Opinie o Solaris Brodowska w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solaris Brodowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solaris Brodowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Brodowska w Środa Wielkopolska

Lakiernik 1

Witam. Ile zarabia lakiernik na poczatek?

Inkoguto
@Lakiernik 1

Max 3tys na rękę. Przy rozmowie kwalifikacjnej będą obiecywali góry i złote sztabki, premie sremie, które są wypłacane pod koniec okresu próbnego, a nie tak jak mówia od pierwszych wypłat. Kierownik lakierni jest tragiczny, gorszego nie można sobie wyobrazić, zero kultury osobistej i kultury wypowiadania się, gdyby nie słowo uznawane za wulgarne na "ka", nie potrafiłby złożyć jednego składnego zdania. Brak jakiego kokwiek szacunku do pracownika. Szok, że jeszcze piastuje to stanowisko, chyba "gora" nie jest tego świadoma. Brygadzista jednej ze zmiany pomylil chyba powołania i myśli, że ma oddział wojskowy pod sobą, choć sam nie potrafił sprostać wyzwaniom w służbie. Generalnie nie polecam nikomu tutaj trafic dopoki nie zmienia się wyżej wymienione osoby. Praca sama w sobie okej, ale niestety nie da się normalnie pracować w takich warunkach. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Szukampracy Nowy wpis
@Inkoguto

Zgadzam się w 100% z przedmówca, praca nie jest zła, ale atmosfera w firmie dzięki bucowi kierownikowi i jego marionetek brygadzistów jest straszna. Szkoda bo firma oferuje nie głupie pieniążki na start i posiłki za 1zł. Pracownicy pracują w biegu co jest dla mnie niezrozumiałe, ciągle poprawki spowodowane tempem pracy dodatkowo psują atmosferę bo konsekwencje nie są miłe. No i tryb pracy "musisz skończyć dany etap nawet jeśli trzeba zostać dłużej". Nie dziwota że nie mogą skompletować ekipy od roku...

Viol Nowy wpis
@Inkoguto

Bo niektórzy myślą że Solaris to ich firma i żądzą ludźmi jak na swoim (usunięte przez administratora)

lolik Nowy wpis

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca i atmosfera? Dostałem ofertę i chciałbym wiedzieć jak ludzie są traktowani. Czy brygadziści pomagają nowym?

Pracowity

Czy w tym roku jest szansa na jakieś podwyżki ?

Mmm Nowy wpis
@Pracowity

Tak ale podwyzki normy

Pytajacy

Czy na brodowskiej coś wiadomo czy będą nadgodziny ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Solaris Brodowska.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Wytlumaczy mi ktos dlaczego brygadzisci ze srody jezdza do bolechowa na produkcje ? Rozumiem ze jezdza normalni pracownicy a nie brygadzista ktorego miejsce jest w srodzie na swoim stanowisku i pilnując pracownikow. I nie kiedy z tego co widzimy to sa wyjazdy kilku miesieczne wiec jesli przez ten czas zastepuje go inna osoba ,czyli wynika ze ten brygadzista jest nie potrzebny .Nie wiem kto na to pozwala ale potem takie rzeczy powoduja zla atmosfere w zakładzie. Współczujemy wam chlopacy ze srody. Na uklady nie ma rady

Nie da strona . Na brodowskiej zlokalizowana jest firma Stadler która z kurnicka nie ma nic wspolnego. Także proszę nie łączyć tych dwóch firm razem

Spawacz

Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca w Zagórowie ? Chciałbym się tam zatrudnić, ale słyszałem, że nie mają tam za dużo pracy i będą z powrotem wracać do Środy. Wynajmują halę i nie wiadomo jak długo będą pracować w Zagórowie.

@Spawacz

Jakie stanowisko w Solaris Cię interesuje? Kierownicze, czy bardziej niższego szczebla? Określ, to pewnie ktoś podpowie, jak wygląda praca.

Nabu

Witam, Zaoferowano mi około 3500 do 4000 netto jako spawacz. Jak wygląda praca? Atmosfera itp? Ktoś może opisać?

@Nabu

Witam,a czy oprócz podstawy mówili coś o premi lub o innych dodatkach ? Ile one wynoszą oraz jak przebiegała rozmowa ?

