RADMOT Sp. z o.o.

Opinie o RADMOT Sp. z o.o.

Student

Witam! Jestem studentem 3 roku MiBM, rozważam praktyki w tej o to firmie, warto? Nauczę się czegoś konkretnego? Dodam, że potrafię napisac program np w Nx Cam na toczenie i frezowanie (mialem na zajęciach i całkiem nieźle mi to poszlo) ale potrzebuję solidnej praktyki na ten temat ponieważ wiążę z tym swoją przyszłość zawodową. Ktoś kto mi w tym pomoże ponieważ to dopiero początek mojej przygody a obycie w "środowisku Camowskim" na praktykach napewno mi w tym pomoże Proszę o opinie

K.

W radmocie nie ma dobrej atmosfery. Tu w ogóle nie ma atmosfery. Psuje ją sam wice. Znowu ludzie zaczną uciekać i kierownik zejdzie na maszyny. Pzdr.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w RADMOT Toczenie Frezowanie CNC sp. z o.o. sp.k.?

wiesio

Tonący okręt Radmot znowu zwalnia hurtem !

_X_
@wiesio

Tak Radmot zawsze tak działał z zaskoczenia zwalniają ludzi w tym roku już trochę osób się o tym przekonało... Szkoda bo pracodawca robi sobie wrogów wśród specjalistów w swojej branży... A konkurencyjnych zakładów wokół trochę jest... Szanowny Panie prezesie trochę szacunku do swojej kadry bo niedługo na zakładzie zostaną pustki. Pandemia się kiedyś skończy a zrażeni specjaliści już nie wrócą jak zobaczą że na Radmocie świat się nie kończy :)

RADMOT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Planowania Materiałowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Obojętny

Straszne miejsce. Nie polecam. Jeśli jest ktoś zainteresowany rozwojem powinien poszukać innego pracodawcy.

Przeciwny

Nie polecam Radmotu z kilku względów... Praca na kilku maszynach na raz... pełna kontrola jakości robota na 3 zmiany często po 12 godzin. (usunięte przez administratora) Normy czasowe na kazdy detal mierzone ze stoperem. brak normy brak premii... A maszyny stare to jeszcze nie raz trzeba sobie samemu naprawić..

Cekaem
@Przeciwny

Chyba Ci się gościu firmy pomyliły. W Radmot pracujemy na dwóch maszynach. Za jakość odpowiada pracownik, ale nie mierzy produkcji 100%. Od naprawy maszyn jest dział UR który nota bene świetnie sobie radzi. Po 12h pracują ci co chcą. Nikt nikogo nie zmusza. Atmosfera jest spoko. Pracuje krótko ale w porównaniu z innym firmami jest bardzo dobrze

Przeciwny
@Cekaem

Jedyne co w tej firmie działa to dział HR którego pracę widać na tym forum... A utrzymanie ruchu to kpina jakaś wcześniej (usunięte przez administratora)naprawił więcej i chodziło dłużej jak teraz.

magik
@Przeciwny

Trafione w sedno normy wyśrubowane maszyna katowana na maksymalnych posuwach wszystko szybko się zużywa. Maszyny rozsypują sie w oczach i jak zwykle wszystkiemu winny operator... Utrzymanie ruchu kompletne (usunięte przez administratora) przyjdzie coś ściemni i pójdzie a ty sie męcz całą noc bo robi braki...

Jasiu
@Cekaem

Po ilości unikalnych zgłoszeń tego postu widać ile prawdy w tym co piszesz. Nie polecam Radmotu wyzysk za jak najniższą stawkę...

Xxxx

Czy w firmie radmot tylko dla kierownikow są pieniądze na wszystko, nowe samochody , nowe biura wszystko co chcą to maja .. od stycznia kolejny raz zmienia sie placa mimimalna , a kiedy zmieni sie stawka dla szarych pracowników? Bo od kilku lat temat rzeka ..

