Opinie o CAPS SA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CAPS SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CAPS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPS SA w Poznań

Katwamac

Praca dla ludzi nie bojacy sie pracy kto nie chce sie.nuczyc czegos nowego wypad od 5 lat pracuje I nie jest zle obibiki I osoby fb odpadja piszcie idici bo wa ku,,bla zle I wypier,,, do biedry tam was naucza szybko

I co
@Katwamac

Też Janusz jesteś. Same Janusze.

Juri

Oj to pojechałeś. Ale Ci powiem że pasujesz do caps.

Liść

Typowy tekst tego nieuka bez szkoły

Asz

W Lidlu na pół etatu mają więcej niż dziewczyny na stolarni. Najważniejsze by zatrudniać nierobow u góry. Coraz więcej tam kobiet a podwyżek na produkcji brak.

tojaczyty
@Asz

ale to źle, że są tam kobiety na górze ?

Dre
@Liść

Łyse buractwo nic więcej

Dominika

@Jasiek jesteś zainteresowany złożeniem aplikacji w CAPS? Jakie stanowisko sprawiłoby, że podjąłbyś się nowej pracy? Szukasz czegoś na początek swojej kariery zawodowej czy może myślisz o wyższym stanowisku? @Biurko :-) spróbuj zawrzeć merytoryczne uwagi i rzetelne fakty w swojej wypowiedzi, tak aby pomóc przyszłym kandydatom w podjęciu decyzji o rekrutacji.

na100pro

Ciekawe czy nasz dyrektor zastanawia sie czemu tak malo osob bylo na tym waszym pikniku.

Tyleto
@na100pro

Do tego trzeba troszkę myśleć, nie po drodze z tym

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CAPS SA? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. zakupów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Club

Czekają na pracownika miesiące by po kilku dniach go zwolnić. Ta firma to jedno wielkie patologiczne środowisko. Poznań to ta sama patola z tym samym śmiesznym zarządem. Odradzam każdej normalnej osobie.

Dominika

@Juri jaka jest Twoja opinia na temat pracy w CAPS? Możesz ją przybliżyć na forum? Pamiętaj, aby taki komentarz był pomocny dla innych użytkowników, powinien zawierać rzeczowe informacje odnośnie jakości i możliwości pracy w tej firmie. Daj znać czy i komu poleciłbyś pracę w CAPS?

Figa

Potwierdzam. Szukają do poganiania ludzi. Odradzam. Jest tyle innych normalnych pracodawców. Tu strata czasu

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaką umowę dają na początek?

Tojaczyty
@Jasiek

A na jakie stanowisko ? Jak masz dobre doświadczenie i chcesz pracować to praca się znajdzie. Umowa na 3 miesiące okres próbny.

Caps to moje życie

Pracuje w firmie od samego początku. Firma funkcjonuje na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o socjal pracowniczy i traktowanie ludzi odbywa się w sposób jak najbardziej przyjazny :) Nie ma tutaj żadnego pracownika który by zarabiał poniżej 3000 zł na rękę bez względu na to na jakim stanowisku pracuje. Jest możliwość dorobienia w nadgodzinach, jeżeli potrzebujesz dużo zarobić można wyciągnąć nawet do 5000 zł na rękę. Dodatki na każde święta w gotówce w zależności od stażu nawet do 1000 zł, dodatek do wczasów pod grusza w granicach 700 zł. Zimą na magazynie ciepły posiłek z dwóch dań gdzie chłopaki są wprost zachwyceni. Dodatki dla dzieci pracowników na wycieczki na wakacje itp. Mógł bym wymieniać w nieskończoność czego więcej chcieć bardzo miła atmosfera, fajni przełożeni włącznie z dyrektorem i prezesami na czele. Żadna firma w Gorzowie a raczej nawet w województwie lubuskim nie jest w stanie zrobić konkurencji dla Capsa, dlatego bardzo serdecznie polecam tą firmę w której jest mi naprawdę dobrze i nie mam zamiaru myśleć o jakiejkolwiek zmianie. Mam nadzieję że jeśli zdrowie pozwoli to spędzę tutaj następne miłe lata do samej emerytury. O wypowiedziach innych nie będę się wypowiadać bo po prostu nie ma sensu. Zapraszam do składania aplikacji to będzie najlepsza decyzja na całe życie :)

@Caps to moje życie

Znam spawaczy ktorzy mają 2700zl brutto, dziewczyny na stolarni mają 2600zl. Żaden socjal i jesteś klamca bo są tylko trzy osoby które pracują od poczatkurazu. Caps to jest robak w lubuskim.

