Opinie o PKN Orlen w Trąbki Wielkie Lubelska 130

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PKN Orlen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PKN Orlen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Trąbki Wielkie Lubelska 130

Dawid Nowy wpis

A czy na tej stacji macie jakiś ciekawy pakiet socjalny ?

Dahu Nowy wpis

Zależy też chyba gdzie i na jakim stanowisku @banka. Jak widzę ofertę na kierownika działu projektów i analiz jakości to z pewnością zarobki są większe niż 2400. Do tego dochodzi umowa o pracę.

Madiii Nowy wpis

Co chwilę zmiana kadry i niestety na coraz gorszą. Panie mają wielki problem z tankowaniem gazu. Przestałam tam przyjeżdżać.Plus za zawsze czyste toalety i zatowarowanie.

klient Nowy wpis

A jakie obowiazki, placa ? myslalem by w wakacje dorobi. Nie kokosow ale cos jednak chce z tego mieć, a co do obslugi to jest calkiem w porzadku.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PKN Orlen, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klient

Znam osoby które tam pracują i nigdy nie słyszałem o mobbingu w pracy a wręcz przeciwnie :) atmosfera pracy przyjazna i wszyscy pomocni oraz uśmiechnięci. Skoro osoby pracują tam już 3lata to chyba nie mają źle... Zastanawia mnie własne ubranie skoro jak widzę pracujecie w służbowych takich jak na innych stacjach, a z tego co wiem u ranią zapewnia Orlen jak wszędzie :) więcejteż kłamstwo. (usunięte przez administratora)) wydaje mi się, że osoba która to pisała została na czymś przyłapana i zwolniona :) ja jestem klientem tej stacji i nadal będę a to co ktoś tu pisze musi chyba być sam zdesperowany. Jestem zadowolony z obsługi na tej stacji :)

?

ogólnie masakra. jeśli chodzi o obslugę klientów to jest to na poziomie bardzo dobrym, ale tylko i wylacznie z tego wzgledu ze jest tam prowadzony mobing. nie polecam pracy na tej stacji, poniewaz szef nie wyplaca zeleglego ekwiwalentu za nie odbyty urlop ( nawet nie ma mowy o pojsciu na urlop, osoby pracujace tam po 3 lata zostaly bez urlopu ani bez pieniedzy za ten urlop), ucinanie wyplaty za "braki" na magazynie, za mandaty ktorych nikt nie widział na oczy, napieta atmosfera w pracy pośrod prawie samych konfidentow, nie wyplacenie nawet najnizszej krajowej, brak ekwiwalentu za wlasne ubranie i buty, pracownicy sami musza placic za badania lekarskie (wstepne, okresowe), nie wyplacenie 20% premii za prace w godzinach nocnych. pracujacy tam ludzie sa zmuszeni takich warunkow w akcie desperacji, poniewaz "nie ma pracy". pisze to z wlasnego doswiadczenia. stanowczo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Trąbki Wielkie

PKN Orlen