Jarek
@Nabu

Ja pracuję parę lat 3560 mam brutto!!! Daj spokój średnia wypłata 3000 na rękę z premią ludzie już mają dosyć tej firmy. Kierownictwo i Brygadziści to wszysto żal pisać ja odbiorę premię świąteczna i spadam z tej firmy

Jarek
@Piotr

Rozmowa ok premia od ilości aut oddanych do klienta i od jakości średnio 18 procent teraz było chyba 16 będziesz chodził bez okularów po firmie i już masz 0

@Nabu

zaoferowano ale z premia bez premi o wiele mniej !!!

@Nabu

Chyba raczej zaoferowali ci 3500 brutto.

@spawacz

To tak ładnie jak na start dostałeś 3500 brutto. Ja po 12 latach pracy mam 3670 brutto plus premia.

Po 12 latach ale na kórnickiej chyba. A ta strona poświęcona obecnej firmie Stadler tu widełki płacowe są zupełnie inne ale też i samo spawanie jest dużo bardziej wymagające niż spawanie profili 5 cm spawami jak na kórnickiej takze nie porównujcie tych dwóch firm

spawacz

Witam, byłem na próbkach spawalnicznych w tej firmie, 8 próbek z tego 4 na nierdzewke, przeszedłem je praktycznie bez problemu, firma zaproponowała mi 3500 tys zł netto z PREMIA !!! smiech na sali bez premi 3500 tys zł BRUTTO !!! zalosne co proponuje ta firma, to na kreceniu pizzy zarobie te same albo i lepsze pieniadze. Łudza ludzi premiami nadgodzinami 100 za nocki za soboty, za te prace stawka podstawowa powinna wynosic minimum 6500 brutto to wychodzi w granicach 4500 netto do tego premia nadgodziny i wyjdzie normalna pensja dla spawacza. Nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy godza sie pracowac za tak małe pieniadze i traca zdrowie, kiedy mozna pracowac w czystym miejscu za te same pieniadze. Firma dorabia sie na naiwnosci pracownikow fizycznych ludzie pracuja po 12 godz co dziennie plus soboty by zarobic 5 tys 6 tys zl, spawacz monter slusarz takie pieniadze powinien zarobic po 168 godz pracy. Pozdrawiam Wszystkich co dają sie wykorzystywac tej firmie, moze zrozumieja i zastrajkuja, bo dzieki Wam Pracownikom fizycznym firma istnieje, z tym obrotem przychodow jakie firma robi to spokojnie podwyzke i to nie mala kazdy moze miec.

Spawacz

Jak jest z tym Stadlerem ? Dużo mają jeszcze pracy ? Zwłaszcza w Zagórowie ?

Artykul

Czy to prawda że Stadler chce wprowadzić system 3 zmianowy na spawalni ???

pati

Hej, jakie są widełki płacowe na stanowisku "technologa spawalnika" w Solarisie Będę wdzięczy za wszelkie informacje Pozdrawiam i z góry dziękuje

Gabriela

Czytam tu ,że oprócz wynagrodzenia są również przyznawane premie dla pracowników.Napiszecie od czego są zależne te premie i jakie to kwoty?

Stop Bus

Witam, całkiem nie dawno starałem sie o przyjęcie do tej firmy jako spawacz MAG ( na ich stronie int jest info że szkolą ludzi którzy nie mieli w ogóle do czynienia ze spawaniem ) ja spawałem bardzo sporadycznie, w większości pozycje naboczne, na próbce trzeba było pospawać 5 pozycji, 3 z nich nie wyszły zle, z 2 gorzej, po pewnym czasie przychodzi do mnie info z firmy że: " niestety na chwile obecną z uwagi na nisko ocenione próby spawalnicze musimy panu podziękować za uczestnictwo w rekrutacji" po chwili odp tej Pani:" przecież oferujecie kursy również dla tych co nie mieli styczności ze spawaniem" przyszła odp z firmy:" Firma solaris nie oferuje kursów tylko doszkala wewnętrznie osoby które mają predyspozycje do spawania zweryfikowane podczas prób spawalniczych" czy firma na tej stronie odniesie sie do tych KŁAMSTW??? i kina z rzędem temu kto znajdzie taką osobe która zrobi dobrze próbki nie trzymając nigdy wcześniej uchwytu spawalniczego, ta firma to jedne wielkie KŁAMSTWO

walczmyzchamstwem przelożonych

Uwaga,uwaga Panowie....Podobno góra w obawie przed wysoką frekwencją na pikiecie planuje w Srodzie wlkp na Kornickiej i w Kijewie łaskawie zaproponować pracownikom roboczą sobotę,ale jaja,ale jaja...hehe

DonPedro

Pracownicy z Ukrainy maja więcej do powiedzenia od rodowitych pracowników z wieloletnim stażem. Ciągle groźby odebrania premi itp. Doszło do tego że brygadzista nie może (usunięte przez administratora) ć ukraińskiego pracownika za odbijanie. Polaka jak najbardziej. Chodzą do pracy kiedy chcą a czasem nawet kierownik prosi się ich o podjęcie pracy. Czy my jesteśmy w Polsce?