Gal anonim
@Xxxx

Jeśli coś potrafisz to stamtąd uciekaj i nie daj się wykorzystywać, jeśli nie to nie licz na pieniądze w tej firmie... Ja zmieniłem radmot na inną firmę i nie żałuję

Obojętny

Firma jako pracodawca nie jest godna plecenia.(usunięte przez administratora)

Czy często w firmie RADMOT Toczenie Frezowanie CNC sp. z o.o. sp.k. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Stefano por favor

Ostatnio była przeprowadzona rekrutacja wewnętrzna na stanowisko młodszy konstruktor więc można powiedzieć że się zdarza :)

Dżon

Dzieciak rządzi - ciąg dalszy! Najlepiej zatrudnij samych swoich kolegów (o ile jeszcze jakiś masz) i tylko takich którzy nie mają swojego zdania i będą biegać za tobą grzecznie na sznureczku! Oby tak dalej!

Sanek
@Dżon

"Dzieciak" tak rządzi jak mu donoszą jego kierownicy... Nie ma się co dziwić bo każdą decyzję podejmuje się na podstawie posiadanych informacji... Jak kierownik mąci żeby ukryć swoje wpadki to niestety na tej podstawie potem prezes podejmuje jakąś decyzję... Często nie do końca idącą w parze z dobrem firmy i pracowników... Co do samej firmy nie mam nic jednak jest w niej kilku cwanych pozerów którzy zasiedzieli się na swoich stanowiskach.

Swoj
@Sanek

Prezesie cieszę sie Pana szczęściem rodzinnym i kibicuję Do Piotrka nic nie mam ale powinien więcej przyglądać sie firmie bo tracą na tym jego pracownicy ! Czyste zasady współpracy generują czyste zyski w organizacji.... wiedziała to doskonale jedna osoba której zabrakło w tej organizacji.

Jak jest z pakietem medycznym w RADMOT Toczenie Frezowanie CNC sp. z o.o. sp.k.? Można dołączyć rodzinę?

R

Tak, można dołączyć rodzinę

Złoty

Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej to fikcja pracodawca płaci za coś co nie działa !

K.

Lepiej wybrać inną firmę. Na początku zarobki są marne a żeby dostać podwyżkę trzeba podnosić kwalifikacje tylko tu jest problem. Bo tu czas i ilość jest najważniejsza a nie to że stoi operator 2 miesiące przy maszynie i dalej nic nie umie bo nikt nie ma czasu na to żeby coś mu wytłumaczyć. Przy przezbrojeniach jest stres żeby wyrobić się w czasie z góry narzuconym. Więc nie ma opcji żeby ktoś w tym czasie tłumaczył nowemu operatorowi krok po kroku od początku jak przezbroić maszynę. A to że niektórzy doświadczeni operatorzy nie chcą się dzielić wiedzą to już inna sprawa. Kamery są i kierownicy z nudów obserwują ludzi co robią zresztą nie tylko oni. Ogólnie czuć presję i wcale kolorowo nie jest.

Kolega
@K.

Kolego, hola hola. Przychodzisz bez doswiadczenia, ciesz sie ze ktos Ci zaufal. Firma jest od produkowania a nie uczenia. Nie chcialo sie uczyc w szkole to pokaz troche pokory i cierpliwosci. A jak sie pokarzesz z dobrej strony i na pewno i na szkolenia sie w koncu znajdzie czas i miejsce.

Ktoś to ja
@K.

Jakie są zarobki na początek? chcę zmienić zawód ,szukam pracy z przyszłością.

A

Pracuje już dłuższy czas i złego słowa nie mogę powiedzieć, praca w miłej atmosferze i w zgranym zespole, jednym słowem polecam????

X
@A

Widocznie nie musisz mieć współpracować z panną BN lub ze starszym synem właściciela ...

Młody

Mobbing w radmocie jest na porządku dziennym! Proponuję innym by również nagrywali swoje rozmowy telefoniczne i archiwizowali swoją korespondencję. Dzięki temu Wam również łatwiej będzie złożyć zawiadomienie do Inspekcji Pracy.

