Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

zdzich

praca jak praca, jak chcesz pracować to zawsze będziesz miał co u nich robić,

Paweł Badaszczuk

Pracowałem u nich niecałe 4 miesiące niestety musiałem odejść z powodów osobistych rodzinnych.. Szczerze? Rozliczyli się ze mną co do złotówki i wg mojej oceny firma uczciwa i Solidna jak by nie walka o mojego Syna dalej bym pracował. Szczerze fajnie było ale niestety albo praca albo dom. Dla mnie firma na 6 stke nie miałem u nich problemów osobiście jako doświadczony kierowca z hoyera oryginału polecam tę firmę. Pozdrawiam

Zuzanna

@pracownik czy próbowałeś porozmawiać o wypłacie z pracodawcą, dlaczego są takie opóźnienia z jakiego powodu? Może firma TSL Sp. z o.o. ma chwilowy kryzys. Czy ktoś jeszcze miał taką samą sytuację, że nie dostał wypłaty na czas?

Zuzanna

@Olo jeśli jakiś komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Polecam zapoznać się z nim przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie TSL Sp. z o.o.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Zuzanna

@xxx jeżeli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin tego forum. W związku z tym polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na temat firmy TSL Sp. z o.o.

Piecka

Jak ktoś jest ogarnięty, zna języki to go wyślą w dobre trasy. Ale jak ktoś jest dziadem co nawet nie potrafi się po polsku wysłowić to o czym my tu gadamy. Niech wracają do swoich dziad transow walą na magnesach i oszukują sie dalej ze zarobili 6000 na miesiąc Tu na pełnym legalu jazda, sprawnymi i nowymi autami. Wygoda zero presji.

Zuzanna

@Mariuszwspomniałeś o zmianach zasad pracy. Co ulegnie zmianie? Czego mogą oczekiwać obecnie kierowcy?

Mirek

panowie kierowcy podkreslam kierowcy z tsl-u chcialbym zasiegnąc waszej opini na temat pracy i zarobkow netto w waszej firmie aktualnie poszukuje pracy i trafilem na ogloszenie tsl a to ze mam blisko to zainteresowalem sie tylko nie wiem czy slusznie dlatego pytam was czy jest sens sie u was zatrudniac nie ukrywam ze dzialalnosc troche mi nie lezy juz tak kiedys pracowalem i nic dobrego z tego nie wyniklo jak jest u was interesuje mnie zarobek rzedu 4500-5000tys netto czy w tej firmie jest to osiagalne mysle ze na ADRach jak najbardziej powinno ale prosze o waszze opinie jako kierowcow dopiero wtedy zaczne rozmowe z firma bo wiem jak ludzie od rekrutacji potrafia czarowac chce miec podstawy rozmowy pozdrawiam wszystkich normalnych wykonujacych ten trudny zawod

Neron

Nie widziałem ani nie słyszałem, żeby dobry kierowca żalił się na jakimkolwiek forum. Takie zachowania są typowe dla frustratów i patałachów. Cała reszta kierowców, ponieważ jest dobrze traktowana i dobrze opłacana nie ma powodów żeby się mazgaić.

kierowca

stawki w TSL są różne większość ma 38 gr. od km. a wybrani po prawie 60 gr od km.nie wiem od czego to zależy. (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Przypominam, że wpisy muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSL, dzięki Waszym merytorycznym komentarzom.

Zuzanna

@klapaczy w firmie dalej wypłaca się wynagrodzenie po przepracowaniu 2 miesięcy? Dotyczy to tylko kierowców?

KIEROWCA JESZCZE

dobry zespół to może dużo powiedziane ale to byli jedni z nielicznych w tslu co cos wiedzieli i próbowali zrozumiec ,załatwic,podejść do kierowcy w miare normalnie [choć nie zawsze] ogólnie praca ztymi ludzmi była OK a porównanie mam bo kilku kierowników i planistów już przerabiałem w tej firmie ,przyjdzie ktos nowy i znowu sie zacznie ,ja nie wiem,ja nie moge, ja musze zapytać a to wygląda tak że nie idzie nic załatwić bo boi sie o własną broche bo go zkrzyczą i tym sposobem wszyscy tracą od kierowcy po firmę bo sprawy które załatwiane były od jednego telefonu zaczną sie wałkowac przez tydzień juz to przerabiałem nic dobrego z takich zmian nie będzie nie to żebym pałał jakąś miłoscią do tamtych ludzi ale w jakimś stopniu znaliśmy się i rozumieli albo starali rozumiec a może to lepsza zmiana pozdrawiam

Zuzanna

@KIEROWCArozumiem, że w firmie ostatnio zwolniono kilka osób. To ważna informacja, dla osób szukających pracy, szczególnie jeśli teraz firma będzie poszukiwać pracowników na te miejsca. Z tonu Twojego komentarza wnoszę, że stanowiliście dobry zespół?

Zuzanna

@Obiadekczyli, że dobrze wspominasz pracę w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jakie benefity były dostępne dla pracowników?

Obiadek

Zapraszam na dystrybucję. Jako kierowca współpracowałem z TSL-em dwa lata w systemie 6/6 i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy. Kilometry leciały grubo, kasa za faktury na czas, premie i zwroty za dojazdy. Dyspozytorzy ( z małymi wyjątkami ) załapani i bystrzy. Planiści liga zawodowa. I gdyby nie oferta pracy na cysternie blisko miejsca zamieszkania, to latałbym w TSL-u do emerytury. Nigdzie nie ma nic za darmo, trzeba dymać, a nie beczeć.

Zuzanna

@krzyrzakrozumiem, że uważasz że w tym momencie firma na stanowiska opiekunów zatrudnia bardziej kompetentne osoby? Chętnie również usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

krzyrzak

moim zdaniem duży wpływ na poleprzenie wizerunku firmy miało zatrudnienie na stanowiska opiekunów kobiet[ (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@sledzik długo jesteś już związany z firmą TSL? Rozumiem, że według Ciebie kierowcy mają problem z odebraniem pauzy? C o jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie?

Zuzanna

@za2017-03-03 21:24 Najwyraźniej Ty zauważyłeś tą zakładkę, ale osoby nowo trafiające na wątek mogą nie wiedzieć, że takie informacje są tu dostępne. Wszystkie te osoby zachęcam do zapoznawania się z zakładkami przedstawiającymi firmę, które znajdują się na górze wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.