DPD Polska Spółka z o.o.

W rzeszowie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o DPD Polska Spółka z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska Spółka z o.o.

joik

Anu nikt nie mówił, że praca jest łatwa, no ale sami kurierzy mają auta służbowe i do tego tak 2000 netto

krzysiek

"Czas pracy". Godziny pracy na popołudniowej zmianie wyglądają następująco: Brygadzista informuje, że pracę zaczynamy ok 13-13.30. W praktyce wygląda to tak, ze kilka osób przychodzi na 13 (głównie osoby zatrudnione przez agencję), większość pojawia się ok 13.30-13.40 a najlepsi "koledzy" brygadzisty przychodzą na 14; czasami nawet pózniej. Oczywiście "nie swoi" muszą od razu pracować; "swoi" do ok. 14.30 nie robią nic albo prawie nic. Brygadzista wszystkim wpisywał tą samą godzinę rozpoczęcia pracy (teraz ze względu na "oszczędności" trochę "hamuje się", ale i tak godziny rozpoczęcia pracy zapisywane przez brygadistę mają bardzo luzny związek z rzeczywistością). "Na papierze" kończymy pracę o 21. Tym razem nie tylko "koledzy" kończą wcześniej, zwykle wychodzimy z pracy ok. 20; mam mandat wystawiony o 20.24 wystawiony przez policję 50 km. od miejsca pracy... Wszystko to za wiedzą i cichym przyzwoleniem kierownika magazynu i kierowniczki oddziału... C.D.N.

krzysiek

Drugi dzień bez wody a temperatura nie spada. Dzisiaj w ramach "improwizacji" nalali wodę z kranu do galonu i zamontowali w dystrybutorze...

krzysiek

Przychodząc do pracy warto przynieść ze sobą wodę do picia. Dzisiaj na hali temperatura przekraczała 30*C a woda do picia skończyła się. "Jest zamówiona, będzie do trzech dni roboczych..."

krzysiek

Opiszę sytuację na magazynie na popołudniowej zmianie. Kolesiostwo, cwaniactwo, wyzysk. Jeśli jesteś krewnym, kolegą kogoś z "góry" albo sypiasz z jedną z dziewczyn z biura masz czas na kawę, papierosa, plotki, możesz też chwilami pograć w gry na smartfonie. W przeciwnym razie zap.... tak, że nie masz czasu nawet po d... się podrapać. W firmie możesz zaopatrzyć się w narkotyki i przemycane papierosy (od innych pracowników) oraz bimber i papierosy od brygadzisty. Powszechnym zjawiskiem jest "nakłaniane" do pracy po 16 godzin na dobę ("prośba" o przyjście na nocną zmianę). Wszystko to za 10 (11 jeśli masz "plecy") zł brutto na umowę zlecenie, albo 11 zł brutto jeśli pracujesz poprzez agencję pracy (na umowę o pracę na czas określony).

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy DPD Polska Spółka z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o DPD Polska Spółka z o.o. - W rzeszowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska Spółka z o.o.