Opinie o CAPS SA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CAPS SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CAPS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPS SA w Poznań

Nowy rok i nowe oczekiwania.. Co przyniesie nowy dyrektor i co przyniesie odejście Pana Kierownika. Moim zdaniem Pan Kierownik każdy wie który.. trzymał ta firmę w całości i dzięki niemu pracownicy chcieli pracować.. Być może Pan dyrektor też jest kompetentny i chcemy żeby się pokazał z jak najlepszej strony bo mało kto a w sunie tylko ci najstarsi zostaną a reszta odejdzie. Głównie niech firma zajmie się pozyskaniem klientów w innych dziedzinach a nie tylko sklepy i piece bo na sklepy na metalu dużo pracy nie ma a na piece nie każdy się nadaje i nie każdy chce tam robic bo te piece to jest totalna porażka.. I podwyżki dla pracowników.. Nie wiem jak stolarnia ale metal to śmiech na sali niektórzy spawacze nie mają nawet 3 tys na rękę a właśnie tyle powinien zarabiać spawacz z małym stażem w firmie przy 160 godzinach bo to jest szkodliwe i na życie w Gorzowie ledwo starcza a utrzymać dzieci to już wgl nie ma opcji. Także proszę o opinie wypowiadajcie się pracownicy jak i zarząd i pan dyrektor. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Jon

Mam nadzieje ze kurdupel który psuje ludzia najwięcej nerwów i atmosferę na firmie tez poniesie konsekwencje zwolnili nie ta osobę co powinni

Xxxx

Zgadza sie z przed muwca ale nietylko spawacze sa na firmie inni tez musza żyć z czegoś!. Tłumaczy nam sie że podwyżki sa zamrożone to jakaś kpina. Jak znów ludzie zaczna uciekac i juz niedługo to juz niebedzie mial kto robić na tej firmie!

@Xxxx

To bądź pierwszym który ucieknie i przestań p....... Uzalasz się jeden z drugim a dalej robicie w tej firmie. Tego co zwolnili zasłużył na to, przypomnijcie sobie ile on osób zwolnił w tamtym roku. Tzw karma wróciła do niego, a na kurdupla też przyjdzie pora.

Dziękujemy za Twoją opinię. Zmiany w firmie nie są dziełem przypadku ale są realizowane zgodnie z przyjętą przez zarząd spółki strategią. Rozumiemy, że niektóre wydarzenia mogą wydawać się niezrozumiałe, co jest naturalne, kiedy nie zna się wszystkich aspektów działalności biznesu. W nowym roku stawiamy przed sobą nowe cele i przygotowujemy się do wielu usprawnień, które wpłyną pozytywnie na pracę naszego zespołu. Na pewno będziemy komunikować i omawiać zmiany wewnątrz naszej organizacji. Pozdrawiamy Zespół CAPS

Pracownik 1
@CAPS SA

Coś się często zmienia ta strategia. Czy to bezpieczne? Nikt w ostatnim czasie nie zagrzał miejsca na dłużej.

Ernestina
@Pracownik 1

A kto normalny się tu uchowa. To tylko kwestia czasu jak to wszytko trzasnie.

@Ernestina

Dziękujemy za Twój komentarz. Jak w każdej firmie w CAPS również zdarza się rotacja pracowników, na niektórych stanowiskach. Z radością jednak możemy powiedzieć, że znaczna część pracowników jest z nami od lat.

Ernestina2
@CAPS SA

O to faktycznie sukces, jest się czym chwalić. Dziewczyno, to już tylko kwestia czasu, a posypiecie się jak domino.

Co za brednie
@Ernestina2

@Ernestina2 jakie masz dowody na swoje kostki domina ? Rozumiem, że masz dostęp do zobowiązań firmy, wiesz o planach na przyszłość oraz realizowanych projektach i oczywiście wiesz, że to posypie sie jak wspomniane domino ? Czy bazujesz na ploteczkach ? Ludzi się zwalnia i zatrudnia się nowych, sami się też zwalniają a ich miejsce Caps zatrudnia innych i powiem Ci że robi tak każda firma i jakoś nie sypią się jak kostki domina. Pracuję parę lat w tej firmie i uwierze, że widze wszystkie zmiany ale rychłego końca firmie nie wróże - wręcz przeciwnie... powoli ale ciągle do przodu

Greyy
@Pracownik 1

Jaka strategię macie na kolejny rok?

Dominika

https://www.caps-group.com/pl/kariera/ Firma poszukuje obecnie kilku osób na różne stanowiska, między innymi stolarza, czy księgowej. W ogłoszeniach nie jest niestety wspomniane, czy pracodawca oferuje jakiś pakiet socjalny lub inne dodatki. Jak to wygląda? Wspominaliście też o zmianach w kadrze kierowniczej, czy według Was nowe osoby pozwolą firmie lepiej się rozwijać?

Elmander

nie polecam a szczególnie bunkru totalna porażka brud (usunięte przez administratora) kurz!!! Ciekawe kiedy zwolnią pana M ale przyjdzie taki czas ze karma wróci i nie bedzie cewnikowania!