Danger

No kiedyś to było lepiej... teraz to tylko czasówki, tabelki,słupki i optymalizacja :/ Operator w tej firmie jest nikim. Kierownik bez żadnego pojecia o maszynach zarządza ludźmi. Drugi kierownik ma 4 dziewczyny od papierkowej roboty bo nawet tego sam nie ogarnia bo głowa zajęta tym co by tu do Grujca wywieźć... trzeci to ma nawet ludzi od noszenia "kanapek "... Cały handlowy udaje ze coś robi a zleceń nadal nie ma. Generalnie to wydawanie pieniędzy na glupoty zeby tylko było widac ze coś sie dzieje jak Pan P. z Niemiec wróci. Paranoja ... Niedługo to łańcuch do nogi operatorowi dadzą zeby za daleko od maszyny nie odchodził bo "dbamy o to żeby białego pola nie było"... kiedy to sie zmieni ? i kiedy Pan P. ogarnie ze to jest Polska a nie Niemcy ?Nie wiem ..

Danger

No kiedyś to było lepiej... teraz to tylko czasówki, tabelki,słupki i optymalizacja :/ Operator w tej firmie jest nikim. Kierownik bez żadnego pojecia o maszynach zarządza ludźmi. Drugi kierownik ma 4 dziewczyny od papierkowej roboty bo nawet tego sam nie ogarnia bo głowa zajęta tym co by tu do Grujca wywieźć... trzeci to ma nawet ludzi od noszenia "kanapek "... Cały handlowy udaje ze coś robi a zleceń nadal nie ma. Generalnie to wydawanie pieniędzy na glupoty zeby tylko było widac ze coś sie dzieje jak Pan P. z Niemiec wróci. Paranoja ... Niedługo to łańcuch do nogi operatorowi dadzą zeby za daleko od maszyny nie odchodził bo "dbamy o to żeby białego pola nie było"... kiedy to sie zmieni ? i kiedy (usunięte przez administratora)ogarnie ze to jest Polska a nie Niemcy ?Nie wiem ..

Stany

Redukcje i zwolnienia to obecna polityka firmy w odpowiedzi na wyhamowanie zamówień... Co w takim razie robi dział handlowy ?

Stany

Ja bym na twoim miejscu przyniósł nokie 3310 żeby mi tam zainstalowali aplikacje.... Prywatny telefon jest prywatny nie firmowy. Narzędzie niezbędne do pracy ma zapewnić pracodawca... Długoterminowo nie wiąże współpracy z tą firmą tu kultura pracy niektórych kierowników zatrzymała się w PLRu pewnie wszyscy wiedzą o kim mowa. Dział It w firmie nie istnieje, Dział handlowy śpi, Dział utrzymania ruchu chyba już nie istnieje. Przy takim zarządzaniu tymi działami nie będzie kolorowo jak zamówień coraz mniej ....

szarak

Pracuję w Radmot od roku i uważam, że jest bardzo w porządku. Praca spoko, pensja zawsze na czas, możliwy benefit w postaci ubezpieczenia po jakimś tam okresie, jasne zasady premiowania. Polecam

Byly
@szarak

Super.... Żyć nie umierać ???????????? Nigdy więcej Radmotu....

Gienio
@szarak

Może jeszcze choinkę zapachową dorzucają i używaną oponę od stara :)