Dokładnie brak jakiejkolwiek socjalu. I jeżeli chodzi o warunki pracy to też można było sobie zobaczyć na FB.

@Caps to moje życie

Może nie powinien się unosić. Ale nieładnie tak kłamać na forum. :) Kto rozmawia z KW wie jaki jest. Ciekawe po co im codzienne zebrania? :)

No chyba nie 92
@Caps to moje życie

Ciekawe kto tak ładnie pròbuje ocieplić wizerunek. Pracuje tam i wyraźnie w umowie jest dopisane że nie ma żadnych dodatków do wakacji itp. Sporo osób pracuje za mniej niż 3tys. Atmosfera jest ròżna. Nikt nie jest traktowany Tak samo... Jeśli piszecie opinie to piszcie je sprawiedliwie. Takie ocieplanie wizerunku kłamstwem jest naprawdę słabe.

Xxxx
@Caps to moje życie

Ale klamstwo zadnych dodatkow chyba jedynie za dojazd ale tyle tego jest ze szkoda gada. Zero socjalu az mnie zemndlilo jak to czytalem jak mozna tak klamac

BYLY

firma amerykanska a zarządzanie rodem z prl-u. Gdyby nie osoby wspomniane powyzej byloby znosnie. Ja juz nie pracuje w caps ale pamietam co sie wyrabialo. Jest teraz duzo pracy wiec koledzy zamiast pisac na forum idzcie szukac pracy. I tak gorszej nie dostaniecie. Podrowionka dla ekipy z metalu

Asz

jak jego kolega A ktory razem był z nim w Beco i wrócił do Capsa, że niby go dyrektorzy chcą. Ze Śląska uciekł z długami.

Niko

Ta firma to najgorsze możliwe ścierowo. Nie powinna w ogóle nazywać się firmą bo nie uchodzi wobec innych normalnie funkcjonujących. Brak perspektyw, możliwości normalnego funkcjonowania. Oradzam ze szczerego serca. Powinno się zamknąć tam (usunięte przez administratora).

Ksysiu jestem

Placiuje w filmie capś juś 10 lat. Ziacinałem jako zwikły placiownik, a telaś jeśtem wysioko tuś zia dylektolem filmy. Patsie siobie w kamelki i oglądam jak placiują ludzie, a jak nie placiują to dźwonię do kierowników i ich opieldzielam, a filma za to mi płaci 10 tysi. Takzie nie naziekajcie bo tu zieby cioś osiągnąć to tsieba placiować sibko sibko. Siory zie tak siobie plenie ale miałem ploblemy z psejsciem mutacji i tak juś mi ziośtało. Poźdlawiam.

Dominika

@Lubie to zawrzyj w swojej opinii merytoryczne fakty, nie obrażaj nikogo. Pamiętaj, że rzeczowe wypowiedzi przynoszą zwykle więcej informacji osobom zainteresowanym pracą w CAPS. @Asz dlaczego przestrzeganie czystości w miejscu pracy traktujesz jako minus? Czy praca w czystym środowisku nie sprzyja komfortowi pracy?

@Dominika

Przestrzeganie czystości nie może być nad BHP i bezpieczeństwem pracowników

Asz

Nie polecam tej firmy największemu wrogowi. Socjal zerowy, na budowie mają lepszy. Premie zabierane a nawet obecnosciowki za krew! Na magazynie zima +3°, stolarnia ciągle obserowana z kamery zastępcy dyrektora. Na metalu (usunięte przez administratora) jak sie tylko wchodzi bhp ogranicza sie do przylbic, okularow i rękawic. Dla pana american prezesa liczy sie czystość nie komfort pracy. Zakład podpierdalaczy i pijakow

Życzliwy

Nasz dyrektor to super gość, tak samo jego zastępca. Ganiaja nierobów patrzy ciagle na kamery. Zabierają im premie, ścigają palaczy bo czemu mają mieć więcej przerwy? Nikt tu nie toleruje alkoholu. Dbaja o czystość w firmie dla pana prezesa. Podoba mi się PRL'owski styli czyli kolesiostwo. Mogę sobie jeść kiedy chce i pic kawę. A mlodzi to powinni potrafić się zamiatac zanimi zaczną spawac. Meble jak potrzebuję to dyrektor uprzejmie daje albo cos spawac. Pozdrawiam

Dominika

@Pracownik rozumiem, że jesteś pracownikiem CAPS. Czy możesz określić na jakiej podstawie wystawiłeś opinię "mi się pracuje dobrze"? Co sprawia, że w ten sposób wyróżniłeś tego pracodawcę? Umowa o pracę, dodatki i premia? A może coś jeszcze?