Daniel

Były Solaris przy ulicy Brodiwskiej to obecnie Stadler. Nie mieszajcie i nie porównujcie już tych firm że sobą. To dwa inne światy, inne produkty.

Mlody

Podwyżki na poziomie 150 zł od nowego roku?? To jest jakaś kpina!!

On

Moi drodzy wiele jest prawdy w tym wszystkim co piszecie o pracy w Solaris . Jest to jedna firma a dwa różne światy jeżdżąc ciągle do Bolechowa przez tyle lat stwierdzam że mogę tu zostać na zawsze tylko chcą nas juz wycofać bo niby nie robimy tylko sciemniasz . Fakt Ukraińcy lepiej są traktowani niż Polacy gdyż jak mówi mój kierownik oni przyjechali tu zrobić a my tylko przeżyć. Jeśli chodzi o wiedzę i kompetencje kierowników w obu lokalizacjach to poprostu porażka poobstawiane kumple bez ludzkich uczuć . Trzeba pamiętać o jednym ludzie nie zwalniają się z Firmy tylko od swoich Przełożonych . Popatrzcie na różne działy produkcji kontroli magazynu ,ile ludzi mówi o TYM ze kierownictwo to porażka no i jak się dobrze trzymają. Tez maja kredyty jak każdy z nas i tez się boją dlatego gn...ja. żołnierzy.

@On

Czy jest szansa,aby firma zatrudniła osobę bez doświadczenie w formie przyuczenia do zawodu spawacza?Jakie zasady zatrudnienia wtedy?

Misfits

Witam.Pracowałem w Solarisie,a właściwie Neoplanie od 98 do 2006_na Kórnickiej jako spawacz i już wtedy się psuło, Solaris na początku był jakby firmą rodzinną,prezes O. dbał o nastrój,o pracowników, potem były coraz większe normy,ciągłe pretensje,coraz głupsi kierownicy a tym bardziej brygadziści. Po tych spisach aż się boję myśleć,co tam się dzieje teraz,haha. Jeżeli brygadzistą zostawał gówniarz z wiochy tylko dlatego ,że kursował dobrze na ludzi,kierownicy trzęśli (usunięte przez administratora) przed zwolnieniem tylko dlatego ,że ciągle było za mało . za mało szkieletów, za wolno,spawarkę na maksa i heja,nic to,,e przegrzanie , nie technologiczne.Nigdy tam nie wrócę.Pozdro.Stary spawacz z Neoplanu Polska jeszcze

alex

Stanowczo odradzam Solarisa jeśli chodzi o dział Logistyki. Dział zaplanowany w sposób absurdalny, zamiast eliminować problemy, preferuje posprzątać po innych działach, wypalając tym samym potencjał ludzki, a rotacja jest spora. Codziennie nadgodziny, ogromna ilość obowiązków na osobę, oczywiście nie u wszystkich.... Nigdy niekończąca i nawarstwiająca się praca oraz problemy, których można byłoby się pozbyć, jednak przez brak kompetencji obecnej kadry zarządzającej działem, jest to niemożliwe. Kierownik choć próbuje, niewiele może zdziałać, gdyż dyrektor umywa ręce od rozwiązywania wszelakich problemów. Czasem miałem wrażenie, że nie wie w jakim dziale pracuje…. Benefity są płatne więc nie ma powodu do zadowolenia ;) występuje tylko dofinansowanie do posiłków które są spoko. Słaba pensja, ok 3000 netto, jak za tę odpowiedzialność, ilość pracy oraz stresu to naprawdę lepiej być magazynierem za 2800 ;) Są 2 premie w roku które dodają średnio 200-300 zł do wypłaty miesięcznie, jednakże druga premia jest za frekwencje Solaris jest raczej strzałem dla studentów oraz nie mających doświadczenia. Poszedłem tam tylko na przetrwanie, wróciłem do godnej pensji adekwatnej do lat pracy i doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Brodowska - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Solaris Brodowska?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Brodowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Solaris Brodowska