Cartondruck Polska

Tczew

Opinie o Cartondruck Polska

Nkcddvvfe

Super Praca lekka i miła atmosfera POLECAM ! ;)

Olk

black
@Olk 10.04.2017 08:03
Tragedia,sekty rodzinne i stare kwoki które lubią rządzić a brygadzisci na to pozwalają. Nie polecam mmm!!!!...

aż tak na prawdę jest źle ? ?

Duch
@black 12.04.2017 19:09
aż tak na prawdę jest źle ? ?

Tak coś w tym jest. Olk zapewne miał na myśli głównie pseudo brygadzistki z owego podpadniętego działu.. Nikt się tam nie odzywa bo zaraz jest się tym najgorszym. He nie takie stare te kwoki-a… Poza tym całkiem fajna firma Polecam.

chuda1991

Witam ! Pracowałam w 2014 r . Było super miła atmosfera ... i dobra brygadzistka :)

remi

Firmę ogólnie oceniam bardzo pozytywnie. Większość pracowników jest przychylnie nastawiona do "nowych". Oczywiście znajdą się też "czarne owce", które lubią pokazać, że to oni są tu starsi stażem i ważniejsi. Osób takich na całą firmę naliczyłem zaledwie 3, więc nie jest źle. Z generalną większością współpracuje się dobrze. Generalnie podczas pracy nie ma zazwyczaj niewyobrażalnego ciśnienia, że wszystko musi być zrobione na wczoraj. Praca jest zaplanowana tak, że z wszystkim da się wyrobić. Czasem zdarza się, że trzeba zostać chwilę dłużej, ale takie sytuacje są rzadkością. Pensja jak zwykle jest kwestią gustu. Ogólnie firma całkiem ok.

Zostaw opinię o Cartondruck Polska - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cartondruck Polska