M

Drodzy malkontenci! Mam dla Was kilka argumentów, które mogą wykazać błędy Waszego myślenia. W RADMOT jest bardzo dobra atmosfera, coraz więcej uporządkowanej pracy, monitory przy stanowiskach, czystość na halach, nowe systemy informatyczne, nowe podejście. Wykonujemy coraz trudniejsze części, a Klienci są z nas coraz bardziej zadowoleni dzięki lepszej ich obsłudze. Zawsze znajdzie się jakaś perspektywa w której pewne działania nabiorą zgoła odmiennego charakteru, co nie znaczy, że od razu trzeba je krytykować na forach. Sami przed laty w szkole i na studiach piętnowalismy takie osoby, budowalismy nasze kręgosłupy moralne w oparciu o uczciwość wobec siebie - nie wiem jak Wy, ale zostałem wychowany w ten sposób, że jak coś mam do kogoś to idę i mu to mówię, wtedy możemy nawzajem się rozwijać i szanować. Jak ktoś szuka takiej krytykanckiej anonimowości to tylko znak, że nie ma przysłowiowych jaj by powiedzieć coś komuś w twarz, nie ma honoru, nie ma pomysłu na poprawę. Nie znajdzie nikt w RADMOT ludzi idealnych, nie będzie takich - i dobrze, jeśli ktoś jest kierownikiem to nie dlatego że dostał ordery, jest ulepiony z lepszej gliny i ma świecić innym pracownikom w oczy, ale przede wszystkim po to by pomagać, powiedziałbym więcej - służyć. Zarządzanie to nie jest stawanie na podium, ale ciągnięcie całej drużyny do zwycięstw. I tu 2 kwestie - jeśli kierownik tego nie wykonuje to spróbuj mu to powiedzieć, popracuj też nad nim, zasugeruj błąd - to nie są herosi z mitologii, to też ludzie. Takim działaniem z pewnością zyskasz szacunek, a po drugie pomożesz mu stać się lepszym managerem. I druga kwestia - spójrz na innych przez pryzmat siebie, czy rzeczywiście moja praca jest tak dobra bym miał sumienie bruzdzic pod innych. I ostatni temat - jest nas ponad 160 różnych charakterów i osobowości, jedni nam lepiej odpowiadają, inni mniej, ale każdy z nas nosi wyjątkowość, pomysłowość, fachowość i inne dobre cechy. Ten co tylko krytykuje - albo nie potrafi wydobyć z kogoś tego co najlepsze albo po prostu tego nie zauważa. Więc patrzmy z tej perspektywy i starajmy się nawzajem wobec siebie być goworkiem - inaczej będziemy tu pozostawiać swoje żale i słabości. Wszystko jest perspektywą, więcej powera i dobrego nastawienia! RADMOT potrafi motywować i rozwijać, ale trzeba i sobie w tym pomóc a nie tylko oczekiwać :)

M
@M

Tak tak wszystko pięknie, tylko osoby które powiedziały w prost już nie pracują. Pomimo tego, że zasuwały i znały się na robocie. Ale ogólnie polecam pracę w radmocie. Czysto, fajne pieniądze...

@M

Nie mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem. Chyba że ktoś odszedł z własnej woli bo mu nie pasowało. Gdybyśmy karali za otwarty feedback, to firma by się tak szybko nie rozwijała i nie zmieniała na lepsze. - kto pracuje dłużej niż 3 lata, dobrze wie gdzie byliśmy, a gdzie jesteśmy teraz.

Obiektywny
@RADMOT Sp. z o.o.

Akurat nie mogę się zgodzić z tym otwartym feedbeckiem. W Radmocie nie można mieć swojego zdania. Szczególnie nie można nic powiedzieć do zarządu bo się obrażą, że śmiałeś się im przeciwstawić. Jeśli ktoś się chce rozwijać to w tej firmie może posiedzieć chwile i poczekać na nerwicę.

Łucja
@M

Czy jest szansa zatrudnienia się bez doświadczenia w Radmot? Jakie wynagrodzenie w takiej sytuacji mogliby zaproponować?

Ziko40
@M

W Radmocie jeżeli powiesz wprost (w oczy) co myślisz to nie licz na to, że będziesz zrozumiany. Zwłaszcza jeżeli powiesz to przełożonym. Możesz odliczać dni i szukać innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o RADMOT Sp. z o.o. - Jedlińsk

• Jak się pracuje w RADMOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADMOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADMOT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RADMOT Sp. z o.o.