Opinie o E&A w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w E&A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Rzeszów

Mariii

Hej jakieś opinie o magazynie odzieżowym w Eindhoven? Lub praca przy ciastkach? Czy są pewne godziny , pzdr ????

LOLA

Wraz z chłopakiem otrzymaliśmy ofertę na magazynie XPO w Oss w systemie voicepicker. Czy ktoś z Was może coś więcej mógłby powiedzieć powiedzieć z własnego doświadczenia jak wygląda praca oraz jakie jest wynagrodzenie.

Magda
@LOLA

Pracuję tam 4 miesiące i planuje zmienić pracę. Tygodniówki są w granicach 250 - 310 euro więc szału nie ma. Praca lekka i bardzo fajna ale zarobki marne.

@Magda

czyli teoretycznie wynagrodzenie zgodne z obowiązkami w pracy ? ;)) to może warto jak ktoś nie potrzebuje nie wiadomo ile kasy ??

@Magda

A takie pytanie z innej półki ... Można brać normalnie raz w miesiącu wypłatę, czy wszyscy biorą tygodniowki ?

Rondo

Cześć, czy wybiera się ktoś z Rzeszowa w połowie czerwca do Holandii, jadę sam i chętnie z kimś pojadę wspólnie

Dawid

Witam jestem zainteresowany wyjazdem tylko szukam jeszcze kogoś kto tez taki wyjazd planuje ponieważ nie chciałbym sam może to być facet lub kobieta , sam osobiście posiadam 24 lata

Szymon
@Dawid

Napisz do mnie meail ja jadę na początku maja przez agecje E&A Mail szymonmichalak40@gmail.com

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

SYNCREON VENRARY - czy ktoś pracuje? Jakie warunki i czy da się wyrobić Ok 40h tygodniowo? Możliwość nadgodzin i pracy w weekendy jest? Będę wdzięczny za wszystkie informacje, wyjeżdżam do pracy w tej firmie w pierwszej połowie marca.

Wioleta

Witam jest jakaś chętna osoba do wspólnego wyjazdu ? Jadę sama I mam lekkie obawy ;)

Mateusz
@Wioleta

napisz na gmati@vp.pl Jestem facetem co prawda, ale młodym, więc pisz i pogadamy :)

Nat999
@Wioleta

Cześć, nazywam się Natalia, pisze w sprawie wspólnego wyjazdu. Odezwij się do mnie na mailu: nniwaniuk@gmail.com

W

Witam, wybiera się ktoś do pracy w Heemskerk przy rozszczepianiu sadzonek storczyków? Wyjeżdżam w następnym tygodniu, czy ktoś w Was tam pracuje?

Witam wybiera sie ktoś 04.02.2022 na magazyn z odzieżą okolicę Eidhoven? Bo ja lecę sam autem jak coś można sie zgadać, zawszę to raźniej będzie

EA

Nie Polecam zadnych wyjazdow przez ta agencje. Same Problemy.

Anonim EA
@EA

Jakies konkrety?

@Anonim EA

Zależy pewnie jakie miasto.. Tilburg GXO Letostraat 33/35. Oddział e&a w tym budynku porażka. Kiedy przychodzisz zapytać, poprosić o coś to nigdy nie ma odpowiedniego człowieka. Każą przyjść za kilka dni.. Nie odbierają telefonu, po godzinie 16:00 w tygodniu brak kontaktu, w weekendy zerowy. Problem z urlopami. Chyba że jesteś ulubieńcem. Brak fazy C, jeśli chcesz zostać na dłużej. Polecam sprawdzić inne biura najpierw.

Florystka

Witam serdecznie chciala bym sie dowiedziec na temat warunkow mieszkalnych w Nistelrode park pracowniczy czy ktos cos wie. Prosze o szczere odpowiedzi i opinie. Pozdrawiam

@Florystka

Jeśli chodzi o nowe bungale- warunki są naprawdę świetne. Wraz z chłopakiem dostaliśmy prywatny piętrowy "apartament", z własną kuchnią i łazienką, co jest ogromnym plusem. Jeśli chodzi o lokalizację, cóż...: do najbliższego sklepu jest 2 km, w okolicy hodują świnie, więc trzeba liczyć się ze smrodem jaki panuje w całym "parku", oferują wypożyczanie rowerów, ale zawsze jest z tym problem, a pani Jola (opiekunka lokacji) krzykiem oznajmia, że jest po zmianie i nie interesuje ją fakt, że nie miałeś możliwości podejść wcześniej, bo też byłeś w pracy. W świetlicy znajdują się automaty z napojami i przekąskami, co plusem, zważywszy na lokację parku. Pan Alan, opiekun lokacji, jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą, natychmiast reaguje, gdy zgłasza się problem. Ogólne wrażenia pozytywne, oprócz opisanych powyżej mankamentów.

@Florystka

Nie nie i jeszcze raz nie!!! To,ze sa nowe domki nie znaczy,że na nie trafisz. Wyjechaliśmy do danej agencji z chłopakiem jako para. Zostaliśmy wrzuceni na stary blaszak z pijakami itp... Pytając o czy jest możliwość przeniesienia na nowy domek usłyszeliśmy,że jest wszystko zajęte. Na blaszaku warunki jak w starym opuszczonym szpitalu nie mieliśmy nawet wspólnego łóżka. Panie na infolinii wmawiają,ze blaszak juz likwidują i do dwóch tygodni będzie przeniesienie na miejscu od lokatorów usłyszeliśmy,ze gadaja tak już dwa lata. Na dodatek nie wypłacają tego co się zarobisz tylko szukają wymówek aby mniej zapłacić. Podziękowaliśmy po dwóch godzinach. JEŚLI MACIE CZAS SZUKAJCIE CZEGOŚ INNEGO!