Optymista

Mam nadzieje ze po Nowym ROKU wraz z nowym Dyrektorem coś się zmieni na plus

Teleexpress
@Optymista

Ciekawe ile osób wyleci

@Optymista

Dziękujemy za Twój komentarz. Bez wątpienia na 2019 rok patrzymy z optymizmem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CAPS SA? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. zakupów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Ivan

Nie polecam tego (usunięte przez administratora)!! wyzysk,poganianie,pensje niskie , za byle pierdulke premie zabieraja, brud smrod !!!

@Ivan

Dziękujemy za Twój komentarz. Wszystkie opinie są dla nas ważne, ponieważ pomagają nam poprawiać warunki pracy, niestety bez konkretnej informacji ciężko to zrobić. Gdybyś chciał odnieść się do konkretnych sytuacji i porozmawiać o możliwych rozwiązaniach skontaktuj się z nami.

Ja powiem krotko, firma jak firma sa dni gorze sa dni lepsze... ale pracowalem w 5 zakładach pracy i nie typu faurecia czy tpv... normalne firmy slusarsko spawalnicze i szczerze chowaja sie do capsa... Takze popracujcie w kilku firmach i dopiero oceniajcie firme a nie pier*olicie ze caps jest taki straszny... Pozdro nieroby...

Asz

Tylko w jakiej normalnej firmie zabieraja premie choć pracujesz w upalach 40°C na hali. Banda nieudacznikow i złodzieji okradają prezesa oraz pracowników. Fuchy lataja tam 24godziny na dobę czy to meble czy stal.

@Asz

@ASZ dziękujemy za Twój komentarz. Niestety nie znając Twoich danych osobowych nie możemy ustosunkować się do kwestii Twojej premii. Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy, więc jeśli uważasz, że nie otrzymałeś należnej premii skontaktuj się z brygadzistą w celu wyjaśnienia tej sprawy. Staramy się systematycznie poprawiać warunki pracy w naszym zakładzie produkcyjnym w związku z czym wyposażyliśmy hale w wentylatory. Z pozdrowieniami Zespół CAPS

Asz
@CAPS SA

Nie dam się wystawić aby KW mnie następnego dnia zwolnił gdy mam dziecko na utrzymanie

@Asz

@ASZ Dziękujemy za Twoją wiadomość. Bardzo chcielibyśmy pomóc rozwiać Twoje wątpliwości czy premia została prawidłowo naliczona. Niestety nie możemy tego zrobić nie znając Twoich danych oraz okresu, którego premia dotyczyła. Z pozdrowieniami Zespół CAPS

Tojo
@Asz

Kradną wszyscy. Lepiej rób to samo hi hi. Nie narzekaj.

Tojo

Bawi mnie jak widzę wpisy firmy wskazujące na jej wspaniałości. Żenada bo wiem jak to wyglada od środka. Wewnątrz niekompetencja, patologiczne środowisko. Zespole capsie na nic te sztuczne dzialania prawda przecież jest jedna. Nie polecam, odradzam ze szczerego serca.

Ernesto

Pracowalem w tej firmie i niestety ale ponizsze opinie negatywne sa w 100% prawdziwe i nie ma mowy tu o klamstwie! Polak dla polaka mend.a ,oszust, donosiciel i klamca! Odradzam i nie polecam!

Pedros

Do przyszłego pracownika Nie znajdziesz nigdzie takich warunków pracy jak tam (gorszych nie widziałem) zarobki tam to jak jałmużna zapomnij o premii szkoda czasu by tam zaistnieć odpuść sobie

@Pedros

Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że masz takie doświadczenia, systematycznie staramy się pracować nad poprawą warunków pracy i płacy w naszej fabryce.

Panciu

Dlaczego moja opinia nie została dodana???

Panciu

Nie polecam omijać szerokim łukiem ludzi za (usunięte przez administratora) maja. W toaletach (usunięte przez administratora) brak cieplej wody zimno na chali brud smród a brygadzisci myślą ze sa bogami i ze wszystko im wolno i za byle co zabierają premie szkoda czasu i nerwów na ten (usunięte przez administratora)

O ile mi wiadomo to rodo obejmuje tylko dokładne imiona nazwiska i adresy zamieszkania czyli dane osobowe i zamieszkania. Inicjały nie zdradzają informacji o tych osobach ponieważ inicjały takie ma nawet kilka miliardów osób na calej planecie inicjały jedynie znają te osoby które pracują w capsie, nikt więcej.. Źle mówię? Pozdrawiam

Dominika

Jeśli chodzi o wypowiadanie się na forum publicznym GoWork.pl, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników i osób trzecich, staramy się unikać także inicjałów. Adresaci opinii to wąskie grono pracowników danej firmy. Niekiedy dane przedsiębiorstwo liczy sobie niewielką ilość pracowników i takie inicjały umożliwiałyby identyfikacje tej osoby. Sam zdecydowałeś się zachować anonimowość na forum, zatem ważne by wszyscy, którzy chcą, także mogli pozostać anonimowi.

