Opinie o Caps SA w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Caps SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Caps SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caps SA w Gorzów Wielkopolski

Asia Nowy wpis

Witam przyjmują kobiety na produkcję?

Kl Nowy wpis
@Asia

Tam najlepiej samemu pojechać i sie pytać.Na olxie widziałem ze na wszystkie działy potrzebują.Duzo zlecen jest w tym roku i pracy.

Styju Nowy wpis

Gdzie jest reszta komentarzy i ocen!? Ile zapłaciliście za usunięcie ! (usunięte przez administratora) i kłamcy !

Sebastian Nowy wpis

Jaka jest podstawa wynagrodzenia dla nowego pracownika produkcji? Proszę o udzielenie konkretnej odpowiedzi. Nie interesują mnie inne kwestie. Z góry dziękuję.

Czy w Caps SA występują paczki/bony świąteczne?

Tak, w zeszlym roku były i paczki i "karpiowe"

Sylwia

No i ile tego karpiowego wyszło? ;) Paczki to symboliczna czekolada czy coś innego?

Takie tam

Tak występują takie rzeczy ale kokosów nie ma

@Takie tam

A tak czy siak doprecyzujesz te kokosy?

Firma Caps SA poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Martaa

Witam. Czy może ktoś Napisać czy przyjmą do pracy?

Martaa

Witam. Czy ktoś wie czy przyjmują do pracy?

@Martaa

Z tego co widzę w intrenecie to tak, a jakie stanowisko Cię interesuje?

Honorata

W jakich godzinach dokładnie pracuje spawacz w tej firmie. Od 8:00 do 16:00? Czy inne godziny pracy?

@Honorata

Od 6 do 14 tak jak wszyscy na produkcji

@Honorata

Produkcja pracuje 6-14

Asia

Jakie zmiany tam są?

Na gorsze.

Ewka

Pani Asi chodziło chyba o zmiany w sensie 1 zmiana 2 lub 3 :D i też podpinam się pod to pytanie. Pozdrawiam

D

1 zmiana

6:14 i 14:22.

Na gorsze.

Jakie sa zarobki na stanowisku spawacza?

Patryk

Ktoś powie obiektywnie o atmosferze w firmie ?

Pedro

@Janusz Trudno oczekiwać obiektywnej opinii od osoby która już nie pracuje w firmie. Żal utracona pracą w dobrej firmie przyciąga na forum?

@Pedro

Nie trzeba pracować by wiedzieć co się dzieje :) Znajomi dalej robią i sprzedają informację. Nie będę wypisywać całej prawdy bo jak pisałem mój rozdział zamknięty. Było minęło ale było fajnie. Ludki narzekają w większości co pracują , dziwię się ,że nie wypisują tutaj :)

@Janusz

Jak w każdej firmie są plusy i minusy ....

Były już pracownik :)

Od dzisiaj nie jestem pracownikiem tej firmy ale polecam pracę w niej. Wypłaty na czas. Gorzej z premiami bo czasami są zabierane np. za reklamacje na którą pracownik nie miał wpływu czy nieterminowość. "ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA" . Poza tym spoko firma. Wypłaty na czas. Jak w każdej firmie jest kilka czarnych owiec, którym lepiej nawet ręki nie podawać bo (usunięte przez administratora) Ale tak czy siak robota ciekawa i warto spróbować. I polecam..... szczerze. Pozdrawiam.

Janusz

Dla szukających pracy CAPS tak czy siak polecam firmę. Wypłaty na czas. Choć z premiami różnie bywa. Zabiorą za brak terminowości wysyłki (nie twoja wina), za reklamację (nie twoja wina też zabiorą) bo odpowiedzialność zbiorowa :) Musicie to wiedzieć. Czyli jak negocjujesz podstawę wywalcz jak największą bo będziesz niemile zaskoczony gdy zobaczyć kwitek.

Gp
@Janusz

Słyszałem od znajomego że ta firma chce sie przenieść do Chin.To prawda czy nie?

Nowa
@Janusz

Jak wyglądają godziny pracy??

@Gp

Nic nie wiem. I nie obchodzi mnie to..... Tyle co słyszałem ,że ledwo zipią..... Jak jest pytać tych co pracują.

Janusz

Ile razy trzeba przyjść pijanym do pracy ,żeby wywalili ??!! Hmm..... Normalnie raz. W CAPS kilka razy i możesz dostać kolejną szanse :D Świeżutki temacik z 2021......

Nowa

Hej mam pytanie, chce przyjść do pracy do CAPS jak wyglądają godziny pracy? Czy można ewentualnie dogadać się z kierownictwem, jeśli godziny nie odpowiadają? Z góry dziękuję

Janusz

Dajcie spokój sobie z tą firmą. Dobrze że nie pracuje już tam. Premię zabierają wszystkim za nic. Tzn nieterminowe wysłanie wysyłki, (usunięte przez administratora) daje góra a wina dołu. Do tego mobbing i kolesiostwo. Szukajcie czegoś lepszego. Ja szczęśliwy że tutaj już nie robię. Najlepsza moja decyzja.

Michalina

@anonimowy a jaki podają powód zwolnienia?

Anonimowy

Jednych zwalniają drugich przyjmują,jeden wielki bałagan,brak kompetencji kadry kierowniczej,porażka!

pracownica
@Anonimowy

Podobno księgowość całą zwolnili.

Ferdek

@anonimowy Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu bo przecież firma jest zupełnie ok.

anonimowy

Zacznę od tego, że bardzo dobrze mi się pracowało w firmie dopóki osoby niekompetentne zaczęły sprawować władzę. Człowiek pracujący, oddający się pracy, uczący się materiału, chcący żeby było dobrze dostał kopa w (usunięte przez administratora) liczy się tylko lizanie (usunięte przez administratora) kto więcej i najlepiej - nie liczy się zaangażowanie w dobro firmy aby to jakoś funkcjonowało zero doświadczenia i sprowadzanie firmy na złą drogę niestety, osoby porządne się zwolniły lub dostali wypowiedzenie, a wazeliniarze nadal mają stołki za prywatne relacje z kierownikami.... człowiek, który dobrze pracował nie był szanowany... inni robili dużo mniej ale tego nie widzieli... mam nadzieję, że po zwolnieniu dyrektora i pani kierownik dostanie wypowiedzenie i dobrzy, zaufani pracownicy wrócą... firma i kasa ok ale ludzie na wyższych stanowiskach do wymiany (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Caps SA - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Caps SA?

Zobacz opinie na temat firmy Caps SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caps SA?

Caps SA