Anonim EA
@:)

Skoro zrezygnowaliscie po 2 godzinach to chyba sobie trudno opinie wyrobic, a tym bardziej trudno Was oszukac na pieniadze :D Blaszaki juz zlikwidowali calkiem i wszyscy mieszkaja na nowych lokacjach.

Natalia

Hej, jest ktoś może w Eindhoven na magazynie Zalando przez E&A ? Zaczynam od poniedziałku, i chciałam poznać kogoś żeby się tam nie zgubić :)

Lusi

Nie polecam biura eea oddział w Tilburgu. Osoby pracujące w tym biurze źle traktują pracowników i nie mają do nich szacunku. Pracownicy, którzy mają problemy związane z pracą ich nie interesuja. Po przyjściu do biura człowiek czuje się tam niechciany, a zwrok biurakow jest jednoznaczny "no i po co tu przyszedłeś?!". Ponad to w dobie pandemii mają problem z przedłużeniem urlopu, jak pracownik leży w łóżku z wysoka temperatura. Ich nie interesuje stan pracownika, każą jechac w takim stanie 2000km przez 3 kraje. Zero tolerancji, współczucia i zrozumienia. Pisze to po to aby przestrzec wszystkich, którzy planują współpracę z tą agencja. Nie polecam.

Nika

Jej, mam zamiar wyjechać do pracy do Holandii końcem września. Czy jest może jakaś dziewczyna, która też sie wybiera i tak jak ja jedzie sama? wyjazd z Rzeszowa.

Dobra Nie
@Nika

Moim zdaniem nie opłaca się jechać przez tą agencje. Z resztą agencja to swoją drogą firma dla której będziesz pracować to już co innego, nikt cie nie będzie traktował poważnie, nikt nie będzie miły, niektórzy się postawili i zostawili wyrzuceni. Cały czas gonią żeby wyrabiać normę, wypłaty są śmiesznie, odbijają dużo godzin za byle co. Ja zrezygnowałem od razu bo nie opłaca mi się płacić dużo za mieszkanie które jest obdarte, brzydki zapach wszystko stare, popisane, zniszczone, materace posikane, czarne aż nie chce myśleć co to. Miałem myszy w pokoju właściciel powiedział że to mój problem. Gwarancja godzin? Przez pierwszy miesiąc cały czas ledwo ponad 30h a gdzie tu do 40 i wypłata 200€ za tydzień to zadzwoniłem do agencji i inna pracę poproszę Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim żeby pracownicy na szczebelku wyżej tak pomiatali pracownikamk. Ktoś coś zrobił źle bo był nowy to leciały wyzwiska na własne oczy to widziałem a potem śmieli się że no za tydzień przyjedzie nowa grupa bydła dużo większa to będą jaja. Więc nie ma co narzekać na agencje bo ona co miała załatwić to załatwiła A firma dla której zaczniesz pracować to jest ta właśnie porażka o której mówia wszyscy. Więc jak planujesz jechać do nl na jakikolwiek magazyn to się dobrze zastanów

@Nika
@Dobra Nie

@Dobra Nie, rozumiem, że masz doświadczenie z tą agencją i to niekoniecznie przyjemne, zapewne ich nie polecasz. Czy ogólnie w takim razie warto pojechać? bo jeśli nie ma faktycznie gwarancji godzin to lipa. A patrząc na opłaty za lokum jest sporo potrącane z pensji a z tego co czytałam to warunki nie warte tych pieniędzy. Czy ewentualnie możesz polecić inną agencję z podkarpacia? Niektórzy decydują się na pracę w Niemczech bo w razie czego bliżej żeby wrócić i koszty mniejsze, a wynagrodzenie tak jak w NL.

Kornelia

Hej, mam zamiar wybrać się za 2 tyg do pracy i pytanie czy jest chętna jakąś dziewczyna na wspólny wyjazd? Razem raźniej, jesli tak to napisz na email- wikawikaa97@gmail.com

Ilona
@Kornelia

Hej ja jadę z Rzeszowa 3.09. Na magazyny xpo z żywnością jak coś to ilonamedia@wp.pl gdyby termin odpowiadał :)

Xxxxxxy

Ja mam takie pytanie bo się tam wybieram. Czy to na prawdę tak jest jak się ludzie wypowiadają? Że jest (usunięte przez administratora) kila i mogiła, te hotele są zniszczone, łóżka nie raz połamane i nie da się żyć a płaci się za to bardzo dużo. Dodam że wybieram się na pikera na magazyn

Boss312

Witam jeśli ktoś chętny do wyjazdu koło 7 maja, wybieram się do eindhoven na produkcję i magazyny ;>

RedRose

Witam. Jak teraz wygląda sytuacja z pracą. Rozszczep orchidei. Ile godzin tygodniowo i jak to wychodzi po tygodniu pracy. Jest te 40 h czy dużo mniej? I jak wygląda teraz sprawa z kwarantanną. Dzięki

Irek

Wybiera się ktoś do pracy po świętach z wielkopolski lub dolnego śląska??

Takky

Czesc wszystkim mam pytanko wiecie gdzie moge wyjechać na komisjonowanie gdzie jest gwarancja 40h oraz mozliwosc pracy w weekendy?

Kama

Witam macie jakies informacje na temat lokacji w Nistelrode (park pracowniczy? Byla bym wdzieczna za szczere opinie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Rzeszów

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A