Mi sie pracuje dobrze. Byly pracownik bo Cie zwolnili teraz wylewasz swoje zale a wczesniej sie nie wstydzilas tam pracowac tylko jak Cie zwolnili.Zaklad jak kazdy inny . Wszędzie sa jakies minusy w zakladach.

Normalne

Jaka szkoda że normalnych komentarzy nie da się usunąć co?

Sylwek

Mam pytanie ile zarabia spawacz w caps

Dominika

Czy moglibyście wrócić do merytorycznej dyskusji o CAPS, która będzie zawierała inne równie ważne aspekty składające się na zatrudnienie w tej firmie? Ważne, żeby to forum było cennym źródłem informacji dla tych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z tym pracodawcą w przyszłości. Jak na ten moment prezentują się warunki zatrudnienia proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Dominika

Merytorycznie Dominika, zwolnij się sama. To co robisz jest walką z wiatrakami. To nie działa wiesz to. Nieudolne próby ratowania kiepskiej sytuacji. Żenada. Ta firma to kpina, wstydzę się, że kiedyś tam pracowałam.

Bogdann

Pracuje w Capsie dopiero 6 miesięcy ale jestem zadowolony. Ludzie są ok i jakoś nie widzę, żeby kogoś tam krzywdzono. Jak ktoś się zajmuje pracą a nie głupotami to nikt się go nie czepia.

@Bogdann

A też pijesz w pracy? Bo podobno wolno,

@Bogdann

A też pijesz alkohol w pracy? Podobno nie ma z tym problemu.

Bogdann
@Janek

Każdy normalny człowiek znające obecne realia na rynku pracy wie, że to bzdura. Chyba ktoś to podsyca, żeby robić gównoburze. Chyba, że się zatrzymałeś na czasach PRL-u kiedy to było dozwolone. W Caps nie ma nic takiego miejsca , a co więcej nie jeden został już za to zwolniony.

@Bogdann

Napisał że zawsze się z dyrektorem można dogadać. Może ten PRL jest jeszcze w caps?

Janek

Napisał że pije. Dlaczego miał by pisać kłamstwa. O co Ci człowieku chodzi. Mówi że super dyrektor. Też chce takiego.

Slwek

Ja się czuję spełniony w tej firmie niektórzy dogryzaja komuś że się podlizuja dyrektorowi. Ja uważam że jak sobie poscielisz tak się wyspisz, ja lubię naszego dyrektora spoko gość który potrafi dać szansę komuś jeśli ktoś zbłądzi. Każdy z nas ma jakieś problemy życiowe i jeśli ktoś np popije w pracy czy przyjdzie na kacu to nie zwalnia od razu człowieka tylko daje szansę a później mówią o takim że lizus bo go nie zwolnili za takie coś. Ja tam też lubię wypić piwo czy dwa bo odrazu lepiej praca idzie i milsza atmosfera się robi tylko trzeba z umiarem. A dyrektor swój chłop jak wyczuje a widzi że jesteś w porządku to tylko powie żeby się pilnować i tyle. W każdym miejscu poprostu trzeba wiedzieć jak się ustawić a zwalnia się tylko takich co nie zajmują się pracą tylko plotami.

@Slwek

Też chce sobie wypić w pracy bez konsekwencji Super robota musi być jak tam się dostać ?

John
@Janek

Najlepiej załatw sobie meldunek w Nowinach Wielkich :)

@John

A co tam jest?

Dominika

@Slwek, napisałeś, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w CAPS. Możesz napisać dokładniej, co wpływa na Twoją opinię o tym pracodawcy? Czy chodzi Ci o warunki zatrudnienia zaoferowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej w CAPS? Warto ze względu na innych użytkowników forum, uzasadniać wpisy pozostawiane na tym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o CAPS SA - Poznań

• Jak się pracuje w CAPS SA?

Zobacz opinie na temat firmy CAPS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPS SA?

CAPS SA