Dlaczego inicjały są usuwane? To jakies niecenzuralne znaki czy coś?

Dominika

Czy miałeś okazję zapoznać się z aktualnie obowiązującym rozporządzeniu o ochronie danych osobowych? Być może skrót RODO będzie w stanie podpowiedzieć Ci coś więcej na ten temat. Na forum nie publikujemy danych osobowych osób trzecich właśnie ze względu na obowiązujące prawo w tym zakresie. Możesz jednak swobodnie wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie. Ważne, byś po prostu unikał imion, nazwisk, inicjałów i wszelkich innych danych osobowych, które mogą umożliwić identyfikacje osób trzecich.

Pracownij

Chodzi o zmianę (usunięte przez administratora)

Nochybanie92
@Pracownij

Dziękuje za informacje

Czy może ktoś mi powiedzieć co się dzieje w Capsie? Podobno 4 spawaczy znowu chce się zwalniać i to znowu ze zmiany Pana (usunięte przez administratora), kiedyś zmiana Pana (usunięte przez administratora). Może ktoś by wkoncu zajął się ta sprawa skoro z tej zmiany wszyscy uciekają.

Nochybanie92

Zmiany kogo ? Administrator usunął i nie wiemy o kogo chodzi

Dziękujemy Ci za Twój komentarz. Każda informacja dotycząca pracy w naszej firmie jest dla nas bardzo ważna i przyjrzymy się opisanej sytuacji. Umieszczanie nazwisk w komentarzach jest niezgodne z prawem, w związku z czym musiały zostać usunięte przez Administratora.

Panie Prezesie

Panie Prezesie kiedy powstanie nowa hala magazynowa? Chłopaki zamarzną albo im sufit na głowę spadnie..

@Panie Prezesie

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie budowy centrum logistycznego lub innymi planami związanymi z rozwojem firmy zapraszamy do biura. Nasze drzwi są zawsze otwarte i chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zespół CAPS

Pozdro :)
@Panie Prezesie

Chlopaki tam pracujacy sa niespelna rozumu zeby pracowac w takich warunkach.

Usuwają wszystkoCo prawdą jest

Drodzy czytelnicy, komentarze mówiące prawdę/niewygodne są usuwane na prośbę zespołu...

@Usuwają wszystkoCo prawdą jest

Zgodnie z regulaminem Gowork wszystkie wpisy, które naruszają dobra osobiste lub/i zawierają słowa uznawane za wulgarne muszą zostać usunięte przez Administratora strony. Wszystkie inne wpisy użytkowników widnieją na stronie i nie są przez nikogo usuwane. Z pozdrowieniami Zespół CAPS

Waldwk

W jaki sposób wysłać cv. Czy są jakieś miejsca

@Waldwk

@WALDWK Dziękujemy za pytanie. Potwierdzamy, że rekrutacja trwa na następujące stanowiska: Pracownik fizyczny, Magazynier, Operator CNC, Spawacz. Zapraszamy Cię do aplikowania wysyłając CV na adres email: plrecruiting@caps-group.com. Z pozdrowieniami Zespół CAPS

Bialoczerwoni

Po raz kolejny przewija się temat chłopaka, na którego czekali 3 miesiące a zwolnilili po kilku dniach. Jeśli to Ty jesteś tym chłopakiem i piszesz kolejny raz pod innym nickiem to proponuje poprostu napisać lub zadzwonić do prezesa i zapytać go czemu tak zrobili. Przecież oni nawet tu nie wchodzą i nie czytają waszych wypocin. Prawdziwy problem jest gdy masz dziecko chore przewlekle lub zmarł Ci partner/ka. Jeśli dla Ciebie problemem jest to ze Cię zwolnili i teraz będziesz miesiącami wylewać smutki to radzę zasięgnąć pomocy psychologa bo ta rozpacz trwa za długo. Skupmy się na pozytywach i powitajmy na pokładzie Capsa nowa kadrowa - czwarta w tym roku.

Prawda

Bardzo doborze, niech wszyscy wiedzą, jaka to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z tego człowieka. Zastanuw się 2x zanim podejmiesz decyzję o współpracy z tymi szumowinami. Odradzam, nawet wrogowi. Pozdrowienia. Ps. Uwierz człowieku w to co tu piszą. Nie ma w tym krzty kłamstwa.

Biurko :-)

Cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk skoro stara kadra pracownicza szuka pracy u innych pracodawców to mówi to samo za siebie. Nie polecam błaznują aż milo patrzeć. :-) pozdrawiam

Kumam co
@Biurko :-)

Cyrk to mało powiedziane. Baranina na czele, błazen pomaga. Duet pierwsza klasa.

Zostaw merytoryczną opinię o CAPS SA - Poznań

• Jak się pracuje w CAPS SA?

Zobacz opinie na temat firmy CAPS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPS SA?

CAPS SA