informacje na ten temat, podziel się nimi.

Administrator Nowy wpis

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Danuta Dyjak Construction?

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Danuta Dyjak Construction. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Lucjan

@Danek mam dokładnie ten sam problem z wieloma komentarzami na wielu forach internetowych. Wiem - każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, te negatywne często są bardzo cenne - ale błagam o jakieś konkrety :)

były pracownik

Ja już jestem po rozprawach z DDC. Wygrałem sprawe i mają zapłacić ,ale co dalej? Okaże się.

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Dyjak Construction - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 8 ocen.